Prof. Dr. Erhan Reis, Ankara, Genel Cerrahi

Prof. Dr. Erhan Reis

Genel Cerrahi, Cerrahi Onkoloji - Ankara

Cerrahi İnfeksiyonlar, Yara Iyileşmesi Ve Bakımı, Cerrahi Hastalarda Beslenme

Takvim talep et

Doktorun Adresi

Balgat Mah. Mevlana Blv. 1422. Sok. No: 4,  Çankaya, Ankara
Memorial Ankara Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Erhan Reis Hakkında

Erhan Reis Kimdir?

Prof. Dr. Erhan REİS, 1967 yılında Trabzon’da doğmuştur. 1984 - 1990 yılları arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. 1990 - 1991 yılları arasında Maçka Sağlık Ocağı’nda Toplum Sağlığı Hekimi olarak görev yapmış hemen ardından Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Genel Cerrahi ihtisasına başlamıştır. 1996 yılında Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Prof. Dr. Erhan REİS, 1996 - 1997 Kasımpaşa Deniz Hastanesi’nde askerlik vazifesini yerine getirmiştir. 1997 - 2001 yılları arasında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Genel Cerrahi Uzmanı ve Başasistan olarak, 2001 - 2008 yılları arasında ise yine aynı hastanede 4. Cerrahi ve Yanık Kliniği Şef Yardımcısı olarak görev yapmıştır. 2008-2011 yılları arasında Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ve 2011-2014 yılları arasında Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Genel Cerrahi Klinik Şefi olarak, 2013-2014 yılları arasında ise Başhekim olarak idari görevler yerine getirmiştir. Kasım 2000 - Mart 2001 tarihleri arasında İngiltere Oxford Üniversitesi’nde Kolorektal Kanserler ve İnflamatuar Barsak Hastalıkları Cerrahisi konusunda, Mayıs 2001- Haziran 2001 tarihleri arasında ise Sağlık Bakanlığı görevi ile Bakü/Azerbeycan’da Merkezi Klinik Hastanesi’nin açılış çalışmaları ve ilk Genel Cerrahi ameliyatlarının başlatılmasında aktif olarak görev almıştır.

Genel Cerrahi Anabilim Dalında 2000 yılında Doçent Unvanını, 2009 yılında Profesör Unvanını ve 2012 yılında ise Cerrahi Onkoloji Uzmanlık yetkisini almış olan Prof. Dr. Erhan REİS, bölgesel, ulusal ve uluslararası 100’den fazla toplantıda, katılımcı, konuşmacı ve organizatör gibi görevlerde bulunmuştur.

Hepato - Pankreatiko - Biliyer Cerrahi Derneği, Türk Cerrahi Derneği, Laparoskopi - Endoskopi Cerrahi Derneği, Ankara Cerrahi Derneği, European Society for Surgical Research, Cerrahi Onkoloji Derneği ve Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği gibi mesleki kuruluşlara üye olan Prof. Dr. Erhan REİS, Memorial Ankara Hastanesi’nde hastalarını kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • GAZİ ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
Yayınlar
 • SCİ kapsamındaki dergilerde yayımlanmış 30 adet Türk tıp dizini dergilerinde yayımlanmış 40 adet yayını uluslararası kongrelerde sunulmuş 68 ve ulusal kongrelerde sunulmuş 50 adet bildirim mevcut olup uluslararası literatürde 300 ‘den fazla makalede yayım
İlgilendiği Hastalıklar
 • Cerrahi İnfeksiyonlar
 • Yara Iyileşmesi Ve Bakımı
 • Cerrahi Hastalarda Beslenme
 • Organ Nakli
 • Ameliyat Sonrası Komplikasyonlar
Tedaviler
 • Polipektomi
 • Karaciğer cerrahisi
 • Anoskopi
 • Reflü cerrahisi
 • Apandisit alınması

Son Cevapladığı Sorular

 • Tereyag yanigi

  Hocam merhaba ; yurtdisinda bir restaurantta calisiyorum 4 gun once elime eritilmis yereyag dokuldu ve bunun sonucunda doktora gittigimde bir merhem verdi elimde ki toplanmis olan suyun ustune surup sarilmasini onerdi kendiligindrn patlasin dedi yanlislikla duvara carpip patlattim ertesi gunu ba... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Erhan Reis

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Bağırsak kanseri

  Selamun aleykum babam bağırsam kanseri tehşiz koydular hocam napmam lazım allah rızası için bi yardımcı olsaniz sygl

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Erhan Reis

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.