Prof. Dr. Ferda Çiftçi

Göz Hastalıkları - İstanbul

Göz Protezleri Ve Protez Cerrahisi, Multifokal IOL (Multifokal Göz İçi Lens Tedavisi), Botoks

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Altunizade Mh., Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay Cd. No.15  Üsküdar, İstanbul
Altunizade Batıgöz

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ferda Çiftçi Hakkında

Ferda Çiftçi Kimdir?

Prof. Dr. Ferda ÇİFTÇİ, 1960 yılında İstanbul' da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Tıp Fakültesi' nde 1983 yılında başladığı tıp eğitimini tamamlamış ve  tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise GATA Haydarpaşa Göz Kliniği

1990 yılında GATA Haydarpaşa Göz Kliniği' nde uzmanlık, 1997 yılında GATA Haydarpaşa Göz Kliniği' nde Doçentlik, 2005-2016 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi' nde Profesörlüğe atanmıştır. Londra Moorfields Eye hospital da pediyatrik oftalmololji,okuloplastik cerrahi konusunda yurtdışı eğitimi almıştır. Mesleki çalışmalarına Batıgöz Hastanesi'nde devam etmektedir.  

Avrupa Oftalmik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Birim aktif Üyesi, Avrupa Kontaktlens Birimi Üyesi, Avrupa Katarakt ve Refraktif Cerrahi üyesi, Amerikan akademi üyesi , Amerikan katarakt ve refraktif birim üyesi, Türk Oftalmoloji Derneği üyesi ve İstanbul subesi yönetim kurulu üyesi (genel sekreter), Türk Oftalmoloji Derneği Katarakt ve Refraktif Cerrahi Birim Üyesi, Türk Oftalmoloji Derneği okuloplastik cerrahi Birim Üyesi, Türk Oftalmoloji Derneği okuloplastik cerrahi Birim yönetim kurulu üyesi, Türk Oftalmoloji Derneği kontakt lens birimi üyesidir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Göz Protezleri Ve Protez Cerrahisi
 • Multifokal IOL (Multifokal Göz İçi Lens Tedavisi)
 • Botoks
 • Katarakt
 • Kontakt Lens
Diplomalar ve Sertifikalar
Hobiler
 • Yüzme
 • Kayak

Ferda Çiftçi Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ferda Çiftçi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Ferda Çiftçi Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kataraktsorunu

  Kataraktsorunu hastaligi hocam saygilar ilri miyopim-11kataraktim var miyopi yuzundrn ameliyat riskliymis ameliyatan cekiniyorum goz kuruluğu için lipotears kell ve dryek damla kullanıyorum zararları varmi vgoze faydali gidalar yokmu hergun dogadan marka acisiz salgam duyu bir bardak iciyorum goze... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ferda Çiftçi

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kataraktsorunu

  Kataraktsorunu saygilar ilri miyopim-12 kataraktim var birinde katarakt diğerinde yok ikiside_12 miyopi yuzundrn ameliyat riskliymis ameliyatan cekiniyorum goze faydali gidalar yokmu hergun dogadan marka acisiz salgam duyu bir bardak iciyorum goze zarari varmi tecrubeli bir uzman olarak oneriniz yo... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ferda Çiftçi

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ferda Çiftçi kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. F Çiftçi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ferda Çiftçi için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. F Çiftçi şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Ferda Çiftçi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ferda Çiftçi Altunizade Batıgöz bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ferda Çiftçi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ferda Çiftçi Göz Hastalıkları, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Göz Protezleri Ve Protez Cerrahisi, Multifokal IOL (Multifokal Göz İçi Lens Tedavisi), Botoks, Katarakt, Kontakt Lens hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ferda Çiftçi için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ferda Çiftçi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ferda Çiftçi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. F Çiftçi ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ferda Çiftçi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. F Çiftçi hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.