Prof. Dr. Fatih Aslan

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - İstanbul

Endoskopik Submukozal Diseksiyon (ESD), Akalazya (Yutma Güçlüğü), Kalın Bağırsak (Kolon) Polipi

Randevu Al 0 (850) 474 37 02 Soru Sor

Doktorun Adresi

Davutpaşa Cad. No: 4 34010 Topkapı  Zeytinburnu, İstanbul
Koç Üniversitesi Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Fatih Aslan Hakkında

Fatih Aslan Kimdir?

Prof. Dr.Fatih Aslan, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2001 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur. Ardından İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Gastroenteroloji Yan Dal Uzmanlık Eğitimi almıştır. Eğitim hayatına Japonya'da ve Almanya'da aldığı eğitimlerle devam etmiştir.

• Gastroenteroloji uzmanlığı sonrası, erken evre yemek borusu, mide ve kalın barsak kanserleri ve poliplerin tedavisinde endoskopik submukozal diseksiyon (ESD), endoskopik mukozal rezeksiyon (EMR), ‘akalazya’da per-oral endoskopik miyotomi (POEM) gibi minimal invaziv, ameliyatsız, ileri endoskopik teknikler üzerine başta Japonya olmak üzere yurtdışında eğitimler almıştır.
• 2012 yılından beri ileri endoskopik tedaviler üzerine çalışmaktadır.
• Bu uygulamaların çoğunu ülkemizde  ilk kez başarıyla gerçekleştirmiş ve  5000’nin üzerinde ileri endoskopik işlemi başarıyla uygulamıştır.
• Yapılan başarılı işlemlerin bilimsel sonuçlarıyla,  yurtiçi ve yurtdışı kongrelerde çok sayıda ödüle layık görülmüştür.
• Kendi geliştirdiği endoskopik teknikle “Amerikan Gastrointestinal Endoskopi Derneği (ASGE) ‘ Dünya Endoskopi Birincisi’ seçilmiştir.
• 2015 yılından beri Yurt içi ve yurt dışında (Amerika, Almanya, İngiltere, İspanya, Japonya gibi..) ileri endoskopik tedaviler üzerine mezuniyet sonrası eğitimler, canlı yayın ve kurslar vermektedir.
• Koç Universitesi Tıp Fakültesi Gastroenteroloji bilim dalında akademisyen olarak, Koç Üniversitesi Hastanesi ve Amerikan Hastanesi’nde Gastroenteroloji-İleri endoskopi direktörü olarak görev yapmaktadır.

Mobil web sitesi: http://drfatihaslan.com/mobile/

Diploma aldığı kurum
 • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ONDOKUZ MAYIS ÜNIVERSITESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 2007

Tecrübe: 14 yıl 9 ay

Deneyimler
 • İzmir Atatürk Eğitim ve Arştırma Hastanesi Gastroenteroloji
  01 2007 - 05 2017
 • Jichi Medical University- JAPONYA
  03 2013 - 04 2013
 • Keio Medical University-JAPONYA
  03 2014 - 04 2014
 • Keio Medical University-JAPONYA
  03 2015 - 03 2015
 • Fudan Medical University-Şangay/ÇİN
  04 2015 - 04 2015
İlgilendiği Hastalıklar
 • Endoskopik Submukozal Diseksiyon (ESD)
 • Akalazya (Yutma Güçlüğü)
 • Kalın Bağırsak (Kolon) Polipi
 • Barrett Özafagusu
 • Polip (Mide, Bağırsak)
Tedaviler
 • Poem (Peroral endoskopik myotomi)
 • Endoskopik ultrason
 • Üst gastrointestinal endoskopi
 • Sigmoidoskopi
 • Rektosigmoidoskopi
Ödüller
 • American Society Gastroenterology (ASGE) Dünya Endoskopi Birinciliği (01.05.2016)
 • Avrupa Gastroenteroloji Kongresi UEGW-2016 Viyana, Oral Presentation Grant, United Europan Gastroenterology-Viyana/Avusturya (01.10.2016)
 • Avrupa Gastroenteroloji Kongresi UEGW-2015 Barselona, Oral Presentation Grant, United Europan Gastroenterology-BARSELONA, İSPANYA, 2015 (01.10.2015)
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 37 02

