Prof. Dr. Enis Oğuz

Kardiyoloji - İstanbul

Iskemik Kalp Hastalığı, Kemik Erimesi (Osteoporoz), Kalp Ve Damar Hastalıkları

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Ahmet Adnan Saygun Cad. Canan Sok. No: 5 Ulus (TRT Binası Karşısı)  Beşiktaş, İstanbul
Liv Hospital

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Enis Oğuz Hakkında

Enis Oğuz Kimdir?

Prof. Dr. Enis OĞUZ, lisans öncesi eğitimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Merkezi'nde yapmıştır. 

University of Leipzig Almanya Heart Center Department of Electrophysiology'de bir süre çalışmalar yapmış olan Prof.. Dr. Enis OĞUZ, Anadolu Sağlık Merkezi Kardiyoloji Bölümü'nde ve Liv Hospital Kardiyoloji Bölümü'nde Kardiyolog olarak görev yapmıştır. Kendisi halen Liv Hospital'daki görevine devam etmektedir.

2016 Yılında İstinye Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Profesör unvanı almış ve Türk Kardiyoloji Derneği ve Avrupa Kardiyoloji Derneği üyelikleri bulunmakta, 16 adet uluslararası, 20 adet ulusal makalesi ve 4 adet kitap bölümü bulunmaktadır.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL DR. SIYAMI ERSEK GÖGÜS KALP VE DAMAR
İlgilendiği Hastalıklar
 • Iskemik Kalp Hastalığı
 • Kemik Erimesi (Osteoporoz)
 • Kalp Ve Damar Hastalıkları
 • Kalp Sıkışması
 • Kalp Ritim Bozukluğu
Tedaviler
 • Anjiyoplasti
 • Eforlu ekg
 • Perkutan mitral balon valvuloplasti
 • Ekogram(ultrason)
 • Mekanik protez kapak

Enis Oğuz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Enis Oğuz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Enis Oğuz Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kalp üstünde nabız hissi

  Hocam şikayetim şudur, dik oturduğum zaman veya dik yürürken, kalbin biraz üstünde 3-4 defa sert bi şekilde atan ve dik durduğum sürece tekrarlayan bir damar hissediyorum. kambur duruma geçtiğim zaman şikayetim geçiyor. 2 gün önce aniden başlayan omuz ağrısıyla doktora gittiğimde aynı zamanda bu şi... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Enis Oğuz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Hafif st depresyonu

  Hocam 27 yaşında bayanın, kalp çarpıntısı geçmemesi üzerine bugün kardiyolojiye gittim ekg de hafif st depresyonu yazıyor hocam, daha önce normal ekg yazardı, bu ne demek kötü birşey mi. nette baktığımda damar daralması yada tıkanması gibi şeyler yazıyor. bendede mi böyle birşey var. birde eko çekti... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Enis Oğuz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Enis Oğuz kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. E Oğuz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Enis Oğuz için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. E Oğuz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Enis Oğuz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Enis Oğuz Liv Hospital bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Enis Oğuz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Enis Oğuz Kardiyoloji, uzmanıdır. Anjiyoplasti, Eforlu ekg, Perkutan mitral balon valvuloplasti, Ekogram(ultrason), Mekanik protez kapak, Aritmide ablasyon tedavisi, Miyokardiyal biyopsi, Abdominal aort anevrizması(aaa) onarımı, Farmakolojik stres testi, Stres ekokardiyografi alanlarında hizmet veriyor ve Iskemik Kalp Hastalığı, Kemik Erimesi (Osteoporoz), Kalp Ve Damar Hastalıkları, Kalp Sıkışması, Kalp Ritim Bozukluğu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Enis Oğuz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Enis Oğuz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Enis Oğuz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. E Oğuz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Enis Oğuz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. E Oğuz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.