Prof. Dr. Coşkun Tecimer

Tıbbi Onkoloji, Hematoloji - İstanbul
5.0

Hematolojik Kanserler, Akciğer Kanseri, Onkoloji

5.0

“Hastanemizde 2009 yılından beri Profesör Doktor Coşkun Tecimer beyin hastası olarak eşim tedavi olma...” Devamı

Prof. Dr. Coşkun Tecimer

Prof. Dr. Coşkun TECİMER, 1957 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini 1974 yılında Ankara Mustafa Kemal Lisesi'nde bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1981 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1987 yılında İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 1990 yılında 4 ay süreyle İngiltere’de Londra Üniversitesi Royal Postgraduate Medical School Hematoloji Bölümü’nde, Finlandiya’da Helsinki ve Kuopio Üniversiteleri İç Hastalıkları Hematoloji Bölümleri’nde çalışmalarda bulunmuş olan Prof. Dr. Coşkun TECİMER, 1991 yılında İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı’na Öğretim Üyesi olarak atanmıştır. 1993 yılında aynı anabilim dalında Doçent Doktor unvanı almıştır. İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde görev yaptığı süre zarfında İç Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanlığı, Dahili Tıp Bilimleri Bölüm Başkan Vekilliği gibi birçok idari görev yapmış, tıp fakültesi hastanesinin Hemodiyaliz ve Koroner Bakım Ünitelerini ve Hematoloji Laboratuarını kurmuştur. Ayrıca 1991-1992 ve 1992-1993 öğretim yıllarında Dönem IV Koordinatörlüğü görevinde bulunmuştur.

1994 yılında Marmara Üniversitesi Hematoloji Bölümü’nde yan dal eğitimine başlamış olan Prof. Dr. Coşkun TECİMER, burada 1,5 yıl görev yaptıktan sonra Amerika Birleşik Devletleri’ne gitmiş ve Louisville Üniversitesi James Graham Brown Kanser Merkezi Hematoloji - Onkoloji Bölümü’nde 3 yıl klinik fellow olarak çalışmalar yapmıştır. 1999 yılında ise Türkiye’ye dönerek gerekli tez ve sınavları vererek hem Hematoloji, hem de Tıbbi Onkoloji üst ihtisas uzmanlıklarını almıştır. 

Prof. Dr. Coşkun TECİMER, 2000 yılında Kadir Has Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı'nda Profesör kadrosuna yükselmiştir. 2006 yılında İstanbul Bilim Üniversitesi Tıbbi Onkoloji Bölümünü kurmuş ve halen İstanbul Florence Nightingale Hastanesi Hematoloji - Onkoloji Bölümünde Profesör Doktor olarak mesleki çalışmalarını sürdürmektedir.

İstanbul Florence Nightingale Hastanesi
Merkez, Abide-i Hürriyet Cd No:166 Şişli/İstanbul
Hizmetler
Aferez Kanser tedavisi Hiv testi Kanser tedavisi sonrası takip Kolesterol testi Devamı
İmkanlar
Wi-fi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Coşkun TECİMER, 1957 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini 1974 yılında Ankara Mustafa Kemal Lisesi'nde bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1981 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1987 yılında İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 03.1999
Deneyim: 25 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Hematolojik Kanserler Akciğer Kanseri Onkoloji Kanser Meme Kanseri Devamı

Deneyimler

İstanbul Florence Nightingale Hastanesi (1999 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 66 62

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
N. Ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Hastanemizde 2009 yılından beri Profesör Doktor Coşkun Tecimer beyin hastası olarak eşim tedavi olmaktadır kendisinin enerjisi doğru, hatasız görüşleri sayesinde yaşamımız devam etmektedir memnuniyet ve Şükran duygularımızı iletir kendilerine saygılarımızı sunarız .

DG
Den*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Prof.Dr.Coşkun Tecimer doktor ve hasta bağının ne denli önemli olduğun hepimiz biliyoruz. Coşkun bey kendisiyle tanıştığım an itibairi le samimiyeti anlayışı ve açıklayıcı / tatmin edici bilgileriyle beni kendine hayran bıraktı kendisine bir sizler aracılığı ile teşekkür etmek istedim. Kendisi profesyonelliğin adıdır.

MG
Meh*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Öncelikle şunu söylemek isterim. Kendisini tanımadan ve sadece kansere yönelik yazıları ve açıklamaları ile alanında çok tecrübeli ve prof Dr unvanını sonuna kadar hak eden bir hoca oldugunu üstüne basa basa belirtmek isterim. Babama geçen yıl akciğer kanseri tanısı kondu. En kötüsü sol akciğer üst lop ve sağ akciğer orta lopta kanser vardı. Ve kendi hemşerim olan Ankara'da Taner isimli bir prof Dr aynı zamanlı ikinci bir premier den haberi olmayan ve ümitli konuşmayan direkt onkoloji ye yönlendiren ve coşkun hocamın yazısını okuduktan sonra iyi bir cerrah tarafından sağ ve sol akciğerden mediasten kontrolü sonucu amaliyat edilen babam bir yıldır sağlıklı bir şekilde hayatına devam ediyor.Hocam sizler insanlığa Allah'ın birer lütfusun saygılar sunuyorum.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Coşkun Tecimer ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Coşkun Tecimer için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Coşkun Tecimer için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Coşkun Tecimer ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508116662

Prof. Dr. Coşkun Tecimer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Coşkun Tecimer İstanbul Florence Nightingale Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Coşkun Tecimer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Coşkun Tecimer Tıbbi Onkoloji, Hematoloji uzmanıdır. Hematolojik Kanserler, Akciğer Kanseri, Onkoloji alanlarında hizmet veriyor ve Aferez, Kanser tedavisi, Hiv testi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 811 66 62

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube