Prof. Dr. Cem Hasan Razi, Ankara, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Prof. Dr. Cem Hasan Razi

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi - Ankara

Hipogammaglobulinemi, Ataksi Telenjiektazi, Atopik Dermatit (Alerjik Egzama)

Randevu Al 0 (850) 474 04 80

Doktorun Adresi

PLATİN TOWER PLAZA Söğütözü Mahallesi 2176.Cadde No:7 Kat:3 Daire:9  Çankaya, Ankara
Prof. Dr Cem Hasan Razi Muayehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) İkram Oyun Odası Kredi kartı ile ödeme Nakit

Cem Hasan Razi Hakkında

Cem Hasan Razi Kimdir?

Doç Dr. Cem Hasan Razi, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 1992 yılında mezun olmuştur ve Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden 2000 yılında uzmanlığını almıştır. 2003-2006 yılları arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Allerji ve Astım ünitesinde yandalını yapmıştır  ve 2007 yılından beri Çocuk İmmünolojisi ve Allerji Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmaktadır.  2013 yılında da Pediatri Doçenti Ünvanımı almıştır.Meslek hayatına Ankara Tunalı Hilmi Caddesindeki özel muayenehanesinde  devam etmektedir.

Doç Dr. Cem Hasan Razi'nin birçok derneğe üyeliği vardır. Bunlardan bazıları; Türk Pediatri Derneği, Milli Pediatri Derneği,Toraks Derneği,Allerji İmmünoloji Derneği'dir.

Ayrıca aktif olarak katıldığı kurslar şu şekildedir.

Allerjik Hastalıklarda Uygulamalı Tanı ve Tedavi Kursu ( 2004)

Çocuklarda İleri Yaşam Desteği Kursu (2005)

Çocuk Göğüs hastalıklarında Güncel Yaklaşımlar Kursu (2006)

Eğitim Becerilerinin Standardizasyonu Kursu (2009)

Çocukluk Çağı Astımı Tanı ve Tedavi Kursu (2009)

İmmün Yetmezliklerde Tanı ve Tedavi Kursu (2010)

T.C. Sağlık Bakanlığı Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Genel Müdürlüğü. Neonatal Resusitasyon Kursu.(2011)

Besin Allerjileri Kursu(2011)

Diploma aldığı kurum

 • AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA DISKAPI YILDIRIM BEYAZIT EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Hipogammaglobulinemi
 • Ataksi Telenjiektazi
 • Atopik Dermatit (Alerjik Egzama)
 • Bahar Nezlesi (Alerjik Rinit, Saman Nezlesi)
 • Böcek Alerjisi

Tedaviler

 • Solunum fonksiyon testleri
 • Subkütan immünoterapi
 • Tüberkülin deri testi(tdt)
 • Alerji değerlendirmesi ve tedavisi
 • Besin yükleme testi

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 04 80

Anlaşmalı Kurumlar

 • Allianz Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Ergo
 • Mapfre - Genel Sigorta
 • Türkiye İş Bankası

Doktor Yorumları

Değerlendir
6 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

kmen..ş

Cem Hocamızı İnternet'ten araştırarak bulduk. Diyarbakır'dan kalkıp yanına gittik. Muayene öncesi sonrası telefon görüşmeleri her zaman sorunlarımıza cevap vermiş bize yardımcı olmuştur. Kızım Mina Önce Allah'a sonrada Hocamıza emanet. Kendisine Minnettarız. 14-09-2018

rin..amanoğlu

Geçmek bilmeyen boğaz enfeksiyonu nedeni ile çaresiz kaldığımız bir dönemde Cem Bey ile tanıştık. Bir yıl gibi bir zamandır çocuğumun takibini Cem Bey yapıyor ve çok da memnunuz. Öncelikle doktor antipatimizi sayesinde aştık. Samimiyeti ve güler yüzü ile ev ortamında muayenemizi oluyoruz. İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız... 16-11-2017

