Prof. Dr. Erhan Reis

Genel Cerrahi, Cerrahi Onkoloji - Ankara
5.0

Cerrahi İnfeksiyonlar, Yara Iyileşmesi Ve Bakımı, Cerrahi Hastalarda Beslenme

5.0

“tşk.ederim hocam” Devamı

Prof. Dr. Erhan Reis

Prof. Dr. Erhan REİS, 1967 yılında Trabzon’da doğmuştur. 1984 - 1990 yılları arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. 1990 - 1991 yılları arasında Maçka Sağlık Ocağı’nda Toplum Sağlığı Hekimi olarak görev yapmış hemen ardından Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Genel Cerrahi ihtisasına başlamıştır. 1996 yılında Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Prof. Dr. Erhan REİS, 1996 - 1997 Kasımpaşa Deniz Hastanesi’nde askerlik vazifesini yerine getirmiştir. 1997 - 2001 yılları arasında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Genel Cerrahi Uzmanı ve Başasistan olarak, 2001 - 2008 yılları arasında ise yine aynı hastanede 4. Cerrahi ve Yanık Kliniği Şef Yardımcısı olarak görev yapmıştır. 2008-2011 yılları arasında Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ve 2011-2014 yılları arasında Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Genel Cerrahi Klinik Şefi olarak, 2013-2014 yılları arasında ise Başhekim olarak idari görevler yerine getirmiştir. Kasım 2000 - Mart 2001 tarihleri arasında İngiltere Oxford Üniversitesi’nde Kolorektal Kanserler ve İnflamatuar Barsak Hastalıkları Cerrahisi konusunda, Mayıs 2001- Haziran 2001 tarihleri arasında ise Sağlık Bakanlığı görevi ile Bakü/Azerbeycan’da Merkezi Klinik Hastanesi’nin açılış çalışmaları ve ilk Genel Cerrahi ameliyatlarının başlatılmasında aktif olarak görev almıştır.

Genel Cerrahi Anabilim Dalında 2000 yılında Doçent Unvanını, 2009 yılında Profesör Unvanını ve 2012 yılında ise Cerrahi Onkoloji Uzmanlık yetkisini almış olan Prof. Dr. Erhan REİS, bölgesel, ulusal ve uluslararası 100’den fazla toplantıda, katılımcı, konuşmacı ve organizatör gibi görevlerde bulunmuştur.

Hepato - Pankreatiko - Biliyer Cerrahi Derneği, Türk Cerrahi Derneği, Laparoskopi - Endoskopi Cerrahi Derneği, Ankara Cerrahi Derneği, European Society for Surgical Research, Cerrahi Onkoloji Derneği ve Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği gibi mesleki kuruluşlara üye olan Prof. Dr. Erhan REİS, Memorial Ankara Hastanesi’nde hastalarını kabul etmektedir.

Balgat Mah. Mevlana Blv. 1422. Sok. No: 4, Çankaya/Ankara
Hizmetler
Polipektomi Karaciğer cerrahisi Anoskopi Reflü cerrahisi Apandisit alınması Devamı

Hakkında

Prof. Dr. Erhan REİS, 1967 yılında Trabzon’da doğmuştur. 1984 - 1990 yılları arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. 1990 - 1991 yılları arasında Maçka Sağlık Ocağı’nda Toplum Sağlığı Hekimi olarak görev yapmış hemen ardından Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Genel Cerrahi ihtisasına başlamıştır. 1996 yılında Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Yayınlar

Tüm Yayınlar

İlgi Alanları

Cerrahi İnfeksiyonlar Yara Iyileşmesi Ve Bakımı Cerrahi Hastalarda Beslenme Organ Nakli Ameliyat Sonrası Komplikasyonlar Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
se
Sib*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

tşk.ederim hocam

EE
Ecr*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

teşekkür ederim hocam

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Erhan Reis ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Erhan Reis için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Erhan Reis nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Erhan Reis Memorial Ankara Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Erhan Reis hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Erhan Reis Genel Cerrahi, Cerrahi Onkoloji uzmanıdır. Cerrahi İnfeksiyonlar, Yara Iyileşmesi Ve Bakımı, Cerrahi Hastalarda Beslenme alanlarında hizmet veriyor ve Polipektomi, Karaciğer cerrahisi, Anoskopi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube