Prof. Dr. Hasan Tahsin Keçeligil, Samsun, Kalp Damar Cerrahisi

Prof. Dr. Hasan Tahsin Keçeligil

Kalp Damar Cerrahisi - Samsun

Doğuştan Kalp Kapağı Hastalıkları, Arkus Aorta Anevrizması, Periferik Damar Hastalığı

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı Kurupelit  Atakum, Samsun
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hasan Tahsin Keçeligil Hakkında

Hasan Tahsin Keçeligil Kimdir?

Prof. Dr. Hasan Tahsin Keçeligil, Kalp Damar Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Hasan Tahsin Keçeligil, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Hasan Tahsin Keçeligil tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Mitral yetersizlik ve preksitasyon

  Merhaba hocam 24 yaşındayım 3 yıl önce kalbimde ara ara hafif batma şekilinde ağrılar olduğu için doktora gittim ve mitral kapağımda hafif kalınlaşma ve pralapsus var (my:1) yılda bir takibe gelmen yeterli dendi. sonra geçen sene kontrolde tesadüfen kalpte aksesur yol olduğu saptandı(intermittan pre... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Hasan Tahsin Keçeligil

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kolrdterol

  Menü (#1590687) soru musa bayraktar57 yaşındamardin / emeklikolesterolmenü (#1589674) soru şeyhmus bayraktar57 yaşındamardin / emeklikolesterolmenü (#1510252) soru şeyhmus bayraktar57 yaşındamardin / emeklikolesterolhocam saygılar yenı yaptıgım tahlıl sonuclarını yazıyorum degerlı gorusunuzu a... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Hasan Tahsin Keçeligil

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Hasan Tahsin Keçeligil kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. H Keçeligil ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Hasan Tahsin Keçeligil için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. H Keçeligil şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Hasan Tahsin Keçeligil nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Hasan Tahsin Keçeligil Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Hasan Tahsin Keçeligil hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Hasan Tahsin Keçeligil Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır. Damar ameliyatları, Ross ameliyatı, Anterior mediastinotomi, Koroner arter hastalıklarını görüntülemede efor testi, Triküspid kapak replasmanı alanlarında hizmet veriyor ve Doğuştan Kalp Kapağı Hastalıkları, Arkus Aorta Anevrizması, Periferik Damar Hastalığı, Karotis Cerrahisi, Mitral Yetmezlik hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Hasan Tahsin Keçeligil için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Hasan Tahsin Keçeligil muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Hasan Tahsin Keçeligil hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. H Keçeligil ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Hasan Tahsin Keçeligil hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. H Keçeligil hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.