tap..ALAN

Keçiören Eğitim Araştırma hastanesinde görevli iken Eryaman dan sırf Cem bey için gittik geldik... Hastanın gözlerinin içine bakarak ilgi ile dinler, anne babayı sakinleştirip, arkadaş gibi davranan insani yönü oldukça kuvvetli mükemmel bir hoca... Dışarda bekleyen onlarca hasta varken bile acele etmeden "oturun ayakta kaldınız anlatın, dinliyorum sizi" diyebilen devlet hastanesinde görevli bir hocayı düşünebiliyor musunuz? Çocuğum erken doğum ve alerjik astım la ilgili sancılı bir süreç yaşadık. Geceleri atağı tutarken yaşadığımız stres kime götüreceğiz sıkıntısı taki hocamızı bulana kadar devam etti. Çok şükür Allah a oğlum şimdi 5 yaşında ve geçen sene daha kolay atlatıyoruz kışları..Özel muayenehane sine de gittiğimiz de hiç parayı sorun etmeyen paragöz bir doktor kesinlikle değil...ücret almadan gönderdiği durumu kötü hastaları gözümle gördüm.Vicdanlı, tertemiz bir yüreği olan ve çok az rastlanılan bir kişilik..Hocam iyi ki varsınız...Keşke bütün doktorlar sizin gibi olabilse...Süleyman Ahmed KAYAOĞLU nun ailesi.. 19-04-2016

ma..lıç

Cem beyin teşhis koymadaki uzmanlığı, bu alandaki bilgisi, cocugumla kurduğu iletişimdeki inanılmaz başarısı ve neticede bizi hastalıkla alakalı yeterinde bilgilendirmesi oldukça etkiledi bizi. Muayene sonrasında da hastasını telefonla takip etmesi bizi çok memnun etti. Ankara'da ve yurt dışında bir çok hastane ve doktor u görmüş biri olarak kendisini diğer hekimlerin de örnek almasını Cem bey gibi hekimlerin sayısının artmasını diliyorum. 26-03-2016

ler..

sonunda aradimiz doktoru bulduk! o kadar sevecen ve ilgili ki kendi cocugu gibi yakinlik gosteriyor. bebegimizde sut alerjisi cikti iyiki cem hocami bulmusuz benim icin onemli olan biseyde gerektigi zaman doktorumuza kolaylikla ulasabilmekti saolsun hocami ne zaman arasam ilgiyle dinliyor ve yardimci oluyor sonsuz tesekkurler .. 02-07-2015

ur..İŞOĞLU

Teşekkürler hocam. 17-04-2015

6 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Cem Hasan Razi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Cem Hasan Razi ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Cem Hasan Razi ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 04 80

Prof. Dr. Cem Hasan Razi için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Cem Hasan Razi için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Cem Hasan Razi için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Cem Hasan Razi hangi kurumlar Cem Hasan Razi ile anlaşmalı?
Prof. Dr. Cem Hasan Razi ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Axa Sigorta , Ergo , Mapfre - Genel Sigorta , Türkiye İş Bankası , Vakıfbank , TC Merkez Bankası )

Prof. Dr. Cem Hasan Razi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Cem Hasan Razi Prof. Dr Cem Hasan Razi Muayehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Cem Hasan Razi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Cem Hasan Razi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi uzmanıdır. Solunum fonksiyon testleri, Subkütan immünoterapi, Tüberkülin deri testi(tdt), Alerji değerlendirmesi ve tedavisi, Besin yükleme testi, Alerjen immünoterapisi, Büyüme hormonu testi, Çocuklarda allerjen immunoterapi, Desensitizasyon, Kistik fibrozis testi(ter testi) alanlarında hizmet veriyor ve Hipogammaglobulinemi, Ataksi Telenjiektazi, Atopik Dermatit (Alerjik Egzama), Bahar Nezlesi (Alerjik Rinit, Saman Nezlesi), Böcek Alerjisi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Cem Hasan Razi için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Cem Hasan Razi muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Cem Hasan Razi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Cem Hasan Razi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Cem Hasan Razi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.