Prof. Dr. Ali İhya Karaman

Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) - Kocaeli

Genel Ortodonti, Çocuk Diş Sağlığı, Bruksizm (Diş Gıcırdatma)

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Diş Hekiminin Adresi

Yenişehir Mh. Altıntaş Sk. No: 15  İzmit, Kocaeli
Özel Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Oyun Odası Kredi kartı ile ödeme Nakit

Ali İhya Karaman Hakkında

Ali İhya Karaman Kimdir?

13.02.1966 tarihinde Ankara‘da doğdum. Gazi Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’ni 1988 yılında bitirdim. 1989 yılında Selçuk Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalına asistan olarak göreve başladım. 1993 yılında Ortodonti Uzmanlığımı, 1996 yılında Ortodonti Doktoramı, 1998 yılında Doçentliğimi ve 2004 yılında Professör unvanını aldım. İdari görev olarak 4 yıl, Selçuk Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı Başkanlığını ve 2002 ve 2004 yılları arasında Türk Ortodonti Derneği Başkan yardımcılığını yürüttüm.

2008-2017 tarihleri arasında Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı Başkanlığını yaptım.

2008-2015 tarihleri arasında asaleten, 2015-2017 tarihleri arasında vekaleten, Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlık görevimi 04.08.2017 tarihinde tamamladım.

Özel ilgi alanım olarak 2003 yılından beri MBT sabit ortodonti tekniği uygulamalarını yapmaktayım ve bu alan kurslar vermekteyim. Ayrıca Ortognatik Cerrahi, Distraksiyon Osteogenesis, ile ilgilenmekteyim. Muayenehanemde çalışma hedefim, güncel ortodontik tedavileri en kaliteli bir şekilde uygulayarak hastalarıma SAĞLIKLI DİŞLER VE MUTLU GÜLÜŞLER sağlamak olacaktır. 

Türk Ortodonti Derneği, European Orthodontics Society ve Word Federation of Orthodontics üyesiyim. 

Diploma aldığı kurum
 • GAZİ ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Genel Ortodonti
 • Çocuk Diş Sağlığı
 • Bruksizm (Diş Gıcırdatma)
 • Çene Problemleri
 • Çene Eklemleri Tedavisi
Tedaviler
 • Çene Eklem Tedavisi
 • Cerrahi Ortodontik Tedaviler
 • Cerrahi Ortodontik Tedaviler
 • Şeffaf braketler
 • Ortodontik tedavi

Ali İhya Karaman Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ali İhya Karaman tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Ali İhya Karaman Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Ortodonti bölümüne yönlendirildim fakat doktor yoktu

  Merhaba doktor bey i̇zmit kocaeli diş hekimliği fakültesine geldik tedavi oldum beni ortodonti bölümüne yönlendirdiler fakat temmuz ayına kadar doktor olmadığını söylediler internette ortodonti bölümü uzmanı olarak siz görünüyorsunuz bizi bilgilendirir misiniz ?

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ali İhya Karaman

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • İlaç aleejısı

  Hocam su ana kadar ıs yaptırmakta sorunum olmadı ancak son dış dolgusu yaptırken iğneden sonra elde ayakta tıtremelerım ve nefesinde az bı darlma oldu şimdi tekrar doktora gittiğimde bu sorunu söyledim ancak kanal tedavisi yapmadılar ne yapmalıyım

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ali İhya Karaman

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Ali İhya Karaman Makaleleri

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ali İhya Karaman kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Karaman ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ali İhya Karaman için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Karaman şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Ali İhya Karaman nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ali İhya Karaman Özel Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ali İhya Karaman hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ali İhya Karaman Diş Hekimi, ,Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) uzmanıdır. Çene Eklem Tedavisi, Cerrahi Ortodontik Tedaviler, Cerrahi Ortodontik Tedaviler, Şeffaf braketler, Ortodontik tedavi alanlarında hizmet veriyor ve Genel Ortodonti, Çocuk Diş Sağlığı, Bruksizm (Diş Gıcırdatma), Çene Problemleri, Çene Eklemleri Tedavisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ali İhya Karaman için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ali İhya Karaman muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ali İhya Karaman hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Karaman ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ali İhya Karaman hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Karaman hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.