Prof. Dr. Doğan Bek

Ortopedi ve Travmatoloji - Ankara
5.0

Ayak Bileği Burkulması, Ayak Bileği Yaralanmaları, Ayak Bunyonu

“Annemin ağrıları için bir seneden fazladır çeşitli doktorlarla görüştük en son burada yazan yorumlar...” Devamı

Prof. Dr. Doğan Bek

Prof. Dr. Doğan Bek Lisans öncesi öğrenimlerini tamamladıktan sonra Gülhane Askeri Tıp Fakültesini başarıyla tamamladıktan sonra tıp doktoru unvanını almıştır. İhtisasını ise Gülhane Askeri Tıp Fakültesinde tamamlayarak Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı olmuştur.

Kütahya Asker Hastanesi, GATA, görev alan Prof. Dr. Doğan Bek, New York Hospital for Special Surgery’de Prof. Dr. Eduardo Salvati ile kalça diz artroplastisi konusunda bir yıl çalışmıştır.

2008 yılında Türk Ortopedi ve Travmatoloji Derneğinin sınavını geçerek Türk Ortopedi ve Travmatoloji Eğitim Konseyi (TOTEK) belgesini almıştır.

2002 yılında Yardımcı Doçent, 2009 yılında Doçent, 2017 yılında Profesör unvanını sahip olan Prof. Dr. Doğan Bek Ankara'da bulunan özel muayenesinde danışanlarına hizmet vermektedir.

 

Bestekar Sokak No:76 Çankaya/Ankara
Hizmetler
Kapalı eklem aspirasyonu Menisektomi Kök hücre tedavisi Kırık ve burkulmalarda sabitleme ve alçıya alma Kıkırdak ve kök hücre tedavisi Devamı
İmkanlar
Vale Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Doğan Bek Lisans öncesi öğrenimlerini tamamladıktan sonra Gülhane Askeri Tıp Fakültesini başarıyla tamamladıktan sonra tıp doktoru unvanını almıştır. İhtisasını ise Gülhane Askeri Tıp Fakültesinde tamamlayarak Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 12.2022
Deneyim: 1 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Ayak Bileği Burkulması Ayak Bileği Yaralanmaları Ayak Bunyonu Ayak Burkulması Ayak Ve Ayak Bileği Hastalıkları Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 04 51

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
NT
Nur*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Annemin ağrıları için bir seneden fazladır çeşitli doktorlarla görüştük en son burada yazan yorumlardan dolayı Sn Doğan Bek'e gittik. Muayenenin ilk anından itibaren nezaketi ve ilgisiyle sonsuz bir güven oluşturdu. 2 ay önce annemin diz protezi ameliyatını gerçekleştirdi. Annem ameliyattan hemen sonra yürüdü ve bu tarz ameliyatlardan sonra yaşanan sıkıntıların neredeyse hiçbirini yaşamayarak çok rahat bir nekahat dönemi geçirdi.Kendisine çok teşekkür ediyor iyi ki varsınız diyorum.

AA
ARZ*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Annemin kalça protez ameliyatı için 1 seneden fazla doktor araştırdık ve sonunda çok değerli hocamız Prof. Dr. Doğan Bek hocamıza emanet ettik . 6 Temmuz 2021 de ameliyatı yapılan annemin kalp, tansiyon, karaciğer, romatizma gibi sorunları olmasına rağmen, o kadar başarılı bir ameliyat gerçekleşti ki, hocamızın sayesinde annem 1 günde yürüdü ve biz inanamadık. Hocam ayrıca sadece işinde bir marka değil, ayrıca İlgi- alaka- nezaket ve insanlığıyla harika ve örnek bir insan… Ona nasıl teşekkür edeceğimizi bilemiyoruz. Hiçbir kelime ona teşekkür etmeye yetmez.

*
***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Yıllardır ortopedik rehabilitasyon alanında hasta tedavi eden bir fizyoterapist olarak hastasını almaktan en cok memnun olduğum doktorlardandır. Yaptığı ameliyata güvenen, son gelişmeleri takip edip uygulayan,hastanin konforunu önemseyip ağrısız olması için gerekli destegin verilmesini sağlayan .en hızlı şekilde bağımsız ve kendine yetecek güvenli aktivite duzeyinin sağlanması konusunda işbirliği içinde calisabildigim işinde uzman ve güvenilir bir doktordur.. son derece rahat bir şekilde şiddetle bütün hastalara tavsiye ediyorum. Başarılarının devamını dilerim

ad
Aki*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Sn Doğan Bek'e daha önceki bir hastasının tavsiyesi ile gittim Menisküs yırtığı teşhisi konulmuştu.Operasyan ile alakalı kafamda çok soru işareti vardı.Ancak Kendisi daha ilk görüşmeden itibaren bana güven verdi Yaklaşımı ilgisi sorduğum sorulara verdiği samimi cevaplar neticesinde doğru adreste olduğuma karar verdim Başarılı bir menisküs ameliyatından sonra gerek ameliyat sonrası gerek daha sonraki kontroller olsun kendisi çok ilgiliydi Kendisine müteşekkirim

FT
Fat*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Sn Doğan Bek’e bir doktor tavsiyesi ile gittik. Kendisine nezaketi ve ilgisinden dolayı daha ilk dakikada güven duydum. Uzun zamandır dayanılmaz bir diz ağrısı çekiyordum. Doğan Bey sorunsuz bir diz protez ameliyatı ve tedavi süreci ile beni bu ağrılarımdan kurtardı. Kendisine müteşekkirim. F. Tonga

DY
Dil*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Sayın Doğan Hocam 'a bir tavsiye üzerine gittik.Kimsenin cesaret edip yapamadığı bize çok büyük risklerin oluşabilecegini söyledikleri, annemin kalça revizyon ameliyatını Doğan Hocam çok başarılı bir şekilde yapmıştır.Kendisi muayane sürecimiz içinde hiç bir zaman ilgi ve alakasını bizden esirgememiştir.Hastalarıyla yakından ilgilenen ,pisikolojisini anlayan güler yüzlü muhteşem bir hekimdir. Allah Doğan Hocam gibi hekimleri başımızdan eksik etmesin,tüm hastaları kendisi gibi hekimlerlerle karşılaştırsın .Kendisine minnet duygularımızı iletir şükranlarımızı sunarız .

cs
Cih*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

keşke tüm doktorlar doğan hoca gibi olsa çok mu şey istemiş olurum ilgi alaka mükemmel ve başarıları ortada zaten söylememe gerek yok GÖNÜL rahatlığıyla hocamıza gidin çok şükür ki sizi bulmuşum..

Tuğ*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Üç yıl önce annemin kalça protezi ameliyatını yapmasıyla tanıdık kendisini, bir yıl önce sol diz protezi ameliyatını başarılı bir şekilde gerçekleştiren sayın hocama göstermiş olduğu ilgi, alaka, tatlı dil ve güler yüzden dolayı teşekkür ediyor, kendisini saygı ve hürmetle selamlıyorum.

sb
Ser*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Babam 8 yıldır iki degnekle hayatını sürdürmekteydi.Doğan Bey'in yaptığı sağ kalça protez ameliyatı sonrasında babam tek değnekle yürümeye basladı.Yakın zamanda geçirdiği sol kalça protez ameliyatını da başarı ile tamamlayan Prof.Dr Doğan Bek Bey'e canı yürekten teşekkür ederiz.

hd
Hat*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

2 ay önce kalça ameliyatı oldum çok memnunum hiçbir sıkıntım yok çok ilgilendi doğan bey bizimle kendisinden allah razı olsun

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Doğan Bek ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Doğan Bek için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Doğan Bek için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Doğan Bek ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504740451

Prof. Dr. Doğan Bek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Doğan Bek Prof. Dr. Doğan Bek Muayehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Doğan Bek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Doğan Bek Ortopedi ve Travmatoloji uzmanıdır. Ayak Bileği Burkulması, Ayak Bileği Yaralanmaları, Ayak Bunyonu alanlarında hizmet veriyor ve Kapalı eklem aspirasyonu, Menisektomi, Kök hücre tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 474 04 51

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube