Prof. Dr. Coşkun Tecimer

Dahiliye - İç Hastalıkları, Tıbbi Onkoloji - İstanbul - Şişli

Genel Tıbbi Onkoloji, Yumuşak Doku Kanseri (Sarkom Kanseri), Onkoloji

Randevu Al 0 (850) 811 66 62

Doktorun Adresi

Merkez, Abide-i Hürriyet Cd No:166  Şişli, İstanbul
İstanbul Florence Nightingale Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Coşkun Tecimer Hakkında

Coşkun Tecimer Kimdir?

Prof. Dr. Coşkun TECİMER, 1957 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini 1974 yılında Ankara Mustafa Kemal Lisesi'nde bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1981 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1987 yılında İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 1990 yılında 4 ay süreyle İngiltere’de Londra Üniversitesi Royal Postgraduate Medical School Hematoloji Bölümü’nde, Finlandiya’da Helsinki ve Kuopio Üniversiteleri İç Hastalıkları Hematoloji Bölümleri’nde çalışmalarda bulunmuş olan Prof. Dr. Coşkun TECİMER, 1991 yılında İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı’na Öğretim Üyesi olarak atanmıştır. 1993 yılında aynı anabilim dalında Doçent Doktor unvanı almıştır. İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde görev yaptığı süre zarfında İç Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanlığı, Dahili Tıp Bilimleri Bölüm Başkan Vekilliği gibi birçok idari görev yapmış, tıp fakültesi hastanesinin Hemodiyaliz ve Koroner Bakım Ünitelerini ve Hematoloji Laboratuarını kurmuştur. Ayrıca 1991-1992 ve 1992-1993 öğretim yıllarında Dönem IV Koordinatörlüğü görevinde bulunmuştur.

1994 yılında Marmara Üniversitesi Hematoloji Bölümü’nde yan dal eğitimine başlamış olan Prof. Dr. Coşkun TECİMER, burada 1,5 yıl görev yaptıktan sonra Amerika Birleşik Devletleri’ne gitmiş ve Louisville Üniversitesi James Graham Brown Kanser Merkezi Hematoloji - Onkoloji Bölümü’nde 3 yıl klinik fellow olarak çalışmalar yapmıştır. 1999 yılında ise Türkiye’ye dönerek gerekli tez ve sınavları vererek hem Hematoloji, hem de Tıbbi Onkoloji üst ihtisas uzmanlıklarını almıştır. 

Prof. Dr. Coşkun TECİMER, 2000 yılında Kadir Has Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı'nda Profesör kadrosuna yükselmiştir. 2006 yılında İstanbul Bilim Üniversitesi Tıbbi Onkoloji Bölümünü kurmuş ve halen İstanbul Florence Nightingale Hastanesi Hematoloji - Onkoloji Bölümünde Profesör Doktor olarak mesleki çalışmalarını sürdürmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Genel Tıbbi Onkoloji
 • Yumuşak Doku Kanseri (Sarkom Kanseri)
 • Onkoloji
 • Meme Kanseri
 • Sindirim Sistemi Tümörleri
Tedaviler
 • Onkoloji
 • Kan hastalıklarının tanı ve tedavisi
 • Yetişkin kanser ve tedavisi (Kemoterapi, immoterapi ve hedefe yönelik tedaviler)
 • Kanser görüntüleme kanser deteksiyonu
 • Kanser tedavisi
Diplomalar ve Sertifikalar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 66 62
Anlaşmalı Kurumlar
 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Coşkun Tecimer Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..al
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hastanemizde 2009 yılından beri Profesör Doktor Coşkun Tecimer beyin hastası olarak eşim tedavi olmaktadır kendisinin enerjisi doğru, hatasız görüşleri sayesinde yaşamımız devam etmektedir memnuniyet ve Şükran duygularımızı iletir kendilerine saygılarımızı sunarız . 14-03-2019

