Prof. Dr. Hulusi Koçak, Ankara, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Prof. Dr. Hulusi Koçak

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nefrolojisi - Ankara

Idrar Yolu Enfeksiyonu, Vezikoüreteral Reflü (VUR, Böbrek Reflüsü), Nefrit (Glomerül İltihabı)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Kızılırmak mah. 1450. Sok. Çukurambar  Çankaya, Ankara
Özel Koru Ankara Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hulusi Koçak Hakkında

Hulusi Koçak Kimdir?

Prof. Dr. Hulusi KOÇAK, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde 1963 yılında başladığı tıp eğitimini 1969 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 1969 - 1973 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, Pediatrik Nefroloji Uzmanı ve Çocuk Romatolojisi Ana Bilim Dalı'nda yapmıştır.

1975-1978 Yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Pediatrik Nefroloji bölümünde Öğretim Görevlisi olarak, 1978-1982 yılları arasında ise, aynı üniversitesi hastanesi'nde, ''Üniversite Doçent'i'' unvanı ile çalışmış ve 1982-1992 yılları arasında Samsun On Dokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde Öğretim Üyesi olarak görevine devam etmiş olan Prof. Dr. Hulusi KOÇAK, 1989 yılında On Dokuz Mayıs Üniversite Hastanesi'nde ''Profesör'' unvanı almıştır. 

1993 - 1998 Yılları arasında Ankara Sosyal Sigortalar Kurumu Çocuk Hastalıkları Yüksek İhtisas Hastanesi'nde, 1999-2013 yılları arasında MedArt- Akman Medicorium Sağlık İşletmeleri- Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'nde, Pediatrik Nefroloji Birim Uzmanı olarak görev almış olan Prof. Dr. Hulusi KOÇAK, mesleki çalışmalarına Özel Koru Ankara Hastanesi'nde devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Hulusi Koçak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.