Prof. Dr. Hakan Gümüş

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nörolojisi - Kayseri
4.9

Hareket Bozuklukları, Serebral Palsi (Beyin felci), Ateşli Havale

“Türkiye de sayılı olan çocuk nöroloji doktoru+profösörü olan Hakan beye ilk defa altı aylık olan beb...” Devamı

Prof. Dr. Hakan Gümüş

Prof .Dr. Hakan Gümüş Tıp eğitimini 1996 yılında Erciyes Üniversitesinde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Erciyes Üniversitesi Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü'nde yapmış ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur. Çocuk Nöroloji alanından yandal uzmanlığını almıştır.

2010 yılında Doçent, 2015 yılında ise Profesör unvanı alan Prof. Dr.Hakan Gümüş Şu anda ise Erciyes Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi olarak çalışmalarına devam etmekle beraber Kayseri Melikgazide bulunan özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Epilepsi sara

Hocam merhaba... 4 yaşındaki oğlum için yazıyorum. ilk nöbetini 6 aylık iken geçirdi. Luminale... İsimli ilaç ile başladık ara ara nöbetler devam etti ve bu arada doz yükseltmeye devam ettik. Bahse konu ilaçla son doza geldigimizde yine bir nobet ve kepr...başladık. bu arada 1 kaç nobetle bahse konu ilaci 250 sabah 250 akşam olarak devam ettik nerdeyse 2.5 yıl nöbet görmedik. İlacı bırakma aşamasında bir nöbet geçirdi;((((((. 275+275 devam ettik 6 ay sonra bir nöbet daha. Ve şimdi 350+350 çıkard...

Daha Fazla
Prof. Dr. Hakan Gümüş

Prof. Dr. Hakan Gümüş tarafından cevaplandı

Anladığım kadarıyla nöbetleri devam etmiş genetik bir hastalık olabilir uygun bir zamanda getirin ba... Cevabı görmek için tıkla.

3 Ekim 2021 tarihinde cevaplandı.

Ellerin yumruk sklinde

Hocam 11 aylik bebegim suan emekliyor koltuk kenarlarndan kalkip kenarlrdan yuruyor algisi iyi. Benm tek sikintim ellerini genelde basparmk icnde ymruk yapiyor ama el kullanimi da gayet iyi cimbz tutusu yapiyor istedigi gibi ellerini kollarini oynatiyor alkis yaprkn emklerken elleri acik oluyor el terchnde bulunmuyor ama bos durdugunda yada ellerini kullanma isi bitince eller hemn yumrk oluyr ben bu drumu bebegm bes aylikkn farkettm baska bi norolojk skntmz yok ama ellerni nden o seklde ypr dige...

Daha Fazla
Prof. Dr. Hakan Gümüş

Prof. Dr. Hakan Gümüş tarafından cevaplandı

Sıkıntılı bir durum olduğunu düşünmüyorum geçmiş olsun iyi günler davranışsal hareketler olabilir Cevabı görmek için tıkla.

3 Ekim 2021 tarihinde cevaplandı.

Baş dönmesi

Merhaba hocam 10 yaşında oğlumun bundan 2 ay önce kulağımda şelale sesi var diye bir şikayeti başladı KBB ye gittik mr çekildi sonuç temiz çıktı. Son 1 aydır da sık baş dönmesi başladı. Oyun oynarken otururken aniden başladı. Beynimin gücü tükendi sanki diyo. Bazen de beynimin sağ tarafının gücü gitti sanki diyo. Lütfen hocam bana yardımcı olun korkudan dra gidemiyorum. Önemli birşey midir ne yapmalıyım.

Prof. Dr. Hakan Gümüş

Prof. Dr. Hakan Gümüş tarafından cevaplandı

Bir çocuk nöroloji uzmanına gidip iyi bir değerlendirme yapılması gerekir geçmiş olsun iyi günler Cevabı görmek için tıkla.

3 Ekim 2021 tarihinde cevaplandı.

Hakan Gümüş Muayenehane
Üzüm İş Merkezi, Tacettin Veli Mahallesi, No.17 Kat 1 ( Lazer Göz Hastanesi Arkası ) Melikgazi/Kayseri
Hizmetler
Yenidoğan işitme taraması Tüberkülin deri testi(tdt) Büyüme hormonu testi Apgar skoru Riskli bebek takibi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof .Dr. Hakan Gümüş Tıp eğitimini 1996 yılında Erciyes Üniversitesinde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Erciyes Üniversitesi Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü'nde yapmış ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur. Çocuk Nöroloji alanından yandal uzmanlığını almıştır.

2010 yılında Doçent, 2015 yılında ise Profesör unvanı alan Prof. Dr.Hakan Gümüş Şu anda ise Erciyes Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi olarak çalışmalarına devam etmekle beraber Kayseri Melikgazide bulunan özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Hareket Bozuklukları Serebral Palsi (Beyin felci) Ateşli Havale Ateşli Havale (Febril Konvülziyon) Ateşsiz Havale Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 92 58

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.9

Zamanlama

5.0

İlgi

4.8

Ortam

5.0
PD
Pın*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Türkiye de sayılı olan çocuk nöroloji doktoru+profösörü olan Hakan beye ilk defa altı aylık olan bebeğimi götürdüm ve ilgisi iletişimi tabiki tartışılamaz bilgisinden faydalandık memnun kaldık muayenehane de temiz nezih çalışanlar ilgili ve kibar tavsiye ederim biz güzel şeyler duyduk herşey normal dediler dilerim herkesin evladı iyi olur hastalıkları şifa bulur

Yorum randevu sonrasında eklendi.
MUS*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Gayet ilgili ve alçak gönüllü bir Hoca. Zaten sıkıntılı dönemlerinde kendilerine başvuran hastalarını moral olarak çökerten hocalarımızdan değil. Zira onları da gördük. Şükür, şu an bir bulguya rastlamadı, inşaallah iyileşecek dedi. Kontrol altında tutmak için ara ara resimlerini atın dedi. Şahsi telefonunu verdi. Ben profesörüm diye kasıntı biri asla değil. Hamileliğin başlangıç zamanlarında başka bir prof'a gitmiştik. Soru sormaya korkmuştuk. Dövüp öyle göndermesin diye soru soramadan çıktık. Yok kaçtık. Ne olursa olsun. Allah Hocalarımızın yokluğunu aratmasın. Allah hastaneye düşürmesin. Doktorlarımızın da yokluğunu göstermesin. Bazen paran olur da doktor bulamazsın. Para herşey değil. Bazen de Doktor olur, paran olmaz. Hocalarımız onlara da merhametli, şefkatli davranırlar inşaallah.

Sem*** ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Çok ilgili bir uzman. Herşeyden önemlisi insanı telaşlandırmıyor,karamsar davranmıyor çocuğunuzla ilgili...

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Hakan Gümüş ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Hakan Gümüş için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Hakan Gümüş için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Hakan Gümüş ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508119258

Prof. Dr. Hakan Gümüş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Hakan Gümüş Hakan Gümüş Muayenehane bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Hakan Gümüş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Hakan Gümüş Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nörolojisi uzmanıdır. Hareket Bozuklukları, Serebral Palsi (Beyin felci), Ateşli Havale alanlarında hizmet veriyor ve Yenidoğan işitme taraması, Tüberkülin deri testi(tdt), Büyüme hormonu testi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 811 92 58

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube