Prof. Dr. Esen Demir

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Göğüs Hastalıkları - İzmir
5.0

Akut Bronşit, Pnömoni, Faranjit

“Kızımız Elif'in süt alerjisi şikayeti ile dünyalar iyisi Esen hocamızla 24 Ekim 2022 tarihinde tanış...” Devamı

Prof. Dr. Esen Demir

Prof. Dr. Esen Demir, İzmir Bornova ilçesinde,  hastalarına hizmet vermektedir

 

Prof. Dr. Esen Demir Muayenehanesi
Şevket Özçelik Caddesi Kültür Mahallesi No:7 Kat:1 Daire:1 Yonca Apartmanı Alsancak Konak/İzmir
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Uyku laboratuvarı (cpap) Karotis ultrasonu Tüberkülin deri testi(tdt) Bronkoskopi Büyüme hormonu testi Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Esen Demir, İzmir Bornova ilçesinde,  hastalarına hizmet vermektedir Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

EGE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2023
Deneyim: 1 Yıl

İlgi Alanları

Akut Bronşit Pnömoni Faranjit Alerjik Nezle Astım Bronşit Devamı

Deneyimler

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi (2023 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (232) 218 23 37

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ÖT
Özl*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Prof. Dr. Esen Demir Muayenehanesi

Kızımız Elif'in süt alerjisi şikayeti ile dünyalar iyisi Esen hocamızla 24 Ekim 2022 tarihinde tanıştık.Kızım 6 yaşında ve 6 aylıktan beri süt alerjisi mevcuttu.O kadar yüksekti ki süt alerjimiz yanlışlıkla süt ve süt ürünlerini tüketmeyi bırakın temas ve soluma hallerinde bile etkilenmeleri oluyordu başımızdan 4 defa anafilaksi geçti hepsi de yanlışla tembihlememize rağmen yanlışlıkla tüketmelerde oldu her defasında acillik olduk.Kücük bir şehirde yasiyirduk bulunduğumuz ilde tek alerji doktoru vardı.6 aylıktan 2 yaşına kadar diyet yapıp kontrollerini yaptık.Bu iki yılda geçmeyen alerji değerlerimiz gittikçe yükselmeye başladı eşimle beraber başladık büyük illerin alerji doktorlarına gitmeye bir 4 yıl da o şekil geçti herkes bize diyet deyip durdu her ilden hüsranla döndük iyi de diyet yapmama gibi bir lüksümüz yok deyip durdum.Bir gün kızım bana anne çikolata nasıl birşey nasıl yiyiliyor dedi anne sen ye ben sana bakayım dedi o gün içimden birşey koptu arka odaya koştum ve hıçkıra hıçkıra ağladım.Birseyler yapmalıyız eşime dedim eşim de bende devlet memuru olduğumuz için hep yazın falan doktor arayışında olduk bir gün internetten yine alerji doktoru araştırmalari yaparken esen hocaya denk geldim ve bir sürü hastaya dokunduğunu gördüm ve hoca ile ilgili internette ne var ne yok da okudum tamam dedim biz doktorumuzu bulduk.Şu ana kadar nerdeydiniz dedim kendimce diger gün aradım sekreteri açtı Allah ondan da razı olsun Feride Hanım her konuda yardımcımız oldu kendisi de.Kendisine biz evimizi yurdumuzu bırakıp İzmir'e tedavi icin gelecez lütfen dedim hocayla iki dk konuşup meramizi anlatayım dedim,herhalde herkes gibi kendisi de gelin yüzyüze görüşelim diyecek dedim ama o kadar içtenlikle tamam dedi ki sizi görüştürürüm hasta yoğunluğu azalınca dedi tabi ben kalbim güm güm atıyor sonra konuştum hocamla hocam kızımızın değerleri bu kadar yüksek geçer mi dedim o kadar naif huzur dolu bir sesle korkmayın alerjisi yüksek kazaininde 100 üzerinde ama geçecek dedi o gün tamam dedim eşime en kısa zamanda gidiyoruz dedik çünkü ilk defa bir doktor bize geçecek dedi ve iki valizle kızımızı alıp kızımız önce Allah'a sonra Esen Hocaya emanet deyip yola düştük bugün tedavimizin 4. Ayı ve kızım bugün 100 cc süt içti ve azıcık çikolata yedi.İnsani yönü mükemmel olan Esen hocamızdan Allah binlerce kez razı olsun tedavimiz devam ediyor geçmez denilen süt alerjimizde büyük bir yol kat ederek son 1 ayimizi da bitirip kontrolümüzü olduktan sonra evimize dönecez kalbi güzel hocamıza ömrüm yetene kadar dua edecem.

