Prof. Dr. Gürkan Özkoç

Ortopedi ve Travmatoloji - Adana
4.9

Çocuk Kalça Çıkığı, Travma Sonrası Kireçlenme, Kalça Kireçlenmesi Ve Tedavisi

“Çokiyi” Devamı

Prof. Dr. Gürkan Özkoç

Prof. Dr. Gürkan Özkoç, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak 1992 yılında Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda tamamlayıp Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

1998-2000 yılları arasında Özel Çankaya Hastanesi'nde,2000 yılında çalışmaya başladığı Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Adana Dr. Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde önce Doç. Dr. sonra da Prof. Dr olarak çalıştı. Mart 2020 itibariyle yıllarca beraber çalıştığı dört ortopedi profesörü ile beraber adı altında birleşerek hastalarına hizmet etmeye başlamıştır.

Prof. Dr. Gürkan Özkoç, Evli ve iki çocuk babası olup hobileri arasında aktif olarak bisiklet ve uzun mesafe koşu bulunmaktadır.

Ortogrup Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği
Hurmalı mah. Kurtuluş cad. No: 39/34 Seyhan/Adana
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Aproskopik cerrahi Artroplasti Diz artroplastisi Diz Cerrahisi Diz protezi Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Gürkan Özkoç, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak 1992 yılında Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda tamamlayıp Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 04.1991
Deneyim: 31 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Çocuk Kalça Çıkığı Travma Sonrası Kireçlenme Kalça Kireçlenmesi Ve Tedavisi Kalça Kırık Ve Çıkıkları Kalça Ekleminde Artroz Devamı

Deneyimler

Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve AraşžTırma Merkezi (2000 - 2020)
Özel Çankaya Hastanesi (1998 - 2000)
Hacettepe Üniversitesi (1993 - 1998)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 46 52

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

4.9

Ortam

4.9
N*
Nih*** ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Çokiyi

EE
Emi*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Çok ilgili sorunumu hemen cözemleyeyip beni rahatlattı ayrıca sevecen ve güleryüzle karlandım iyiki böyle değerli doktorlarımız var teşekkürler

At
Ays*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

KT
Ken*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Gürkan Hocam başarılı müthiş bir doktordan önce muazzam bir insandır. Annem Döne Topaloğlu'na diz protez ameliyatı yapmıştır ve bir gün sonra annem merdiven çıkıp inebilir hale gelmiştir. Annem diz protezi öncesi çok ağrılı yürüyebiliyordu, dizine 3-4 kez kortizonlu iğne yaptırdık ama yine de sağlığına kavuşamamıştı. Annemin diyabet ve yüksek tansiyon hastası olması yanında ileri yaşına rağmen annemin ameliyatını başarılı olarak gerçekleştirerek sağlığına kavuşturmuştur. 10 yıl boyunca annemin diyabetik ayak tedavisini başarıyla sürdürmüştür, annemin ayak ve parmaklarını büyük bir başarıyla kesilmekten kurtarmıştır. Sayın hocam tüm Topaloğlu ailesinin aile doktoru olup ortopedik hastalıklarda ilk başvurduğumuz hekim olmuştur kendisi. Yeni muayenehanesinin hayırlı olmasını dileriz.

B. *** Ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Gürkan abim, annem Gönül Aykaç'a ve kayınvalidem Nurgül Ünaldı'ya diz protezi ameliyatı yaptı. İki dünürün de ameliyatları çok başarılı geçti, hemen ertesi gün hemşire yardımıyla yürüdüler, hatta merdiven bile çıktılar. Hatta annemin iki dizden birden ameliyat olunca ertesi gün ayağa kalkabileceğini hiç tahmin etmemiştik. Bir dizi önlem aldık, örneğin bizden hiç istenmemesine rağmen yürüteç aldık. Annem dedi ki "bu beni taşıyacağına ben onu taşıyorum". Aldığımız yürüteci ayağı kırık arkadaşımıza hediye ettik. Çevremizde eş dosta yaptığı diğer menisküs, kırık, çatlak vs ameliyatları saymıyorum bile. Güleryüzü, insanlığı, ilgisi, bilgisiyle gerçekten dört dörtlük bir hekim...

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Gürkan Özkoç ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Gürkan Özkoç için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Gürkan Özkoç için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Gürkan Özkoç ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504744652

Prof. Dr. Gürkan Özkoç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Gürkan Özkoç Ortogrup Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Gürkan Özkoç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Gürkan Özkoç Ortopedi ve Travmatoloji uzmanıdır. Çocuk Kalça Çıkığı, Travma Sonrası Kireçlenme, Kalça Kireçlenmesi Ve Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Aproskopik cerrahi, Artroplasti, Diz artroplastisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube