Prof. Dr. Fatih Durmuşoğlu

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları

Takvim talep et Soru Sor

Doktorun Adresi

Caddebostan Mah.Ada Sok.No:2 ****  Kadıköy, İstanbul
İntermed Tıp Merkezi - Prof. Dr. Fatih DURMUŞOĞLU

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Fatih Durmuşoğlu Hakkında

Fatih Durmuşoğlu Kimdir?

Prof. Dr. Fatih DURMUŞOĞLU, 11 Haziran 1958 tarihinde Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini TED Ankara Koleji'nde bitirmiştir. 1975 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1981 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1982-1986 yılları arasında Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları ve Doğum Eğitim Hastanesi'nde yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

1987-1989 yılları arasında Johns Hopkins Universitesi Jinekoloji ve Obstetrik Departmanı'nda Üreme Endokrinoloji ve İnfertilite konusunda çalışmalar yapmış olan Prof. Dr. Fatih DURMUŞOĞLU, 1992 Doçent,1999 yılında da Profesör Doktor unvanı almıştır.

1981-1982  yılları arasında Eskişehir Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda, 1982-1986 yılları arasında Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi'nde, 1987-1989 yılları arasında ise Baltimore, Amerika Johns Hopkins Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda görev yapmış olan Prof. Dr. Fatih DURMUŞOĞLU, 1989 yılından beri Marmara Üniversitesi Tıp Fakultesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Başkanı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Prof. Dr. Fatih DURMUŞOĞLU, American Fertility Society, North American Menopause Society, Türk Menapoz derneği, American Association  of Gynecologic  Laparoscopists, İstanbul  Jinekoloji Derneği, Türkiye İnfertilite Vakfı veTürk Aile Planlaması Derneği (Merkez Yönetim kurulu üyeliği) üyesidir.

Diploma aldığı kurum
 • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA DR. ZEKAI TAHIR BURAK KADIN SAGLIGI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Kısırlık / İnfertilite
 • Doğum Kontrol
 • Genital Organ Bozuklukları
 • Seksüel Gelişim Bozuklukları
 • Ergenlik sorunları
Tedaviler
 • Servikal hastalıkların tedavisi
 • Laparoskopi destekli vaginal histerektomi(histerektomi)(lavh)
 • Vaginal enfeksiyonların tedavisi
 • Ivf
 • Leep (loop elektrocerrahi eksizyonel prosedür)
Diplomalar ve Sertifikalar
Anlaşmalı Kurumlar
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Ergo
 • Groupama Sigorta

Fatih Durmuşoğlu Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Polikistik ower kisti

  Mrb benm polikistik ower kistim var 4'5 cm 10 gün önce adet oldum adetim bitti duş aldım 2 gün sonra afedersiniz ama ilişkiden sonra kan geldi hiç böyle olmuyodum ilk defa böyle bir şey oldu ve kistim olduğu için endiseliyim birde sağ yumurtaligim agriyo sürekli kistten dolayı bı sorunmu vardır ki a... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Fatih Durmuşoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Ikili test sonucu yorumu

  Merhaba hocam eşim 19 yaşında 12 haftalık hamile yaptığımız ikili test sonucunu yorumlar mısınız ris nuchal translucency 1.20 mm kombine ****:455 cut off değerin altında i̇kili test 1:96 cut off değerinin üzerinde yaş riski 1:1052 trisomy 13/18 nt <1:10000 cut off değerinin altında

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Fatih Durmuşoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Fatih Durmuşoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. F Durmuşoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Fatih Durmuşoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. F Durmuşoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Fatih Durmuşoğlu ile anlaşmalı?
Fatih Durmuşoğlu ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , YapıKredi Sigorta , Eureko Sigorta )

Prof. Dr. Fatih Durmuşoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Fatih Durmuşoğlu İntermed Tıp Merkezi - Prof. Dr. Fatih DURMUŞOĞLU bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Fatih Durmuşoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Fatih Durmuşoğlu Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Servikal hastalıkların tedavisi, Laparoskopi destekli vaginal histerektomi(histerektomi)(lavh), Vaginal enfeksiyonların tedavisi, Ivf, Leep (loop elektrocerrahi eksizyonel prosedür), Hormonal replasman terapisi, Prenatal ultrason alanlarında hizmet veriyor ve Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları, Seksüel Gelişim Bozuklukları, Ergenlik sorunları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Fatih Durmuşoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Fatih Durmuşoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Fatih Durmuşoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. F Durmuşoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Fatih Durmuşoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. F Durmuşoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.