Prof. Dr. Derya Ufuk Altıntaş, Adana, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Prof. Dr. Derya Ufuk Altıntaş

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi - Adana

Zaatüre, Dabaz (Ürtiker, Kurdeşen), Gıda Alerjisi

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Reşatbey Mah. 62016 Sok. Toroslu Apt. Asma Kat  Seyhan, Adana
Prof. Derya Ufuk Altıntaş Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Derya Ufuk Altıntaş Hakkında

Derya Ufuk Altıntaş Kimdir?

Prof.Dr Derya Ufuk Altıntaş, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1982 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde ve 1985 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur.Ardından aynı fakültede Çocuk Alerji ve İmmunoloji yan dal eğitimini almıştır.

Mesleki çalışmalarına özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ÇUKUROVA ÜNIVERSITESI

Yayınlar

  • Altıntaş DU, Güneşer S, Noyan A. Neutrophil chemotaxis in children with extrinsic bronchial asthma. Central African Journal of Medicine 1993, 11:234.
  • Köker O, Güneşer S, Altıntaş DU and Kozanoğlu M. Effect of specific immunotherapy in Dermatophagoides pteronyssinus allergic children. Acta Paediatrica Japonica 1994, 36:150-152.
  • Altintaş DU, Güneşer S, Evliyaoğlu N, Yüksel B, Atıcı A, Serbest M,. A prospective study of cow’s milk allergy in Turkish infants. Acta Paediatrica. 1995;84:1320-1
  • Atıcı A, Altıntaş DU, Yüksel B, Evliyaoğlu N Evrüke C,Satar M,Güneşer S. Do Parental smoking and history of allergy influence cord serum IgE ? Pediatric Allergy and Immunology 1995,6.213-215.
  • Güneşer S, Altıntaş DU, Aksungur P, Hergüner Ö, Sanal Ö. An İnfant with severe leukocyte adhesion deficiency. Acta Paediatrica 1996;85:622-

Fotoğraflar

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Derya Ufuk Altıntaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Derya Ufuk Altıntaş kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. D Altıntaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Derya Ufuk Altıntaş için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. D Altıntaş şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Derya Ufuk Altıntaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Derya Ufuk Altıntaş Prof. Derya Ufuk Altıntaş Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Derya Ufuk Altıntaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Derya Ufuk Altıntaş Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi uzmanıdır. Alerji değerlendirmesi ve tedavisi, Tüberkülin deri testi(tdt), Subkütan immünoterapi, Büyüme hormonu testi, Alerjen immünoterapisi, Alerji tanı ve tedavileri, Alerji tanı ve tedavileri, Aşı takibi, Besin Alerjisi Takibi, Bronşit tanı ve tedavi alanlarında hizmet veriyor ve Zaatüre, Dabaz (Ürtiker, Kurdeşen), Gıda Alerjisi, Atopik Dermatit (Alerjik Egzama), Bronşit hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Derya Ufuk Altıntaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Derya Ufuk Altıntaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Derya Ufuk Altıntaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. D Altıntaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Derya Ufuk Altıntaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. D Altıntaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.