Prof. Dr. Cemal Tamer Erel

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Hamile Kalamama, İdrar Kaçırma (üriner inkontinans), Hipnozla İnfertilite Tedavisi

Prof. Dr. Cemal Tamer Erel

Prof. Dr. Cemal Tamer Erel, 1984 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesin’den mezun olmuştur. 1991 yılında aynı fakülteden Kadın Doğum uzmanlığını almıştır. Aynı Fakülte’de 1992’de Başasistan, 1996’da Doçent olmuştur ve 2002 yılında Profesörlüğe atanmıştır. Bu yıllar arasında ‘The Royal Hospital of St.Bartholomew, Division of Reproductive Endocrinology, Department of Obstetrics and Gynaecology, London, UK’ (1992), ve ‘Department of Obstetrics and Gynecology, Division of Reproductive  Endocrinology, Yale University, New Haven, Connecticut, USA’ (1998) bulundu. Halen Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum AD öğretim üyesidir.  İlgi alanı tüp bebek, üreme endokrinolojisi, endoskopik cerrahi, genital hastalıklarda laser tedavileri, genital estetik ve ürojinekolojidir. 

Hastalarına halen özel kliniğinde hizmet vermektedir.

 

2009-2015 yılları arasında ‘European Menopause and Andropause Society’ (EMAS) yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. 2012-2015 yılları arasında ‘Türkiye Menopoz ve Osteoporoz Derneği’ (TMOD) başkanlığı görevini yapmıştır. 2018 yılından bu yana TMOD’nin genel sekreterliğini yapmaktadır. Halen Laser teknolojisinin kadın genital sisteminde pek çok hastalığın tedavisinde kullanılabileceği ve konvansiyonel tedavilere alternatif olabileceği yönündeki çalışmalarını sürdürmekte ve ‘International Vaginal Erbium:YAG Laser Academy’ de (VELA) Türkiye’yi temsilen yönetim kurul üyesi olup konuşmalar ve çalışmalar yapmaktadır. ‘International Menopause Society’ ye (IMS) bağlı ‘The Council of Affiliated Menopause Societies’ de (CAMS) Türkiye temsilcisi olarak 2020 yılından itibaren görev yapmaktadır.

 

Birçok ulusal ve uluslararası saygın derginin editör kurullarındadır. İki kitap ve 400 civarında ulusal ve uluslararası makale ve bildirisi vardır.

 

Prof. Dr. Cemal Tamer Erel
Valikonağı Cad. No:93 Kat:4 Nişantaşı -İstanbul Şişli/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Anormal kanamalar Pelvik laparaskopi Üçlü tarama testi Ofis histeroskopi Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Cemal Tamer Erel, 1984 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesin’den mezun olmuştur. 1991 yılında aynı fakülteden Kadın Doğum uzmanlığını almıştır. Aynı Fakülte’de 1992’de Başasistan, 1996’da Doçent olmuştur ve 2002 yılında Profesörlüğe atanmıştır. Bu yıllar arasında ‘The Royal Hospital of St.Bartholomew, Division of Reproductive Endocrinology, Department of Obstetrics and Gynaecology, London, UK’ (1992), ve ‘Department of Obstetrics and Gynecology, Division of Reproductive  Endocrinology, Yale University, New Haven, Connecticut, USA’ (1998) bulundu. Halen Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum AD öğretim üyesidir.  İlgi alanı tüp bebek, üreme endokrinolojisi, endoskopik cerrahi, genital hastalıklarda laser tedavileri, genital estetik ve ürojinekolojidir.  Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 04.1984
Deneyim: 39 Yıl

İlgi Alanları

Hamile Kalamama İdrar Kaçırma (üriner inkontinans) Hipnozla İnfertilite Tedavisi Serviks Kanseri Kadında İşeme Bozukluğu Devamı

Deneyimler

İstanbul Üniversitesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında Doçent Doktor (1996 - 2002)
İstanbul Üniversitesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında Uzman Doktor (1992 - 1996)
1992 The Royal Hospital of St.Bartholomew, Division of Reproductive Endocrinology Department of Obstetrics and Gynaecology, London, UK (1991 - 1992)
İstanbul Üniversitesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında Uzmanlık Öğrenciliği (1986 - 1991)
Kütahya Emniyet Müdürlüğünde Mecburi Hizmet (1984 - 1986)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 71 19

Görüşler

Bu uzman ile ilgili herhangi bir <br /> değerlendirme yapılmamış.
Bu uzman ile ilgili herhangi bir
değerlendirme yapılmamış.

Bu uzmanı tanıyor ya da hastalığınla ilgili ziyaret ettiysen görüşünü veya şikayetini yaz.

Görüş Ekle
Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Cemal Tamer Erel ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Cemal Tamer Erel için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Cemal Tamer Erel için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Cemal Tamer Erel ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504747119

Prof. Dr. Cemal Tamer Erel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Cemal Tamer Erel Muayenehane bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Cemal Tamer Erel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Cemal Tamer Erel Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Hamile Kalamama, İdrar Kaçırma (üriner inkontinans), Hipnozla İnfertilite Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Anormal kanamalar, Pelvik laparaskopi, Üçlü tarama testi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube