Prof. Dr. Cüneyt Orhan Kara

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Denizli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Saraylar, Hastane Cd. No:42, 20010 Denizli Merkez/Denizli  Denizli
Pamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Cüneyt Orhan Kara Hakkında

Cüneyt Orhan Kara Kimdir?

Prof. Dr. Cüneyt Orhan Kara, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB alanlarında faaliyet göstermektedir. Cüneyt Orhan Kara, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Cüneyt Orhan Kara Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Cüneyt Orhan Kara tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Cüneyt Orhan Kara kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. C Kara ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Cüneyt Orhan Kara için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. C Kara şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Cüneyt Orhan Kara ile anlaşmalı?
Cüneyt Orhan Kara kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Cüneyt Orhan Kara nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Cüneyt Orhan Kara Pamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Cüneyt Orhan Kara hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Cüneyt Orhan Kara Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır.

Prof. Dr. Cüneyt Orhan Kara için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Cüneyt Orhan Kara muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Cüneyt Orhan Kara hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. C Kara ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Cüneyt Orhan Kara hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. C Kara hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.