Prof. Dr. Gürhan Sakman

5.0

Meme Kanseri Cerrahisi, Tiroid Hastalıkları Ve Cerrahisi, Endokrin Cerrahi

“İnsan ve hekim olarak çok iyi mütavazi anlayışlı kendi alanında mükemmel” Devamı

Prof. Dr. Gürhan Sakman

Prof. Dr. Gürhan SAKMAN, 1970 yılında İstanbul‘da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerini Çanakkale'de tamamlamıştır. Ardından Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1993 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1996 - 2001 yılları arasında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda ihtisas eğitimini tamamlamış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Prof. Dr. Gürhan SAKMAN, 2005 yılında Yardımcı Doçent, 2008 yılında Doçent ve 2014 yılı Şubat ayında Profesör olmuştur. Kendisi şu anda da Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda Öğretim Üyesi olarak görevini sürdürmekte olup aynı zamanda Özel Muayenehanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Meme ve Endokrin Cerrahisi, İleri Laparoskopik Cerrahi ve Onkolojik ve Onkoplastik Cerrahi özel ilgi alanları arasında olan Prof. Dr. Gürhan SAKMAN, Türk Cerrahi Derneği, Çukurova Meme Hastalıkları Derneği (Kurucu Üye, Yönetim Kurulu Üyesi), Türkiye Meme Hastalıkları Dernekleri Federasyonu (Yönetim Kurulu Üyesi), Çukurova Cerrahi Derneği, Bariatrik ve Metabolik Cerrahi Derneği, Ulusal Travma ve Acil Cerrahi Derneği ve Güney Anadolu Cerrahi Derneği gibi mesleki kuruluşların üyesidir.

Gürselpaşa Mah. Öğretmenler Blv. No:2/1 Tepelizade iş merkezi A Blok Kat:1 No:2 Seyhan/Adana
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Guatr(tiroid), paratiroid ve diğer endokrinolojik cerrahi hastalıkları, sinir monitörizasyonu Laparoskopik kolon ve rektum hastalığı cerrahisi Laparoskopik reflü ameliyatı Laparoskopik safra kesesi ameliyatı Meme kanseri ve onkoplastik cerrahi ameliyatları Devamı
Ödeme Yöntemleri
Nakit Devamı
Klinik Fotoğrafları
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Gürhan SAKMAN, 1970 yılında İstanbul‘da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerini Çanakkale'de tamamlamıştır. Ardından Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1993 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1996 - 2001 yılları arasında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda ihtisas eğitimini tamamlamış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.1996
Deneyim: 28 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Deneyimler

Prof. Dr. Gürhan Sakman Özel Muayenehanesi (2013 - Devam ediyor)
Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi (1996 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 72 24

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
DB
Dil*** B*** Doğrulanmış yorum
Zamanlama
İlgi
Ortam
01.08.2023
Meme hastalıkları tanı ve tedavisi
Prof. Dr. Gürhan Sakman Özel Muayenehanesi

İnsan ve hekim olarak çok iyi mütavazi anlayışlı kendi alanında mükemmel Görüşü Şikayet Et

Yorum randevu sonrasında eklendi.
nn
No N***
Zamanlama
İlgi
Ortam
20.09.2019

Gürhan Hoca ilk tanışmamız tiroid nodülümden dolayı olmuştu. Süreç zaten ameliyata doğru gidiyordu. Diğer doktorlardan farklı olarak; bütün tiroid değil sadece sorunlu lobu çıkartmayı önermişti. Ameliyat süreci ve sonrası oldukça kolay geçmişti. Hocanın sayesinde günlük ilaç kullanmıyorum. Birkaç yıl sonra, kansere yakalandığımda da, ameliyat sürecimi ve sonrasını Gürhan Hoca çok başarılı bir şekilde yönetmişti. Böylesi zor bir süreçte psikolojik ve manevi desteğiyle hastasını rahatlatan, insani değerleri yüksek, aileden bir fert kadar samimi ve ilgili, güven veren ve alanında uzman bir doktordur. Görüşü Şikayet Et

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Gürhan Sakman ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Gürhan Sakman için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Gürhan Sakman için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Gürhan Sakman ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508117224

Prof. Dr. Gürhan Sakman nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Gürhan Sakman Prof. Dr. Gürhan Sakman Özel Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Gürhan Sakman hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Gürhan Sakman Genel Cerrahi uzmanıdır. Meme Kanseri Cerrahisi, Tiroid Hastalıkları Ve Cerrahisi, Endokrin Cerrahi alanlarında hizmet veriyor ve Guatr(tiroid), paratiroid ve diğer endokrinolojik cerrahi hastalıkları, sinir monitörizasyonu, Laparoskopik kolon ve rektum hastalığı cerrahisi, Laparoskopik reflü ameliyatı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube