Prof. Dr. Fatih Parmaksızoğlu

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul
5.0

Sinir Kesisi, Kas Ağrıları, Kas Hastalıkları

“Merhaba, Sayın İbrahim Fatih Parmaksızoğlu hocama nasıl teşekkür etsem azdır. Hayatımda en çok iste...” Devamı

Prof. Dr. Fatih Parmaksızoğlu

Prof. Dr. Fatih PARMAKSIZOĞLU, 16 Mayıs 1953 tarihinde doğmuştur. Lisans öncesi eğitimini 1972 yılında İstanbul’da bitirmiştir. Ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini ve aynı üniversitenin Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda yaptığı ihtisas eğitimini başarıyla tamamlayarak Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

İhtisası sonrasında yurtdışında pek çok eğitime ve çalışmalarda bulunarak mesleğinde ilerlemiş olan Prof. Dr. Fatih PARMAKSIZOĞLU, 1989-1990 yılları arasında Fransız Pasteur Hastenesi El Cerrahisi Eğitimi, 1989 yılında Northwick Park Hospital Microsurgical Workshop Londra'da Mikrocerrahi Eğitimi, 1991 yılında Canniesburn Hospital Glasgow Workshop Flap kursu, 2005 yılında Dr JR. Urbaniak North Carolıne USA'da Femur Başı -Osteonekroz ve 2010 yılında John Hopkins University Dellon Institute for Peripheral Nerve Surgery, Baltimore'da Diabetik Ayak ve Periferik Sinir Kursu almış olduğu, kurs ve eğitimlerden bazılarıdır.

2001 yılında Yeditepe Üniversitesi Hastanesi'nde Öğretim Üyesi olarak görev yapmış olan Prof. Dr. Fatih PARMAKSIZOĞLU, daha sonra Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı Başkanı olarak görevine devam etmiştir.

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı Başkanı olarak idari görevine devam etmekle birlikte Kadıköy'de bulunan özel muayenehanesinde de hastalarını kabul eden Prof. Dr. Fatih PARMAKSIZOĞLU, 25 yılı aşkın süredir, el cerrahisi ve ortopedi uygulamalarını Universal Hastaneler Grubu ve Medikal Park Hastaneler Grubu gibi farklı kurumlarda gerçekleştirmektedir.

humerus kırıgı

hocam ben 1 haziran 2011 de kolumu kırdım sag humerusumu ve su an da hareketlerımı kolay yapabiliyorum.. 6 kg rahat şekılde kaldırabiliyorum.. gecende de koluma birisi yumruk attı allaha şukur bişey olmadı.. hocam size asıl sorum 1 hazırandan bu zamna kadar ynı bu zaman diliminde şu anda ki kolum eskısı gıbı mı ? yani eskısı gibi ustune yuk verebilirmiiym yada yumruk atabilirimiyim.. ?

Prof. Dr. Fatih Parmaksızoğlu

Prof. Dr. Fatih Parmaksızoğlu tarafından cevaplandı

anlaşıldığı kadarı ile kırığınız iyileşmiş, kırık kaynadıktan sonra kemiğin eski kalitesine ve gücün... Cevabı görmek için tıkla.

15 Kasım 2011 tarihinde cevaplandı.

Avasküler nekroz

mrb hocam.sizden ricam.mr sonucuma göre ne tür tedavi önerirsiniz?31 yaşındayım.8 aylık bebeğim var.mr sonucum:sağ femur başı anterolateral yüzünde subkondral yerleşimli T1ağırlıklı incelemede hipointens sinyal özelliği gösteren avasküler nekroz ile uyumlu olabilecek sinyal değişikliği mevcuttur.femur başının yaklaşık 13 ü atake olmuştur.komşu artiküler kartilaj intakt olup collaps saptanmamıştır.femur başı femur boynuve intertorakanterik düzeylerde reaktif kemik iliği ödemine bağlı diffüz sinya...

Daha Fazla
Prof. Dr. Fatih Parmaksızoğlu

Prof. Dr. Fatih Parmaksızoğlu tarafından cevaplandı

geçmiş olsun önemli bir eklem hastalığınız var, iyi şekilde tedavi edilirse iyileşmek mümkün, çeşit... Cevabı görmek için tıkla.

