Prof. Dr. Ergün Çil, Bursa, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Prof. Dr. Ergün Çil

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi - Bursa

Perikardit (Kalp Dış Zarı İltihabı), Bayılma (Senkop), Anjiografi/Anjiyo

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Bağlarbaşı Mah Sanayi Cad Denizbora İş Merkezi Kat/4/2  Nilüfer, Bursa
Prof Ergün Çil Muayenehanesii

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ergün Çil Hakkında

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ender..kdemir

15 aylıkken anjiyo balon yapıldı oğluma.kendisi o ekibin başındaki kişiydi .çok başarılı bir operasyondu.çok iyi bir doktor.Allah razı olsun 24-01-2018

la..tabak

Ergün beyi 15 yaşımda 256 nabiz ile hastaneye gittiğimde tanidiım. subraventikuler taşikardi teshisini o koydu.5 yıl boyunca doktorumdu. ta ki "artık çocuk değilsin yollarımiz ayrılıyor " diyene kadar :)başarısını zaten ispatlamis bir hekim. Bursada çocuk Kardiyolojisi dendiğinde akla gelen ilk isim.başarılı oldugu kadar da anlayisli ve iyi bir insan.onu çok seviyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum. 29-05-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ergün Çil tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ergün Çil kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. E Çil ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ergün Çil için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. E Çil şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Ergün Çil nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ergün Çil Prof Ergün Çil Muayenehanesii bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ergün Çil hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ergün Çil Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Kardiyolojisi uzmanıdır. Nonkoroner damarın cerrahi olmayan revaskülarizasyon, Triküspid kapak replasmanı, Yenidoğan işitme taraması, Yüzeyel ekokardiyografi, Aritmide ablasyon tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Perikardit (Kalp Dış Zarı İltihabı), Bayılma (Senkop), Anjiografi/Anjiyo, Ekokardiyografi (Kalp Ultrasonografisi, Kalp Ekosu), Endokardit (Kalp İç Zarı İltihabı) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ergün Çil için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ergün Çil muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ergün Çil hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. E Çil ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ergün Çil hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. E Çil hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.