Prof. Dr. Cem Hasan Razi

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi - Ankara

Hipogammaglobulinemi, Ataksi Telenjiektazi, Atopik Dermatit (Alerjik Egzama)

Randevu Al 0 (850) 474 04 80

Bu uzman Covid-19 önlemlerine önem vermektedir!

KLİNİĞİMİZDE COVID-19 İLE İLGİLİ OLARAK TÜM ÖNLEMLER ALINMAKTADIR.

YERLER VE HASTA TEMASI OLAN YÜZEYLER DÜZENLİ OLARAK DEZENFEKTAN İLE TEMİZLENMEKTE, BÜTÜN ÇALIŞANLARIMIZ SÜREKLİ MASKE KULLANMAKTA VE BELLİ SÜRELERLE MASKELERİNİ DEĞİŞTİRMEKTEDİR. 

hER HASTADAN SONRA HASTA TEMASI OLAN YÜZEYLER DEZENFEKTE EDİLMEKTE VE ODA HAVALANDIRILDIKTAN SONRA YENİ HASTA KABULÜ YAPILMAKTADIR.

HASTA RANDEVULARI DA KLİNİKTE YOĞUNLUK OLUŞTURMAYACAK ŞEKİLDE AYARLANMAKTADIR.

BÖYLECE ÇOCUKLARIMIZIN DAHA SAĞLIKLI VE GÜVENLİ BİR ORTAMDA MUAYENE OLMALARI SAĞLANMAKTADIR.

Doktorun Adresi

Söğütözü, 2176. Sk. No: 3, 06510  Çankaya, Ankara
Medicana Ankara Hastanesi

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

0 (850) 474 04 80
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Cem Hasan Razi Hakkında

Cem Hasan Razi Kimdir?

Prof. Dr. Cem Hasan Razi, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 1992 yılında mezun olmuştur ve Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden 2000 yılında uzmanlığını almıştır. 2003-2006 yılları arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Allerji ve Astım ünitesinde yandalını yapmış olup, 2007 yılından beri Çocuk İmmünolojisi ve Allerji Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmaktadır. 2013 yılında Pediatri Doçenti, 2019 yılında Profesör Ünvanı almıştır. Meslek hayatına Ankara Platin Tower’daki özel muayenehanesinde devam etmektedir.

Prof. Dr. Cem Hasan Razi'nin birçok derneğe üyeliği vardır. Bunlardan bazıları; Türk Pediatri Derneği, Milli Pediatri Derneği, Toraks Derneği, Ulusal Allerji İmmünoloji Derneği'dir.

Ayrıca aktif olarak katıldığı kurslar şu şekildedir.

Allerjik Hastalıklarda Uygulamalı Tanı ve Tedavi Kursu ( 2004)

Çocuklarda İleri Yaşam Desteği Kursu (2005)

Çocuk Göğüs hastalıklarında Güncel Yaklaşımlar Kursu (2006)

Eğitim Becerilerinin Standardizasyonu Kursu (2009)

Çocukluk Çağı Astımı Tanı ve Tedavi Kursu (2009)

İmmün Yetmezliklerde Tanı ve Tedavi Kursu (2010)

T.C. Sağlık Bakanlığı Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Genel Müdürlüğü. Neonatal Resusitasyon Kursu.(2011)

Besin Allerjileri Kursu (2011)

Diploma aldığı kurum
 • AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA DISKAPI YILDIRIM BEYAZIT EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Hipogammaglobulinemi
 • Ataksi Telenjiektazi
 • Atopik Dermatit (Alerjik Egzama)
 • Bahar Nezlesi (Alerjik Rinit, Saman Nezlesi)
 • Böcek Alerjisi
Tedaviler
 • Solunum fonksiyon testleri
 • Subkütan immünoterapi
 • Tüberkülin deri testi(tdt)
 • Alerji değerlendirmesi ve tedavisi
 • Besin yükleme testi
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 04 80
Anlaşmalı Kurumlar
 • Allianz Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Ergo
 • Mapfre - Genel Sigorta
 • Türkiye İş Bankası

Cem Hasan Razi Değerlendirmeleri

Değerlendir
7 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ed..Rapo
Zamanlama
İlgi
Ortam

Dr. Cem is a very nice person and he knows how to deal with kids. We came earlier than his opening time but he was there waiting for us with a nice smile. He dealt with my son in very nice and professional way.. We did the tests and he gave us discount without even asking as a sign of kindness. And of course he speaks English, so we were able to communicate very well. I advise anybody with an allergic kid to visit him. Today is the next day after the visit and my son is already much better Alhamdulillah. Thank You Dr. Cem :) 02-06-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
kmen..ş
Zamanlama
İlgi
Ortam

