Prof. Dr. Finn Rasmussen

Göğüs Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Finn Rasmussen Hakkında

Finn Rasmussen Kimdir?

Prof. Dr. Finn Rasmussen, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Finn Rasmussen, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Finn Rasmussen Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Finn Rasmussen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Finn Rasmussen kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. F Rasmussen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Finn Rasmussen için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. F Rasmussen şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Finn Rasmussen ile anlaşmalı?
Finn Rasmussen kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Finn Rasmussen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Finn Rasmussen Kıbrıs Ydü Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Finn Rasmussen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Finn Rasmussen Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır.

Prof. Dr. Finn Rasmussen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Finn Rasmussen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Finn Rasmussen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. F Rasmussen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Finn Rasmussen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. F Rasmussen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.