Fatih Aslan Değerlendirmeleri

Değerlendir
6 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

�kran..ftçi
Zamanlama
İlgi
Ortam

Fatih hoca ilk benim polip hastalığımı öğrendiğim de bana üzülme elimden geleni yaparım dedi bana torba takılcaktı ve fatih hocanın samimiyeti beni rahatlattı kendime geldiğimde ilk elimi karnıma attım torba var mı diye çok şükür yoktu fatih haca mükkemel biri 26-09-2021

min..e
Zamanlama
İlgi
Ortam

Fatih hocam. Eşi bulunmayan ve kendini her konuda çok iyi yetiştirmiş bir dahi bence..Akalazya hastalığımdan dolayı yıllarca yemek yiyemiyordum.Sayesinde poem ameliyatı ile ağrısız ve sorunsuz bir döneme başladım.istediğim herşeyi yiyebiliyorum.Kendisini tanımama vesile olan Acıbadem doktorlarımızdan Suna Yapalı hanıma ve fatih hocama sonsuz teşekkürler. Gülen gözleriniz hiç solmasın.yakın ilgileri ve hastaya olan terapileri ile kendinizi güvendesiniz hissedersiniz.Allah razı olsun .Sevgiler... 30-05-2019

ten..umru
Zamanlama
İlgi
Ortam

Anlatmak için kelimeler yetmez Fatih Aslan hocamı,sonsuz teşekkürler, beni yönlendiren Orhan Bilge hocama da sevgiler,güzel insanlar ve büyük hocalar, gurur kaynaklarımız 22-01-2019

LA..sal
Zamanlama
İlgi
Ortam

İşini bilen ve hastalara değer veren bir insan, doktor.Eğer onun ellerindesiniz, emin olun,güvendesiniz.Onun başarılı işlemler sayesinde çok insanlar hayatında mutlu yaşıyorlar ,benim annem dahil.Daha ne dilerim ki.. 17-10-2018

tafa..lıdağ
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok iyi bir doktor.Eğer sindirim sisteminizden bir organ alınmasına karar verildiyse önce bu doktoru görün derim.Allahın izniyle sizi kurtarabilir. 15-08-2018

i..

Hayatımda tanıdığım en iyi doktor en mütevazi ve güler yüzlü. Harika bir insan 02-08-2017

6 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Fatih Aslan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Fatih Aslan Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Akalazya hastaliği

  Fati̇h hocam merhaba si̇ze bu öesaji bi̇r arkadaşim sayesi̇nde gönderi̇yorum ben uzun bi̇r süredi̇r akalazya hastasiyim si̇ze ulaşmak i̇sti̇yorum bana konuda yardimci olurmusumuz.

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Fatih Aslan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kalınbağırsak polibi-esd

  Hocam merhabalar. kalınbağırsak polibinin esd açısından değerlendirilmesi için sizden görüş almıştım. fakat biz ankara'da ikamet ediyoruz. esd işleminin ücret bilgisini paylaşma imkanınız varmı ona göre randevu alalım.

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Fatih Aslan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Fatih Aslan ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Fatih Aslan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 37 02

Prof. Dr. Fatih Aslan için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Fatih Aslan için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Fatih Aslan için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Fatih Aslan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Fatih Aslan Koç Üniversitesi Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Fatih Aslan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Fatih Aslan Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır. Poem (Peroral endoskopik myotomi), Endoskopik ultrason, Üst gastrointestinal endoskopi, Sigmoidoskopi, Rektosigmoidoskopi, Polipektomi, Özofajiyal band ligasyonu, Özofagus varisleri tedavisi, Özofagoskopi, Özofagogastroduodenoskopi alanlarında hizmet veriyor ve Endoskopik Submukozal Diseksiyon (ESD), Akalazya (Yutma Güçlüğü), Kalın Bağırsak (Kolon) Polipi, Barrett Özafagusu, Polip (Mide, Bağırsak) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Fatih Aslan için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Fatih Aslan muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Fatih Aslan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Fatih Aslan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Fatih Aslan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.