Cem Hocamızı İnternet'ten araştırarak bulduk. Diyarbakır'dan kalkıp yanına gittik. Muayene öncesi sonrası telefon görüşmeleri her zaman sorunlarımıza cevap vermiş bize yardımcı olmuştur. Kızım Mina Önce Allah'a sonrada Hocamıza emanet. Kendisine Minnettarız. 14-09-2018

rin..amanoğlu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Geçmek bilmeyen boğaz enfeksiyonu nedeni ile çaresiz kaldığımız bir dönemde Cem Bey ile tanıştık. Bir yıl gibi bir zamandır çocuğumun takibini Cem Bey yapıyor ve çok da memnunuz. Öncelikle doktor antipatimizi sayesinde aştık. Samimiyeti ve güler yüzü ile ev ortamında muayenemizi oluyoruz. İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız... 16-11-2017

tap..ALAN

Keçiören Eğitim Araştırma hastanesinde görevli iken Eryaman dan sırf Cem bey için gittik geldik... Hastanın gözlerinin içine bakarak ilgi ile dinler, anne babayı sakinleştirip, arkadaş gibi davranan insani yönü oldukça kuvvetli mükemmel bir hoca... Dışarda bekleyen onlarca hasta varken bile acele etmeden "oturun ayakta kaldınız anlatın, dinliyorum sizi" diyebilen devlet hastanesinde görevli bir hocayı düşünebiliyor musunuz? Çocuğum erken doğum ve alerjik astım la ilgili sancılı bir süreç yaşadık. Geceleri atağı tutarken yaşadığımız stres kime götüreceğiz sıkıntısı taki hocamızı bulana kadar devam etti. Çok şükür Allah a oğlum şimdi 5 yaşında ve geçen sene daha kolay atlatıyoruz kışları..Özel muayenehane sine de gittiğimiz de hiç parayı sorun etmeyen paragöz bir doktor kesinlikle değil...ücret almadan gönderdiği durumu kötü hastaları gözümle gördüm.Vicdanlı, tertemiz bir yüreği olan ve çok az rastlanılan bir kişilik..Hocam iyi ki varsınız...Keşke bütün doktorlar sizin gibi olabilse...Süleyman Ahmed KAYAOĞLU nun ailesi.. 19-04-2016

ma..lıç

Cem beyin teşhis koymadaki uzmanlığı, bu alandaki bilgisi, cocugumla kurduğu iletişimdeki inanılmaz başarısı ve neticede bizi hastalıkla alakalı yeterinde bilgilendirmesi oldukça etkiledi bizi. Muayene sonrasında da hastasını telefonla takip etmesi bizi çok memnun etti. Ankara'da ve yurt dışında bir çok hastane ve doktor u görmüş biri olarak kendisini diğer hekimlerin de örnek almasını Cem bey gibi hekimlerin sayısının artmasını diliyorum. 26-03-2016

ler..

sonunda aradimiz doktoru bulduk! o kadar sevecen ve ilgili ki kendi cocugu gibi yakinlik gosteriyor. bebegimizde sut alerjisi cikti iyiki cem hocami bulmusuz benim icin onemli olan biseyde gerektigi zaman doktorumuza kolaylikla ulasabilmekti saolsun hocami ne zaman arasam ilgiyle dinliyor ve yardimci oluyor sonsuz tesekkurler .. 02-07-2015

ur..İŞOĞLU

Teşekkürler hocam. 17-04-2015

7 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Cem Hasan Razi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Cem Hasan Razi Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Cem Hasan Razi ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Cem Hasan Razi ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 04 80

Prof. Dr. Cem Hasan Razi için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Cem Hasan Razi için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Cem Hasan Razi için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Cem Hasan Razi hangi kurumlar Cem Hasan Razi ile anlaşmalı?
Prof. Dr. Cem Hasan Razi ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Axa Sigorta , Ergo , Mapfre - Genel Sigorta , Türkiye İş Bankası , Vakıfbank , TC Merkez Bankası , Türk Telekom A.Ş. )

Prof. Dr. Cem Hasan Razi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Cem Hasan Razi Medicana Ankara Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Cem Hasan Razi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Cem Hasan Razi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi uzmanıdır. Solunum fonksiyon testleri, Subkütan immünoterapi, Tüberkülin deri testi(tdt), Alerji değerlendirmesi ve tedavisi, Besin yükleme testi, Alerjen immünoterapisi, Büyüme hormonu testi, Çocuklarda allerjen immunoterapi, Desensitizasyon, Kistik fibrozis testi(ter testi) alanlarında hizmet veriyor ve Hipogammaglobulinemi, Ataksi Telenjiektazi, Atopik Dermatit (Alerjik Egzama), Bahar Nezlesi (Alerjik Rinit, Saman Nezlesi), Böcek Alerjisi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Cem Hasan Razi için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Cem Hasan Razi muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Cem Hasan Razi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Cem Hasan Razi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Cem Hasan Razi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Cmt 25 Eyl
Paz 26 Eyl
Pzt 27 Eyl

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.