ÖT
Özl*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Prof. Dr. Esen Demir Muayenehanesi

Kızımız Elif'in süt alerjisi şikayeti ile dünyalar iyisi Esen hocamızla 24 Ekim 2022 tarihinde tanıştık.Kızım 6 yaşında ve 6 aylıktan beri süt alerjisi mevcuttu.O kadar yüksekti ki süt alerjimiz yanlışlıkla süt ve süt ürünlerini tüketmeyi bırakın temas ve soluma hallerinde bile etkilenmeleri oluyordu başımızdan 4 defa anafilaksi geçti hepsi de yanlışla tembihlememize rağmen yanlışlıkla tüketmelerde oldu her defasında acillik olduk.Kücük bir şehirde yasiyirduk bulunduğumuz ilde tek alerji doktoru vardı.6 aylıktan 2 yaşına kadar diyet yapıp kontrollerini yaptık.Bu iki yılda geçmeyen alerji değerlerimiz gittikçe yükselmeye başladı eşimle beraber başladık büyük illerin alerji doktorlarına gitmeye bir 4 yıl da o şekil geçti herkes bize diyet deyip durdu her ilden hüsranla döndük iyi de diyet yapmama gibi bir lüksümüz yok deyip durdum.Bir gün kızım bana anne çikolata nasıl birşey nasıl yiyiliyor dedi anne sen ye ben sana bakayım dedi o gün içimden birşey koptu arka odaya koştum ve hıçkıra hıçkıra ağladım.Birseyler yapmalıyız eşime dedim eşim de bende devlet memuru olduğumuz için hep yazın falan doktor arayışında olduk bir gün internetten yine alerji doktoru araştırmalari yaparken esen hocaya denk geldim ve bir sürü hastaya dokunduğunu gördüm ve hoca ile ilgili internette ne var ne yok da okudum tamam dedim biz doktorumuzu bulduk.Şu ana kadar nerdeydiniz dedim kendimce diger gün aradım sekreteri açtı Allah ondan da razı olsun Feride Hanım her konuda yardımcımız oldu kendisi de.Kendisine biz evimizi yurdumuzu bırakıp İzmir'e tedavi icin gelecez lütfen dedim hocayla iki dk konuşup meramizi anlatayım dedim,herhalde herkes gibi kendisi de gelin yüzyüze görüşelim diyecek dedim ama o kadar içtenlikle tamam dedi ki sizi görüştürürüm hasta yoğunluğu azalınca dedi tabi ben kalbim güm güm atıyor sonra konuştum hocamla hocam kızımızın değerleri bu kadar yüksek geçer mi dedim o kadar naif huzur dolu bir sesle korkmayın alerjisi yüksek kazaininde 100 üzerinde ama geçecek dedi o gün tamam dedim eşime en kısa zamanda gidiyoruz dedik çünkü ilk defa bir doktor bize geçecek dedi ve iki valizle kızımızı alıp kızımız önce Allah'a sonra Esen Hocaya emanet deyip yola düştük bugün tedavimizin 4. Ayı ve kızım bugün 100 cc süt içti ve azıcık çikolata yedi.İnsani yönü mükemmel olan Esen hocamızdan Allah binlerce kez razı olsun tedavimiz devam ediyor geçmez denilen süt alerjimizde büyük bir yol kat ederek son 1 ayimizi da bitirip kontrolümüzü olduktan sonra batmandaki evimize dönecez kalbi güzel hocamıza ömrüm yetene kadar dua edecem.

BC
Bir*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Prof. Dr. Esen Demir Muayenehanesi

6 yaşında oğlumun, doğumdan itibaren besin alerjisi var(süt ve süt ürünleri, yumurta sarısı ve beyazı, susam ve fındık). farklı bir şehirde farklı bir hastanede tedavimiz devam etti. Süt alerji değerlerimiz çok yüksek olduğu için ömür boyu geçmeyecek dendi. Tüm UMUT larimiz tükenmişti, taki Esen hocamızı bulana kadar. 4 aydır tedavimiz devam Ediyor. Bizim için daha önceden imkansız olan süt şuan oğlumuzun her hafta dozunu artırarak içmek istediği bir şey haline geldi. Ve bu sütçü teyzesi :) sayesinde oldu. iyi ki varsınız Esen hocamız.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Esen Demir ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Esen Demir için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Esen Demir için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Esen Demir ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +902322182337

Prof. Dr. Esen Demir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Esen Demir Prof. Dr. Esen Demir Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Esen Demir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Esen Demir Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Göğüs Hastalıkları uzmanıdır. Akut Bronşit, Pnömoni, Faranjit alanlarında hizmet veriyor ve Uyku laboratuvarı (cpap), Karotis ultrasonu, Tüberkülin deri testi(tdt) hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube