Doktorun Adresi

Kurupelit Kampüsü, Körfez, 19 Mayıs Üniversitesi, 55105 Atakum/Samsun  Samsun
19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ahmet Başoğlu Hakkında

Ahmet Başoğlu Kimdir?

Prof. Dr. Ahmet Başoğlu, Kalp Damar Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Ahmet Başoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 09.08.1985)

Ahmet Başoğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

nur..ın

Yeni doğum yazmıştım ve 1 ay sonra rahatsızlığım ortaya çıktı o zamanlar bebeğimiz yeni olması dolayısıyla ameliyattan çok korkuyodum taki Ahmet hocam bulana kadar. Iyiki Rabbim onu karşıma çıkardı ve sağ sağlık 10 Kasim da Timektomi ameliyati oldum . Iyi ki Ahmet hocam i Rabbim karşıma çıkarmış. Tek kelimeyle Mükemmel bir insan. 09-10-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ahmet Başoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ahmet Başoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Başoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Başoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Başoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ahmet Başoğlu ile anlaşmalı?
Ahmet Başoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Başoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ahmet Başoğlu 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ahmet Başoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ahmet Başoğlu Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır.

Prof. Dr. Ahmet Başoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ahmet Başoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Başoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Başoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ahmet Başoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Başoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.