Prof. Dr. Gürkan Özkoç

Ortopedi ve Travmatoloji - Adana

Kemik Tümörü, Düz Taban (Pes Planus), Ayak Bileği Yaralanmaları

Randevu Al 0 (850) 474 04 94

Doktorun Adresi

Hurmalı mah. Kurtuluş cad. No: 39/34  Seyhan, Adana
Ortogrup Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Gürkan Özkoç Hakkında

Gürkan Özkoç Kimdir?

Prof.Dr Gürkan Özkoç, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak 1992 yılında Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda tamamlayıp Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

1998-2000 yılları arasında Özel Çankaya Hastanesi'nde,2000 yılında çalışmaya başladığı Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Adana Dr. Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde önce Doç. Dr. sonra da Prof. Dr olarak çalıştı. Mart 2020 itibariyle yıllarca beraber çalıştığı dört ortopedi profesörü ile beraber adı altında birleşerek hastalarına hizmet etmeye başlamıştır.

Prof.Dr Gürkan Özkoç, Evli ve iki çocuk babası olup hobileri arasında aktif olarak bisiklet ve uzun mesafe koşu bulunmaktadır.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 08 2000

Tecrübe: 20 yıl 10 ay

Deneyimler
 • Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve AraşžTırma Merkezi
  08 2000 - Şu Anda
İlgilendiği Hastalıklar
 • Kemik Tümörü
 • Düz Taban (Pes Planus)
 • Ayak Bileği Yaralanmaları
 • Ortopedik Tümörler
 • Osteomyelit
Tedaviler
 • Laparoskopik fıtık tedavisi
 • Ayak bileği artroskopisi
 • Yeni doğan kalça ultrasonu
 • Omuz ameliyatı
 • Fizik tedavi
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 04 94

Gürkan Özkoç Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an..aloğlu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Gürkan Hocam başarılı müthiş bir doktordan önce muazzam bir insandır. Annem Döne Topaloğlu'na diz protez ameliyatı yapmıştır ve bir gün sonra annem merdiven çıkıp inebilir hale gelmiştir. Annem diz protezi öncesi çok ağrılı yürüyebiliyordu, dizine 3-4 kez kortizonlu iğne yaptırdık ama yine de sağlığına kavuşamamıştı. Annemin diyabet ve yüksek tansiyon hastası olması yanında ileri yaşına rağmen annemin ameliyatını başarılı olarak gerçekleştirerek sağlığına kavuşturmuştur. 10 yıl boyunca annemin diyabetik ayak tedavisini başarıyla sürdürmüştür, annemin ayak ve parmaklarını büyük bir başarıyla kesilmekten kurtarmıştır. Sayın hocam tüm Topaloğlu ailesinin aile doktoru olup ortopedik hastalıklarda ilk başvurduğumuz hekim olmuştur kendisi. Yeni muayenehanesinin hayırlı olmasını dileriz. 10-04-2020

Pelin..aldı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Gürkan abim, annem Gönül Aykaç'a ve kayınvalidem Nurgül Ünaldı'ya diz protezi ameliyatı yaptı. İki dünürün de ameliyatları çok başarılı geçti, hemen ertesi gün hemşire yardımıyla yürüdüler, hatta merdiven bile çıktılar. Hatta annemin iki dizden birden ameliyat olunca ertesi gün ayağa kalkabileceğini hiç tahmin etmemiştik. Bir dizi önlem aldık, örneğin bizden hiç istenmemesine rağmen yürüteç aldık. Annem dedi ki "bu beni taşıyacağına ben onu taşıyorum". Aldığımız yürüteci ayağı kırık arkadaşımıza hediye ettik. Çevremizde eş dosta yaptığı diğer menisküs, kırık, çatlak vs ameliyatları saymıyorum bile. Güleryüzü, insanlığı, ilgisi, bilgisiyle gerçekten dört dörtlük bir hekim... 10-04-2020

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Gürkan Özkoç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Gürkan Özkoç ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Gürkan Özkoç ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 04 94

Prof. Dr. Gürkan Özkoç için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Gürkan Özkoç için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Gürkan Özkoç için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Gürkan Özkoç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Gürkan Özkoç Ortogrup Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Gürkan Özkoç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Gürkan Özkoç Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Laparoskopik fıtık tedavisi, Ayak bileği artroskopisi, Yeni doğan kalça ultrasonu, Omuz ameliyatı, Fizik tedavi, Aproskopik cerrahi, Artroplasti, Diz artroplastisi, Diz Cerrahisi, Diz protezi alanlarında hizmet veriyor ve Kemik Tümörü, Düz Taban (Pes Planus), Ayak Bileği Yaralanmaları, Ortopedik Tümörler, Osteomyelit hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Gürkan Özkoç için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Gürkan Özkoç muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Gürkan Özkoç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Gürkan Özkoç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Gürkan Özkoç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.