Prof. Dr. Cem Hasan Razi

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi - Ankara
5.0

Hipogammaglobulinemi, Ataksi Telenjiektazi, Atopik Dermatit (Alerjik Egzama)

5.0

“Cem Hocamızı İnternet'ten araştırarak bulduk. Diyarbakır'dan kalkıp yanına gittik. Muayene öncesi so...” Devamı

Prof. Dr. Cem Hasan Razi

Prof. Dr. Cem Hasan Razi, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 1992 yılında mezun olmuştur ve Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden 2000 yılında uzmanlığını almıştır. 2003-2006 yılları arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Allerji ve Astım ünitesinde yandalını yapmış olup, 2007 yılından beri Çocuk İmmünolojisi ve Allerji Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmaktadır. 2013 yılında Pediatri Doçenti, 2019 yılında Profesör Ünvanı almıştır. Meslek hayatına Ankara Platin Tower’daki özel muayenehanesinde devam etmektedir.

Prof. Dr. Cem Hasan Razi'nin birçok derneğe üyeliği vardır. Bunlardan bazıları; Türk Pediatri Derneği, Milli Pediatri Derneği, Toraks Derneği, Ulusal Allerji İmmünoloji Derneği'dir.

Ayrıca aktif olarak katıldığı kurslar şu şekildedir.

Allerjik Hastalıklarda Uygulamalı Tanı ve Tedavi Kursu ( 2004)

Çocuklarda İleri Yaşam Desteği Kursu (2005)

Çocuk Göğüs hastalıklarında Güncel Yaklaşımlar Kursu (2006)

Eğitim Becerilerinin Standardizasyonu Kursu (2009)

Çocukluk Çağı Astımı Tanı ve Tedavi Kursu (2009)

İmmün Yetmezliklerde Tanı ve Tedavi Kursu (2010)

T.C. Sağlık Bakanlığı Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Genel Müdürlüğü. Neonatal Resusitasyon Kursu.(2011)

Besin Allerjileri Kursu (2011)

Medicana Ankara Hastanesi
Söğütözü, 2176. Sk. No: 3, 06510 Çankaya/Ankara
Hizmetler
Solunum fonksiyon testleri Subkütan immünoterapi Tüberkülin deri testi(tdt) Alerji değerlendirmesi ve tedavisi Besin yükleme testi Devamı

Hakkında

Prof. Dr. Cem Hasan Razi, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 1992 yılında mezun olmuştur ve Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden 2000 yılında uzmanlığını almıştır. 2003-2006 yılları arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Allerji ve Astım ünitesinde yandalını yapmış olup, 2007 yılından beri Çocuk İmmünolojisi ve Allerji Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmaktadır. 2013 yılında Pediatri Doçenti, 2019 yılında Profesör Ünvanı almıştır. Meslek hayatına Ankara Platin Tower’daki özel muayenehanesinde devam etmektedir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Hipogammaglobulinemi Ataksi Telenjiektazi Atopik Dermatit (Alerjik Egzama) Bahar Nezlesi (Alerjik Rinit, Saman Nezlesi) Böcek Alerjisi Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
GA
Gök*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Cem Hocamızı İnternet'ten araştırarak bulduk. Diyarbakır'dan kalkıp yanına gittik. Muayene öncesi sonrası telefon görüşmeleri her zaman sorunlarımıza cevap vermiş bize yardımcı olmuştur. Kızım Mina Önce Allah'a sonrada Hocamıza emanet. Kendisine Minnettarız.

ŞK
Şir*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Geçmek bilmeyen boğaz enfeksiyonu nedeni ile çaresiz kaldığımız bir dönemde Cem Bey ile tanıştık. Bir yıl gibi bir zamandır çocuğumun takibini Cem Bey yapıyor ve çok da memnunuz. Öncelikle doktor antipatimizi sayesinde aştık. Samimiyeti ve güler yüzü ile ev ortamında muayenemizi oluyoruz. İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız...

Meh*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Keçiören Eğitim Araştırma hastanesinde görevli iken Eryaman dan sırf Cem bey için gittik geldik... Hastanın gözlerinin içine bakarak ilgi ile dinler, anne babayı sakinleştirip, arkadaş gibi davranan insani yönü oldukça kuvvetli mükemmel bir hoca... Dışarda bekleyen onlarca hasta varken bile acele etmeden "oturun ayakta kaldınız anlatın, dinliyorum sizi" diyebilen devlet hastanesinde görevli bir hocayı düşünebiliyor musunuz? Çocuğum erken doğum ve alerjik astım la ilgili sancılı bir süreç yaşadık. Geceleri atağı tutarken yaşadığımız stres kime götüreceğiz sıkıntısı taki hocamızı bulana kadar devam etti. Çok şükür Allah a oğlum şimdi 5 yaşında ve geçen sene daha kolay atlatıyoruz kışları..Özel muayenehane sine de gittiğimiz de hiç parayı sorun etmeyen paragöz bir doktor kesinlikle değil...ücret almadan gönderdiği durumu kötü hastaları gözümle gördüm.Vicdanlı, tertemiz bir yüreği olan ve çok az rastlanılan bir kişilik..Hocam iyi ki varsınız...Keşke bütün doktorlar sizin gibi olabilse...Süleyman Ahmed KAYAOĞLU nun ailesi..

sk
Sey*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Cem beyin teşhis koymadaki uzmanlığı, bu alandaki bilgisi, cocugumla kurduğu iletişimdeki inanılmaz başarısı ve neticede bizi hastalıkla alakalı yeterinde bilgilendirmesi oldukça etkiledi bizi. Muayene sonrasında da hastasını telefonla takip etmesi bizi çok memnun etti. Ankara'da ve yurt dışında bir çok hastane ve doktor u görmüş biri olarak kendisini diğer hekimlerin de örnek almasını Cem bey gibi hekimlerin sayısının artmasını diliyorum.

gK
Gül*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

sonunda aradimiz doktoru bulduk! o kadar sevecen ve ilgili ki kendi cocugu gibi yakinlik gosteriyor. bebegimizde sut alerjisi cikti iyiki cem hocami bulmusuz benim icin onemli olan biseyde gerektigi zaman doktorumuza kolaylikla ulasabilmekti saolsun hocami ne zaman arasam ilgiyle dinliyor ve yardimci oluyor sonsuz tesekkurler ..

UM
Uğu*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Teşekkürler hocam.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Cem Hasan Razi ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Cem Hasan Razi için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Cem Hasan Razi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Cem Hasan Razi Medicana Ankara Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Cem Hasan Razi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Cem Hasan Razi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi uzmanıdır. Hipogammaglobulinemi, Ataksi Telenjiektazi, Atopik Dermatit (Alerjik Egzama) alanlarında hizmet veriyor ve Solunum fonksiyon testleri, Subkütan immünoterapi, Tüberkülin deri testi(tdt) hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube