Prof. Dr. Ethem Beşkonaklı, Ankara, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Prof. Dr. Ethem Beşkonaklı

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Ankara

Beyin Tümörleri, Hipofiz Adenomları, Omurilik Cerrahisi

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Ankara Ticaret Merkezi Kızılırmak Mah. 1450 Sokak B Blok 1/6 Çukurambar  Çankaya, Ankara
Prof. Dr. Ethem Beşkonaklı Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Ethem Beşkonaklı Hakkında

Ethem Beşkonaklı Kimdir?

Prof. Dr. Ethem BEŞKONAKLI, 1961 yılında Antalya - Serik'te doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1986 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 1992 yılında Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur. 1994-1998 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Nörolojik Bilimler ve Psikiyatri Enstitüsü'nde, Nöroendokrinşirürji programında bilim doktoru unvanı almıştır. Aynı zamanda farklı ülkelerde düzenlenen 5 yıllık kurslar sonrası 1996 yılında Avrupa (EANS) Nöroşirürji Bord sertifikasını almaya hak kazanmıştır.

2001 yılında Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirürji) Profesörlüğüne atanmış olan Prof. Dr. Ethem BEŞKONAKLI, özel muayenehanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Prof. Dr. Ethem BEŞKONAKLI, Türk Nöroşirürji Derneği, TÜSAV(Türkiye Sağlık Araştırmaları Vakfı), Middle East Spine Society, ACNS (Asian Congress of Neurological Surgeons) ve EANS (European Associations of Neurosurgical Societies) gibi ulusal ve uluslararası pek çok kuruluşa üyedir.

Diploma aldığı kurum

  • ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ANKARA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Yabancı Diller

  • İngilizce

Fotoğraflar

Anlaşmalı Kurumlar

  • Vakıfbank
  • TC Merkez Bankası
  • Ziraat Bankası

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ethem Beşkonaklı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ethem Beşkonaklı kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. E Beşkonaklı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ethem Beşkonaklı için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. E Beşkonaklı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ethem Beşkonaklı ile anlaşmalı?
Ethem Beşkonaklı ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Vakıfbank , TC Merkez Bankası , Ziraat Bankası )

Prof. Dr. Ethem Beşkonaklı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ethem Beşkonaklı Prof. Dr. Ethem Beşkonaklı Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ethem Beşkonaklı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ethem Beşkonaklı Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Boyun fitiği cerrahisi, Epiduroskopi, Mikrodiskektomi, Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Skolyoz tedavisi, Periferik sinir cerrahisi (karpal tünel sendromu, kübital tünel sendromu), Pediatrik Beyin ve Sinir Cerrahisi, Parkinson, Alzheimer ve Serebral Palsi'de yeni tedavi yöntemleri, Omurga ve beyin biyopsisi alanlarında hizmet veriyor ve Beyin Tümörleri, Hipofiz Adenomları, Omurilik Cerrahisi, Omurilik Kanal Darlığı, Omurilik Problemleri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ethem Beşkonaklı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ethem Beşkonaklı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ethem Beşkonaklı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. E Beşkonaklı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ethem Beşkonaklı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. E Beşkonaklı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.