15 Kasım 2011 tarihinde cevaplandı.

diz arkasında ağrı

merhaba fatih bey ben 24 yaşındayım ve şikayetim sol dizimin arka kısmındaki ağrılar bi süre dizlerimi büküp oturduktan sonra ayağa kalkmakta zorlanıyorum ve ağrı başlıyor bıçak saplanması gibi bu durum uzun süre ayakta durup oturmak istediğim zamanda gerçekleşiyor ve yaklaşık 3 aydır devam ediyor . ama son zamanlarda daha da şiddetli olmaya başladı ağrılarım bana yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden çok teşekkürler kolay gelsin:)

Prof. Dr. Fatih Parmaksızoğlu

Prof. Dr. Fatih Parmaksızoğlu tarafından cevaplandı

geçmiş olsun, ortopedik muayene ve gerekirse ileri tetkik yapılması gerekiyor, bir ortopedi uzmanına... Cevabı görmek için tıkla.

15 Kasım 2011 tarihinde cevaplandı.

Prof. Dr. Fatih Parmaksızoğlu Muayenehanesi
Koşuyolu, 0533 608 69 69, Muhittin Üstündağ Cd. No:25, 34718 Kadıköy/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Yeni doğan kalça ultrasonu Diz bağı yaralanmaları Bebek kalça ultrasonu Artroskopik slap onarımı Total diz protezi ameliyatları Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Fatih PARMAKSIZOĞLU, 16 Mayıs 1953 tarihinde doğmuştur. Lisans öncesi eğitimini 1972 yılında İstanbul’da bitirmiştir. Ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini ve aynı üniversitenin Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda yaptığı ihtisas eğitimini başarıyla tamamlayarak Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Sinir Kesisi Kas Ağrıları Kas Hastalıkları Kas Kısalığı Kırık Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 37 63

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Pın*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Merhaba, Sayın İbrahim Fatih Parmaksızoğlu hocama nasıl teşekkür etsem azdır. Hayatımda en çok istediğim ayak ameliyatıma kendisi girdiği için minnettarım. Ondan başka bir bilim adamına,dehaya güvenemezdim. Kendisi beni kırmayıp hayatımda istediğim tek şeyi gerçekleştirdiği için çok teşekkür etmek istiyorum.Sayesinde ameliyatım süper geçti. İyiki varsınız Fatih Bey. Sizin gibi iyi ve mükkemmel doktorların olmasını diliyorum. Hayatta herşeyin para olmadığını da bazı insanlara gösterdiğiniz için minnettarım. Yüce gönülsünüz❤️ En derin saygı ve sevgilerimle. Sizi çok ama çok seviyorum canım doktorum. Keşke Türkiye ‘ de sizin gibi doktorlar hep olsa✌️ ❤️Sizi çok seviyorum.

MY
Min*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Fatih hoca daha önce el ameliyatımı yapmıştı. Çok başarılı geçti. Bilgisine deneyimine çok güvendiğim bir doktor. Ayak kırığım için gittim tekrardan. Başka doktorların aksine yine çok bilinçlendirdi beni ve en doğru teşhisi koydu. Teşekkür ederim. Ortapedi de gideceğim tek doktordur.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
BA
Bah*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

En hocam yaklaşık 20 yıl önce annemin kopmak üzere olan sağ el işaret parmağını iyileştirmiş daha sonrada benim çeşitli ortopedik sorunlarımı tedavi etmiş konusunun uzmanı çok iyi bir hekimdir.ortopedi sorunu olan bütün hastalara tavsiye ederim. İnşallah böyle doktorlarımız ülkemizde çoğalır.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Fatih Parmaksızoğlu ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Fatih Parmaksızoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Fatih Parmaksızoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Fatih Parmaksızoğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508113763

Prof. Dr. Fatih Parmaksızoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Fatih Parmaksızoğlu Prof. Dr. Fatih Parmaksızoğlu Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Fatih Parmaksızoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Fatih Parmaksızoğlu Ortopedi ve Travmatoloji uzmanıdır. Sinir Kesisi, Kas Ağrıları, Kas Hastalıkları alanlarında hizmet veriyor ve Yeni doğan kalça ultrasonu, Diz bağı yaralanmaları, Bebek kalça ultrasonu hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube