Prof. Dr. Arzu ARI DEMİRKAYA, İstanbul, Diş Hekimi

Prof. Dr. Arzu ARI DEMİRKAYA

Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) - İstanbul

Genel Ortodonti, Diş, Çene Ve Yüz Arasındaki Uyumsuzluklar, Çene Tümörü

Takvim talep etDeğerlendir

Diş Hekiminin Adresi

Aydıntepe Mahallesi, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Caddesi, No: 2  Tuzla, İstanbul
Okan Üniversitesi Diş Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Arzu ARI DEMİRKAYA Hakkında

Arzu ARI DEMİRKAYA Kimdir?

Prof.Dr.Arzu Arı DEMİRKAYA, İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 'nde başladığı eğitimini başarı ile tamamlayarak Diş doktoru unvanı almıştır. 

Prof.Dr.Arzu Arı DEMİRKAYA, İstanbul Tuzla'da bulunan Okan Üniversitesi Diş Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diş Hekimi Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

kben..ol

Sevgili Doktorumuz, 3 senedir ergen oğlumun tedavisini yapıyor, ergenle baş etmenin , eğitmenin onu yönlendirmenin ustası, kaza sonrası en zor zamanımız da bulduğumuz umudumuz mutluluğumuz oldu. Her zaman çok samimi ve yardımsever olan, sorularımızı cevaplandıran ve yardımcı olmak için mutlaka bir çözüm sunan size ve personeliniz Saliha hn.'a minnettarız. Sevdiklerinizle beraber mutlu ,uzun bir ömrünüz olsun.Sizi çok seviyoruz. Saygılarımızla. Erkol Ailesi. 17-05-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Arzu ARI DEMİRKAYA tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Arzu ARI DEMİRKAYA kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A ARI DEMİRKAYA ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Arzu ARI DEMİRKAYA için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A ARI DEMİRKAYA şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Arzu ARI DEMİRKAYA nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Arzu ARI DEMİRKAYA Okan Üniversitesi Diş Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Arzu ARI DEMİRKAYA hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Arzu ARI DEMİRKAYA Diş Hekimi, ,Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) uzmanıdır. Ortodontik tedavi, Şeffaf braketler alanlarında hizmet veriyor ve Genel Ortodonti, Diş, Çene Ve Yüz Arasındaki Uyumsuzluklar, Çene Tümörü, Çene Kemiği Hastalıkları, Çene Şekil Bozuklukları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Arzu ARI DEMİRKAYA için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Arzu ARI DEMİRKAYA muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Arzu ARI DEMİRKAYA hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A ARI DEMİRKAYA ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Arzu ARI DEMİRKAYA hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A ARI DEMİRKAYA hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.