Prof. Dr. Ekrem Kaya

Genel Cerrahi - Bursa

Guatr, Yaralanmalar, Kasık Fıtığı

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Görükle  Nilüfer, Bursa
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ekrem Kaya Hakkında

Ekrem Kaya Kimdir?

Prof. Dr. Ekrem Kaya, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Ekrem Kaya, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ULUDAG ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Guatr
 • Yaralanmalar
 • Kasık Fıtığı
 • Pankreas Endokrin Tümörü
 • Mide Cerrahisi
Tedaviler
 • Ercp(endoskopik retrograd kolanjio pankreotografi)
 • Cerrahi Hastalarda Beslenme
 • Cerrahi İnfeksiyonlar
 • Yemek Borusu(Özofagus) Kanseri

Ekrem Kaya Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ahim..ırcı

Şanlıurfa'dan annemin pankreas tumorune yönelik whipple ameliyatını Prof.Dr.Ekrem Kaya ve ekibi ile birlikte başarılı bir şekilde gerçekleştiren hocamıza Allah razı olsun.Sadece ameliyat ile değil ameliyat sonrasındaki yardımı ilgisi hosgorusu ve mesakkatli olan hastamiza yaklasimlarindan dolayi çok teşekkür ederim.Tam anlamıyla parmakla gösterilecek işinin ehli olan bir genel cerrahi doktorudur.Hocam hersey için çok teşekkür ederiz.Ekrem hocamızdan Allah ebeden razı olsun annemin o hastalıktan kurtulmasına vesile oldukları için . Ülkemizdeki en iyi genel cerrahi profesörü bence. 05-02-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ekrem Kaya tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ekrem Kaya kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. E Kaya ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ekrem Kaya için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. E Kaya şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Ekrem Kaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ekrem Kaya Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ekrem Kaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ekrem Kaya Genel Cerrahi, uzmanıdır. Ercp(endoskopik retrograd kolanjio pankreotografi), Cerrahi Hastalarda Beslenme, Cerrahi İnfeksiyonlar, Yemek Borusu(Özofagus) Kanseri alanlarında hizmet veriyor ve Guatr, Yaralanmalar, Kasık Fıtığı, Pankreas Endokrin Tümörü, Mide Cerrahisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ekrem Kaya için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ekrem Kaya muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ekrem Kaya hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. E Kaya ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ekrem Kaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. E Kaya hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.