Prof. Dr. Ertürk Levent

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi - İzmir
5.0

Ventriküler Septal Defekt (VSD), Aort Kapağı Hastalıkları, Aort Koarktasyonu

“Selamlar... 15 aylık kızımın hiçbir şikayeti yokken genel kontrol amaçlı A... ilinde hastaneye götür...” Devamı

Prof. Dr. Ertürk Levent

Prof. Dr. Ertürk LEVENT, 22 Aralık 1969 tarihinde Çorlu'da doğmuştur. İlköğrenimini 1975-1980 yılları arasında Aydınlıkevler İlkokulu'nda, orta öğrenimini 1980-1983 yılları arasında Mehmet Akif Ortaokulu'nda, liseyi ise 1983-1986 yılları arasında Ankara Aydınlıkevler Lisesi'nde bitirmiştir. 1986 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1992 yılında tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını 1993-1998 yılları arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı'nda, yan dal ihtisasını ise 1998-2002 yılları arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Pediatrik Kardiyoloji biriminde yapmış olan Prof. Dr. Ertürk LEVENT, 2003 yılında ise Los Angeles Children Hospital, Heart Center, LA, CA, ABD'de çalışmalar yapmıştır.

Son 15 yıldır çocuk kardiyoloji alanında çalışmakta olan Prof. Dr. Ertürk LEVENT, özellikle invaziv pediatrik kardiyoloji (anjiyo ve ameliyatsız delik kapatma vb), fetal ekokardiyografi, ritim bozuklukları konularıyla ilgilenmektedir. Halen Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Kardiyolojisi Öğretim Üyesi olarak görev yapmakla beraber İzmir - Bayraklı'da bulunan özel muayenehanesinde de hastalarını kabul etmekte olan Prof. Dr. Ertürk LEVENT'in 40'ın üzerinde uluslararası, 100 civarında ulusal yayını, 12 adet ödülü ve 250'nin üzerinde yayınlarına almış olduğu atıf bulunmaktadır.

Ege Üniversitesi Çocuk Hastanesi
Ege Üniversitesi Çocuk Hastanesi Pediatrik Kardiyoloji Bornova/İzmir
Hizmetler
Kalp derinliklerinin kapalı yöntemle kapatılması Kardiyak anjiyografi Balon valvüloplasti Ekg Kalp kateterizasyonu Devamı
Randevu Hattı
Prof. Dr. Ertürk LEVENT Muayenehanesi
Mansuroğlu Mah. 1593/1 Sok. No:2/A Blok Kat:4 Daire:36 Lider Centrio Bayraklı/İzmir
Hizmetler
Kalp derinliklerinin kapalı yöntemle kapatılması Kardiyak anjiyografi Balon valvüloplasti Ekg Kalp kateterizasyonu Devamı
İmkanlar
Wi-fi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Ertürk LEVENT, 22 Aralık 1969 tarihinde Çorlu'da doğmuştur. İlköğrenimini 1975-1980 yılları arasında Aydınlıkevler İlkokulu'nda, orta öğrenimini 1980-1983 yılları arasında Mehmet Akif Ortaokulu'nda, liseyi ise 1983-1986 yılları arasında Ankara Aydınlıkevler Lisesi'nde bitirmiştir. 1986 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1992 yılında tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını 1993-1998 yılları arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı'nda, yan dal ihtisasını ise 1998-2002 yılları arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Pediatrik Kardiyoloji biriminde yapmış olan Prof. Dr. Ertürk LEVENT, 2003 yılında ise Los Angeles Children Hospital, Heart Center, LA, CA, ABD'de çalışmalar yapmıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.1993
Deneyim: 30 Yıl

İlgi Alanları

Ventriküler Septal Defekt (VSD) Aort Kapağı Hastalıkları Aort Koarktasyonu Aort Yetmezliği Aritmi Devamı

Deneyimler

Prof. Dr. Ertürk LEVENT Muayenehanesi (2003 - Devam ediyor)
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı (1993 - 1998)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 37 84

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
TD
Tur*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Selamlar... 15 aylık kızımın hiçbir şikayeti yokken genel kontrol amaçlı A... ilinde hastaneye götürdüm ve açık PDA tanısı konuldu. Hemen kapatılması gerektiği tarafıma söylendi. Korktum, acaba kızıma birşey mi olacak diye... Durumu öğrendikten sonra uyku uyuyamaz oldum, taki gerek il dışındaki hastalarınız gerekse il içi hastalarınızın önerisiyle, İnternet üzerindeki yorumların memnuniyeti ile size ulaştım. Anne, baba olarak bize tek tek, hatta tahtada çizim yaparak yapılması gerekenleri, açık pda yı ve olumsuz yanlarını muntazam bir şekilde izah ederek ameliyat yoluna gitmeden anjiyo yöntemi ile denenmesi gerektiğini, deliğin sınırda olduğunu (3,5 milim) ama kesinlikle bu şansımızı değerlendirerek anjiyo ile kapatılabileceğini söylediniz. Konuşmaları o kadar samimi ve güven vericiydi ki hiç tereddüt etmeden kızımı götürdüm ve teslim ettim değerli ellerine. Çok şükür başarılı bir şekilde anjiyo yöntemi ile pda kapatıldı. Açık ameliyata gerek kalmadan işi bitirdi. Sanki o gün kızım yeniden doğmuştu. O kadar mutlu etmiştiniz ki beni ve eşimi bunu anlatamayız. ALLAH sizden razı olsun. Bu süreçte yaşadıklarımı burada canlandıramam belki ama yazdığım yorumla belki benim gibi çaresiz, ne yapacağını, kime gideceğini bilmeyen insanlara umut olursunuz. Başarılarınızın devamını diler tüm halkıma sağlıklı günler temenni ederim.

EA
Esr*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Saolun kızım önce Allah a sonra size emanet

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ertürk Levent ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Ertürk Levent için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Ertürk Levent için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Ertürk Levent ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508113784

Prof. Dr. Ertürk Levent nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Ertürk Levent Ege Üniversitesi Çocuk Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Ertürk Levent hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Ertürk Levent Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi uzmanıdır. Ventriküler Septal Defekt (VSD), Aort Kapağı Hastalıkları, Aort Koarktasyonu alanlarında hizmet veriyor ve Kalp derinliklerinin kapalı yöntemle kapatılması, Kardiyak anjiyografi, Balon valvüloplastiKalp derinliklerinin kapalı yöntemle kapatılması, Kardiyak anjiyografi, Balon valvüloplasti hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 811 37 84

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube