Prof. Dr. Dt. Hüseyin Ölmez, Ankara, Diş Hekimi

Prof. Dr. Dt. Hüseyin Ölmez

Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) - Ankara

Çene Şekil Bozuklukları, Estetik Diş Hekimliği, Diş Teli

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Şehit Adem Yavuz Sok. No: 4/13 .  Çankaya, Ankara
Prof. Dr. Dt. Hüseyin ÖLMEZ Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Hüseyin Ölmez Kimdir?

Prof. Dr. Dt. Hüseyin ÖLMEZ, 1960 yılında Konya'da doğmuştur. Lise eğitimini Konya Maarif Koleji'nde bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır.

1993 yılında GATA'da Ortodonti alanında doktora derecesini alan Prof. Dr. Dt. Hüseyin ÖLMEZ, 1972 yılında Doçen, 2012 yılında ise Profesör unvanını almıştır. 

GATA Ortodonti Anabilim Dalı'ndan emekli olan Prof. Dr. Dt. Hüseyin ÖLMEZ, mesleki çalışmalarına 2004 yılından beri Çankaya'da bulunan özel muayenehanesinde devam etmektedir.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

tafa..

Öncelikle Hüseyin hocama çok teşekkür etmek isterim. Çene bozukluğu şikayetiyle kendisine gitmiştim. Alt çenem bariz ilerde olduğu için rahatsız oluyordum ve düzeleceğine de hiç ihtimal vermemiştim umutsuzdum. Hüseyin hocamın tedavisi sayesinde çenemin şekli düzeldi ve özgüvenim yerine geldi diyebilirim. Çok ilgili ve bilgili bir doktordur. 05-10-2017

emin..OĞAN

Yasemin 37 yasında dişlerimdeki çarpişikliktan şikayetçiydim. Bir çok yer çok geç dedi. Çok araştırdıktan sonra Hüseyin Hocama başvurdum. Tedavim bitti bile :) Tellerim çıkalı bir sene oldu. Sonuç harika. Kesinlikle tavsiye ederim, başka yerleri arayarak zaman kaybetmeyin. 23-12-2016

�e..

Benim de yaşım 40. 4 sene önce çapraşık dişlerimden dolayı doktor Hüseyin ÖLMEZ Bey'e gitmiştim ve herkesin olmaz dediği düzgün olmaz dediği şey oldu ve dişlerim şu an gayet güzel görünüyor. Çok memnunum. Çok teşekkürler. 30-07-2016

enur..z

Hüseyin hocama tel taktirdim 3. Ayim cok memnunum isinde uzman herkese tavsiye ederim 24-11-2015

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Dt. Hüseyin Ölmez tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Diş eğriliği

  Merhaba hocam, benim üst ve alt ön dişlerimde eğrilik var. bunları düzeltmek istiyorum fakat tel kullanmak istemiyorum. telsiz düzeltilmesi mümkün mü. şimdiden teşekkur ederim.

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Dt. Hüseyin Ölmez

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Alt çenem önde

  Soru : merhaba hocam. benim sorunum ergenlikten sonra yani 13 yaşından sonra alt çenem öne doğru geldi.suan 22 yaşındayım ve dişlerimi kapattığımda alt ve üst dişlerim aynı hizada.normalde üst dişlerin daha önde olması lazım diye biliyorum.dişlerimde herhangi bir sorun yok. çok belirgin bir çene çık... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Dt. Hüseyin Ölmez

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.