Prof. Dr. Gürhan Sakman

Genel Cerrahi - Adana

Endokrin Cerrahi, Meme Cerrahisi (Meme Kanser Cerrahisi), Onkoloji Cerrahisi

Randevu Al 0 (850) 811 72 24

Doktorun Adresi

Gürselpaşa Mah. Öğretmenler Blv. No:2/1 Tepelizade iş merkezi A Blok Kat:1 No:2  Seyhan, Adana
Prof. Dr. Gürhan Sakman Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Nakit

Gürhan Sakman Hakkında

Gürhan Sakman Kimdir?

Prof. Dr. Gürhan SAKMAN, 1970 yılında İstanbul‘da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerini Çanakkale'de tamamlamıştır. Ardından Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1993 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1996 - 2001 yılları arasında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda ihtisas eğitimini tamamlamış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Prof. Dr. Gürhan SAKMAN, 2005 yılında Yardımcı Doçent, 2008 yılında Doçent ve 2014 yılı Şubat ayında Profesör olmuştur. Kendisi şu anda da Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda Öğretim Üyesi olarak görevini sürdürmekte olup aynı zamanda Özel Muayenehanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Meme ve Endokrin Cerrahisi, İleri Laparoskopik Cerrahi ve Onkolojik ve Onkoplastik Cerrahi özel ilgi alanları arasında olan Prof. Dr. Gürhan SAKMAN, Türk Cerrahi Derneği, Çukurova Meme Hastalıkları Derneği (Kurucu Üye, Yönetim Kurulu Üyesi), Türkiye Meme Hastalıkları Dernekleri Federasyonu (Yönetim Kurulu Üyesi), Çukurova Cerrahi Derneği, Bariatrik ve Metabolik Cerrahi Derneği, Ulusal Travma ve Acil Cerrahi Derneği ve Güney Anadolu Cerrahi Derneği gibi mesleki kuruluşların üyesidir.

Diploma aldığı kurum
 • ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ÇUKUROVA ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Endokrin Cerrahi
 • Meme Cerrahisi (Meme Kanser Cerrahisi)
 • Onkoloji Cerrahisi
 • Anal Fissür (Makat Çatlağı)
 • Fıtıklar
Tedaviler
 • Reflü cerrahisi
 • Onkoplastik meme cerrahisi
 • Guatr(Tiroid), paratiroid ve diğer endokrinolojik cerrahi hastalıkları, Sinir monitörizasyonu
 • Laparoskopik kolon ve rektum hastalığı cerrahisi
 • Laparoskopik reflü ameliyatı
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 72 24

Gürhan Sakman Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..e
Zamanlama
İlgi
Ortam

Gürhan Hoca ilk tanışmamız tiroid nodülümden dolayı olmuştu. Süreç zaten ameliyata doğru gidiyordu. Diğer doktorlardan farklı olarak; bütün tiroid değil sadece sorunlu lobu çıkartmayı önermişti. Ameliyat süreci ve sonrası oldukça kolay geçmişti. Hocanın sayesinde günlük ilaç kullanmıyorum. Birkaç yıl sonra, kansere yakalandığımda da, ameliyat sürecimi ve sonrasını Gürhan Hoca çok başarılı bir şekilde yönetmişti. Böylesi zor bir süreçte psikolojik ve manevi desteğiyle hastasını rahatlatan, insani değerleri yüksek, aileden bir fert kadar samimi ve ilgili, güven veren ve alanında uzman bir doktordur. 20-09-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Gürhan Sakman tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Gürhan Sakman Makaleleri

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Gürhan Sakman ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Gürhan Sakman ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 72 24

Prof. Dr. Gürhan Sakman için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Gürhan Sakman için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Gürhan Sakman için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Gürhan Sakman nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Gürhan Sakman Prof. Dr. Gürhan Sakman Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Gürhan Sakman hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Gürhan Sakman Genel Cerrahi, uzmanıdır. Reflü cerrahisi, Onkoplastik meme cerrahisi, Guatr(Tiroid), paratiroid ve diğer endokrinolojik cerrahi hastalıkları, Sinir monitörizasyonu, Laparoskopik kolon ve rektum hastalığı cerrahisi, Laparoskopik reflü ameliyatı, Laparoskopik safra kesesi ameliyatı, Meme Kanseri ve onkoplastik cerrahi ameliyatları, Sürrenal (böbrek üstü bezi cerrahisi) Laparoskopik ve açık cerrahi yöntemlerle, Tiroid cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Endokrin Cerrahi, Meme Cerrahisi (Meme Kanser Cerrahisi), Onkoloji Cerrahisi, Anal Fissür (Makat Çatlağı), Fıtıklar hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Gürhan Sakman için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Gürhan Sakman muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Gürhan Sakman muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Gürhan Sakman hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Gürhan Sakman hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.