Prof. Dr. Gökhan Kurt, Ankara, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Prof. Dr. Gökhan Kurt

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Ankara

Sinir Sistemi Hastalıkları, Kafaiçi Tümörler, Ankilozan Spondilit

Randevu Al 0 (850) 811 41 23

Doktorun Adresi

Söğütözü Caddesi,2165 Sokak No:6 Söğütözü 06520  Çankaya, Ankara
Medicana Ankara

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Gökhan Kurt Hakkında

Gökhan Kurt Kimdir?

Prof.Dr.Gökhan Kurt, Gazi Üniversitesi'nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise,Gazi Üniversitesi'nde tamamlayıp Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur. 

Prof.Dr.Gökhan Kurt, Ankara Çankaya'da bulunan Özel Medicana International Ankara Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • GAZI ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 2009

Tecrübe: 11 yıl 10 ay

Deneyimler

 • Özel Medicana İnternational Ankara Hastanesi
  06 2016 - Şu Anda
 • Gazi Üniversitesi Ha
  01 2009 - Şu Anda

İlgilendiği Hastalıklar

 • Sinir Sistemi Hastalıkları
 • Kafaiçi Tümörler
 • Ankilozan Spondilit
 • Adenokarsinom
 • Sinir Bozukluğu

Tedaviler

 • Beyin tümörleri ameliyatı
 • Epilepsi Cerrahisi
 • Migren Cerrahisi
 • Omurga ameliyatlarında revizyon

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 41 23

Anlaşmalı Kurumlar

 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

A..T

Covid sürecinin devam etmesi sebebiyle beyin tümörü ameliyatına alınamayan ablamın tedavi süreciyle tanıştık değerli Prof.Dr. Gökhan hocam ve kıymetli asistani Dr. Serkan Beyle 7 haziranda gerçekleşen korktuğumuz ameliyat bizim için mükemmel sonuçlanarak kısa sürede güzel haberlere kavuşmamızı sağladı.. Araştırdığım birçok doktor ablama zarar verebilecek bir tümör olduğunu söylerken Gökhan hocamın profesyonel ekibi ve profesyonel emeğiyle tümörün tamamı ödemle birlikte çıkarıldı üst düzey bir cerrahi müdahale sağlandı.. Ayrca süreçte bizimle sürekli Gökhan hocamızın ilgilenmesi ve kıymetli asistanı doktor Serkan beyin özveriyle, sabırla bizi süreçle ilgili sürekli bilgilendirerek bütün çabasıyla yanımızda olması tüm endişe ve korkularımızı yenmemiz açısından büyük fayda sağladı.. Bu sayede gerek ameliyat öncesi gerekse ameliyat sonrasında Gökhan hocam ve Serkan beyin profesyonel çaba ve emekleri için çok teşekkür ederiz.. İyi ki sizleri tanıdık ve sizlere güvenerek bu cerrahi operasyonu tamamladık.. Sayenizde ablam en ufak hasar almadan hayatına devam ediyor.. Diğer hastalarında ellerinizden şifa bulması dileğiyle.. Mutlaka Gökhan hocama ve ekibine gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz :) 02-08-2020

un..t

Söze nasıl başlayacağıma bilmiyorum ama Gökhan beyi karşımıza Allah’ın çıkardığına kesinlikle inanıyorum , bir sürü doktor gezdik ama bu kadar babama güzel yaklaşan bizleri rahatlatan riskli bir ameliyatı üstlenerek babamı hayatta tutan Gökhan hocamdan allah binlerce kez razı olsun , ameliyattan ve sonraki süreçte herşeyimizle ilgilenen bu insana ne kadar teşekkür etsek az , bilgisi insani yönü ile kalplerimizi fetheden alanının en iyi hocası olan Gökhan hocama sonsuz teşekkürler , önce Allah’a sonra kendine binlerce kez şükürler olsun , 22-04-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Gökhan Kurt tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Gökhan Kurt ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Gökhan Kurt ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 41 23

Prof. Dr. Gökhan Kurt için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Gökhan Kurt için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Gökhan Kurt için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Gökhan Kurt hangi kurumlar Gökhan Kurt ile anlaşmalı?
Prof. Dr. Gökhan Kurt ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , Halkbank , CompuGroup Medical (CGM) , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , İMECE , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , Unico sigorta , ACE European Sigorta )

Prof. Dr. Gökhan Kurt nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Gökhan Kurt Medicana Ankara Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Gökhan Kurt hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Gökhan Kurt Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Beyin tümörleri ameliyatı, Epilepsi Cerrahisi, Migren Cerrahisi, Omurga ameliyatlarında revizyon alanlarında hizmet veriyor ve Sinir Sistemi Hastalıkları, Kafaiçi Tümörler, Ankilozan Spondilit, Adenokarsinom, Sinir Bozukluğu hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Gökhan Kurt için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Gökhan Kurt muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Gökhan Kurt muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Gökhan Kurt hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Gökhan Kurt hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.