Prof. Dr. Hulusi Koçak, Ankara, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Prof. Dr. Hulusi Koçak

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nefrolojisi - Ankara

Idrar Yolu Enfeksiyonu, Vezikoüreteral Reflü (VUR, Böbrek Reflüsü), Nefrit (Glomerül İltihabı)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Kızılırmak mah. 1450. Sok. Çukurambar  Çankaya, Ankara
Özel Koru Ankara Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Hulusi Koçak Kimdir?

Prof. Dr. Hulusi KOÇAK, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde 1963 yılında başladığı tıp eğitimini 1969 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 1969 - 1973 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, Pediatrik Nefroloji Uzmanı ve Çocuk Romatolojisi Ana Bilim Dalı'nda yapmıştır.

1975-1978 Yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Pediatrik Nefroloji bölümünde Öğretim Görevlisi olarak, 1978-1982 yılları arasında ise, aynı üniversitesi hastanesi'nde, ''Üniversite Doçent'i'' unvanı ile çalışmış ve 1982-1992 yılları arasında Samsun On Dokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde Öğretim Üyesi olarak görevine devam etmiş olan Prof. Dr. Hulusi KOÇAK, 1989 yılında On Dokuz Mayıs Üniversite Hastanesi'nde ''Profesör'' unvanı almıştır. 

1993 - 1998 Yılları arasında Ankara Sosyal Sigortalar Kurumu Çocuk Hastalıkları Yüksek İhtisas Hastanesi'nde, 1999-2013 yılları arasında MedArt- Akman Medicorium Sağlık İşletmeleri- Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'nde, Pediatrik Nefroloji Birim Uzmanı olarak görev almış olan Prof. Dr. Hulusi KOÇAK, mesleki çalışmalarına Özel Koru Ankara Hastanesi'nde devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Hulusi Koçak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • 5331583681

  Hocam ben bitlis 'ten arıyorum şuan çocuğum böbrek büyümesi var bitli 'te tadavisi yapılmıyor orda bana nasıl yardım ci olabilirsin size bizahmet hocam

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Hulusi Koçak

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Ecoli ureme

  Pediatrik nefrolog ta takipteyiz hocam . ama sürekli yeniliyor bu bakteri. neler yapılabilir neden yeniler sürekli aynı bakteri.

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Hulusi Koçak

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Hulusi Koçak kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. H Koçak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Hulusi Koçak için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. H Koçak şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Hulusi Koçak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Hulusi Koçak Özel Koru Ankara Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Hulusi Koçak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Hulusi Koçak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Nefrolojisi uzmanıdır. Büyüme hormonu testi, Anti-ccp(sitrülin antikoru), Apgar skoru, Böbrek ultrasonu, Böbrek (renal) biyopsisi alanlarında hizmet veriyor ve Idrar Yolu Enfeksiyonu, Vezikoüreteral Reflü (VUR, Böbrek Reflüsü), Nefrit (Glomerül İltihabı), Nefrotik Sendrom, Ailesel Akdeniz Ateşi (Fmf) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Hulusi Koçak için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Hulusi Koçak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Hulusi Koçak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. H Koçak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Hulusi Koçak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. H Koçak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.