Prof. Dr. Erdal Göçmen

Genel Cerrahi, Cerrahi Onkoloji - Ankara

Safra Taşları, Meme Kanseri, Kolon Kanseri

Randevu Al 0 (850) 474 43 13

Doktorun Adresi

Paragon Tower Kızılırmak Mahallesi Ufuk Üniversitesi Caddesi 1445.Sokak No:2/1 Kat:10 Daire:46 Çukurambar  Çankaya, Ankara
Prof. Dr. Erdal Göçmen Muayehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) Kredi kartı ile ödeme Nakit

Erdal Göçmen Hakkında

Erdal Göçmen Kimdir?

1963 yılında Ulus / Bartın doğumludur. İlk ve Orta Öğrenimi Ulus Merkez İlkokulu, Samsun ve Konya Anadolu Liselerinde Tamamladı.1987 yılında Ankara Tıp Fakültesini bitirerek Tıp Doktoru oldu aynı yıl başladığı Genel Cerrahi Eğitimini Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dördüncü Cerrahi Kliniği'nde tamamladı ve 1991 yılında Genel Cerrahi Uzmanı oldu.1992 ile 2000 yılları arasında Ankara Numune Hastanesi ve Niğde Devlet Hastanelerinde Genel Cerrahi uzmanı olarak çalıştı.2000 - 2002 yılları arasında Ankara Tıp Fakültesi Cerrahi Onkoloji Bilim Dalında Yandal İhtisası yaparak Cerrahi Onkoloji Uzmanı oldu. 2002 ile 2015 Yılları arasında Ankara Numune Hastanesi'nde Klinik Şefi Yardımcısı ve Eğitim Görevlisi olarak görev yaptı. 2015 yılında kendi isteği ile devlet hizmetinden emekli olarak ayrıldı. 2006 yılında Doçent 2015 yılında Profesor oldu. 2015 - 2017 yılları arasında Ankara Yüksek İhtisas Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Öğretim Üyesi olarak çalıştı. 2015 - 2021 yılları arasında Ankara Özel Koru Hastanesi'nde tam zamanlı olarak çalıştı. Halen hastalarını serbest muayenehanesinde görmektedir. Çok sayıda Yurtdışı ve Yurtiçi yayını mevcuttur. Evli ve İki Çocuk Babasıdır. Başta Türk Cerrahi Derneği, Ankara Cerrahi Derneği ve Cerrahi Onkoloji Derneği olmak üzere çok sayıda derneğin üyesidir.

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Safra Taşları
 • Meme Kanseri
 • Kolon Kanseri
 • Mezotelyoma
 • Paratiroid Kanseri
Tedaviler
 • Karaciğer cerrahisi
 • Pankreas cerrahisi
 • Paratiroidektomi
 • Safra kesesi taşı tedavisi
 • Safra yolları cerrahisi
Diplomalar ve Sertifikalar
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 43 13

Erdal Göçmen Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

e..cu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 25-06-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Erdal Göçmen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Erdal Göçmen ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Erdal Göçmen ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 43 13

Prof. Dr. Erdal Göçmen için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Erdal Göçmen için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Erdal Göçmen için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Erdal Göçmen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Erdal Göçmen Prof. Dr. Erdal Göçmen Muayehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Erdal Göçmen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Erdal Göçmen Genel Cerrahi, ,Cerrahi Onkoloji uzmanıdır. Karaciğer cerrahisi, Pankreas cerrahisi, Paratiroidektomi, Safra kesesi taşı tedavisi, Safra yolları cerrahisi, Safra Yolları Hastalıkları ve Pankreas Hastalıkları, Tiroid cerrahisi, Acil Cerrahi, Aksiller lenf nodu diseksiyonu (ALND), Anal Fissür Tanı Ve Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Safra Taşları, Meme Kanseri, Kolon Kanseri, Mezotelyoma, Paratiroid Kanseri hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Erdal Göçmen için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Erdal Göçmen muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Erdal Göçmen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Erdal Göçmen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Erdal Göçmen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.