iz..l Beyaztaş
Zamanlama
İlgi
Ortam

Prof.Dr.Coşkun Tecimer doktor ve hasta bağının ne denli önemli olduğun hepimiz biliyoruz. Coşkun bey kendisiyle tanıştığım an itibairi le samimiyeti anlayışı ve açıklayıcı / tatmin edici bilgileriyle beni kendine hayran bıraktı kendisine bir sizler aracılığı ile teşekkür etmek istedim. Kendisi profesyonelliğin adıdır. 01-02-2019

met..ler

Öncelikle şunu söylemek isterim. Kendisini tanımadan ve sadece kansere yönelik yazıları ve açıklamaları ile alanında çok tecrübeli ve prof Dr unvanını sonuna kadar hak eden bir hoca oldugunu üstüne basa basa belirtmek isterim. Babama geçen yıl akciğer kanseri tanısı kondu. En kötüsü sol akciğer üst lop ve sağ akciğer orta lopta kanser vardı. Ve kendi hemşerim olan Ankara'da Taner isimli bir prof Dr aynı zamanlı ikinci bir premier den haberi olmayan ve ümitli konuşmayan direkt onkoloji ye yönlendiren ve coşkun hocamın yazısını okuduktan sonra iyi bir cerrah tarafından sağ ve sol akciğerden mediasten kontrolü sonucu amaliyat edilen babam bir yıldır sağlıklı bir şekilde hayatına devam ediyor.Hocam sizler insanlığa Allah'ın birer lütfusun saygılar sunuyorum. 04-06-2018

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Coşkun Tecimer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Coşkun Tecimer Cevapladığı Sorular

 • Meme kanseri

  47 yaşındayım.geçen yıl sol memeden modifiye radikal mastektomi ameliyatı oldum. i̇nvaziv duktal karsinom,tümör çapı 1.5 cm. grade 2. lenfnodu metastazı 4/17 er %95, pr % 95 pozitif, cerb2 negatif.ki̇ 67 %4.meme başı ve cerrahi sınırlar temizdir.patoloji raporumda yazanlar. 8 kür kemoterapi, 25 gün... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Coşkun Tecimer

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Hocam sonucu değerlendirimisiniz?

  Sağ akciger lop anterior segmentte paramediasten yerleşimli hiper metabolik kitlesel lezyon izlenmiştir.(suv13,75). her iki akcigerde minimal hipermetabolik nodüler infiltrasyon alanları gözlenmiştir.(suv, ****,66) ksifoid inferiorunda patolojik fdg tutulumu göstermeyen kalsifikasyon izlenmiştir.(b... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Coşkun Tecimer

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Coşkun Tecimer ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Coşkun Tecimer ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 66 62

Prof. Dr. Coşkun Tecimer için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Coşkun Tecimer için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Coşkun Tecimer için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Coşkun Tecimer hangi kurumlar Coşkun Tecimer ile anlaşmalı?
Prof. Dr. Coşkun Tecimer ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Güneş Sigorta , YapıKredi Sigorta , Ray Sigorta , Türkiye İş Bankası , Halkbank , Akbank , Ziraat Bankası , Aselsan , Zurich Sigorta , Yapı Kredi Bankası , Ziraat Sigorta , ACE European Sigorta , Yapı Kredi Emekli Sandığı , Yargıtay )

Prof. Dr. Coşkun Tecimer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Coşkun Tecimer İstanbul Florence Nightingale Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Coşkun Tecimer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Coşkun Tecimer Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Tıbbi Onkoloji uzmanıdır. Onkoloji, Kan hastalıklarının tanı ve tedavisi, Yetişkin kanser ve tedavisi (Kemoterapi, immoterapi ve hedefe yönelik tedaviler), Kanser görüntüleme kanser deteksiyonu, Kanser tedavisi, Kanser tedavisi sonrası takip, Kemoterapi (İlaçla Kanser Tedavisi), Kolon kanseri görüntüleme, Puva tedavisi(fotokemoterapi) alanlarında hizmet veriyor ve Genel Tıbbi Onkoloji, Yumuşak Doku Kanseri (Sarkom Kanseri), Onkoloji, Meme Kanseri, Sindirim Sistemi Tümörleri hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Coşkun Tecimer için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Coşkun Tecimer muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Coşkun Tecimer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Coşkun Tecimer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Coşkun Tecimer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.