Prof. Dr. Dt. Mustafa Tek

Diş Hekimi, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi - İstanbul

Çene Kistleri, Ortognatik Cerrahi (Cerrahi Ortodonti), İmplant

Randevu Al 0 (850) 474 46 01

Diş Hekiminin Adresi (2)

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Mustafa Tek Hakkında

Mustafa Tek Kimdir?

Prof. Dr. Dt. Mustafa Tek 1994-1999 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ni başarı ile tamamlayarak diş hekimi unvanını almıştır. Uzmanlığını 2000-2004 yılları arasında 19 Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı'nda tamamlamıştır.

2005-2007 yılları arasında İzmir Karşıyaka Diş Hastanesi'nde Çene Cerrahisi klinik şefi, 2009-2010 yılları arasında Central Hospital klinik şefi, 2010-2011 yılları arasında Medipol Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi kurucu öğretim üyesi ve Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı başkanı, 2011-2014 yılları arasında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi öğretim üyeliği, 2013 yılında Dentapolitan Diş Hastaneleri kurucu üyeliği görevlerini üstlenmiştir.

Prof. Dr. Dt. Mustafa Tek mesleki çalışmalarına Dentapolitan Diş Hastaneleri'nde devam etmektedir. Ayrıca 2020 yılından beri Gelişim Üniversitesi Öğretim Üyesi görev almaktadır.

Instagram: @profdrmustafatek

Youtube: Prof. Dr. Mustafa Tek

Facebook: Prof. Dr. Dt. Mustafa Tek

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
İhtisas aldığı kurum
 • ONDOKUZ MAYIS ÜNIVERSITESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 2000

Tecrübe: 21 yıl 9 ay

Deneyimler
 • 19 Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Çene Cerrahisi Uzmanlığı
  01 2000 - 10 2004
 • İzmir Karşıyaka Diş Hastanesi Çene Cerrahisi Klinik Şefi
  01 2005 - 01 2007
 • New York Mount Sinai Medical School Maxillofacial-Orthognatic Surgery
  01 2007 - 01 2008
 • Central Hospital Diş Kliniği Şefi
  01 2009 - 01 2010
 • Medipol Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Kurucu Öğretim Üyesi
  02 2010 - 02 2011
İlgilendiği Hastalıklar
 • Çene Kistleri
 • Ortognatik Cerrahi (Cerrahi Ortodonti)
 • İmplant
 • Botox – dolgu
 • Çene Eklem Hastalıkları (Temporomandibular Eklem Hastalıkları)
Tedaviler
 • Gömük diş operasyonları
 • Gömülü diş çekimi
 • Dental implant
 • Kanal tedavisi
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 46 01

Mustafa Tek Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

e..�LI
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çene Cerrahı Prof.Dr. Mustafa Bey'i güler yüzü, hızlı ve hassas çalışmasıyla gönülden tavsiye ediyorum. Ameliyat sonrası gayet rahat bir şekilde hayatınıza devam ediyorsunuz. 29-09-2021

met Oğuz..toprak
Zamanlama
İlgi
Ortam

Prof. Dr. Mustafa Tek hocayı internetten araştırarak buldum ve kendisine 20'lik dişimi çektirdim. İlgisi, tedavi süreci hakkında detaylı bilgi paylaşması ve ekibi gerçekten çok iyi. Dentapolitan hastaneleri de temizlik konusanda çok iyi. Çene Cerrahisi alanında tedaviye ihtiyaç duyan herkese tavsiye ederim. 29-09-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
il..an
Zamanlama
İlgi
Ortam

14.02.2019 tarihinde sayın Mustafa tek hocam daha önce farklı bir hastanede yapılmış yanlış impilant ve bu impilant esnasında yüzümde bırakılan yabancı cisimi operasyonla çıkararak beni 3 yıldır çektiğim ağrılardan kurtardı kendisine başvurmadan önce bircok doktora başvurdum kulak burun boğaz farklı diş hekimleri kimsenin teshis koyamadığı teşhis koyanlarinda zorlu bir operasyon gecirmem gerektiğinden yapmaya cesaret edemediği ameliyatını gerçekleştirdi en önemlisi bu işlemler sırasında hiç ağrı hissetmedim 3 yıldır ilk defa artık ağrısız sayesinde uyuyabiliyorum herkese kesinlikle öneriyorum kendisine sonsuz teşekkürler Allah ne dileği varsa daim etsin minnettarım saygılar 16-02-2019

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Dt. Mustafa Tek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Mustafa Tek Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Dt. Mustafa Tek ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Dt. Mustafa Tek ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 46 01

Prof. Dr. Dt. Mustafa Tek için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Dt. Mustafa Tek için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Dt. Mustafa Tek için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Dt. Mustafa Tek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Dt. Mustafa Tek Dentapolitan - Pendik Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Özel Dentapolitan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Çekmeköy Şubesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Dt. Mustafa Tek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Dt. Mustafa Tek Diş Hekimi, ,Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi uzmanıdır. Gömük diş operasyonları, Gömülü diş çekimi, Dental implant, Kanal tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Çene Kistleri, Ortognatik Cerrahi (Cerrahi Ortodonti), İmplant, Botox – dolgu, Çene Eklem Hastalıkları (Temporomandibular Eklem Hastalıkları) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Dt. Mustafa Tek için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Dt. Mustafa Tek muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Dt. Mustafa Tek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Dt. Mustafa Tek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Dt. Mustafa Tek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.