Prof. Dr. Celalettin İbrahim Kocatürk

Göğüs Cerrahisi - İstanbul

Akciğer Ca, Hiperhidrozis (Aşırı Terleme), Miyasteni (Myastenia Gravis)

Randevu Al 0 (850) 433 38 09

Doktorun Adresi

Alemdağ cad. No:113  Üsküdar, İstanbul
Medicana Çamlıca

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Celalettin İbrahim Kocatürk Hakkında

Celalettin İbrahim Kocatürk Kimdir?

Prof. Dr. Celalettin Kocatürk, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini  başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi EAH tamamlayarak Göğüs Cerrahisi uzmanı olmuştur.

Prof. Dr. Celalettin Kocatürk,mesleki çalışmalarına Medicana Çamlıca Hastanesi'nde devam etmektedir.

 

Diploma aldığı kurum
 • TRAKYA ÜNİVERSİTESİ
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 09 1997

Tecrübe: 20 yıl 9 ay

Deneyimler
 • İstanbul Yedıkule Göğüs Ve Cerrahı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı
  09 1997 - 07 2018
İlgilendiği Hastalıklar
 • Akciğer Ca
 • Hiperhidrozis (Aşırı Terleme)
 • Miyasteni (Myastenia Gravis)
 • Allerjik Astım
 • Lenfoma
Tedaviler
 • Timektomi
 • Bronkoskopi
 • Akciğer cerrahisi
 • Akciğer Kanseri
 • Akciğer ve plevra biyopsisi
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 09

Celalettin İbrahim Kocatürk Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

k..amahmutoğlu

İstanbul Yedikule Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi doktorlarından, Op. Dr. Celalettin Kocatürk ile 2005 yılı şubat ayında, babamın (Erdoğan Karamahmutoğlu) akciğer kanserine yakalanması ve çok sevdiğimiz neredeyse aile doktorumuz olan yine aynı hastanede çalışan, sayın Uzm.Dr Hanife Can sayesinde tanıştık.. Babamızın ve dolayısıyla tüm ailemizin hayatı bu harika bilim insanı sayesinde değişti.. Son derece başarılı bir ameliyat sonrası, kemoterapiye bile ihtiyaç duyulmadan canım babam sayesinde sağlığına kavuştu.. Çok başarılı bir doktor ve cerrah olmasının yanı sıra, son derece iyi niyetli, insan psikolojisinden anlayan harika bir insan.. Bu kişiyi 3 sıfatla tanımlasanız, hangi 3 sıfatı seçersiniz kısmına yanıtım: 1-) Türk tıp tarihine ve dünya tıp tarihine geçebilecek, araştırmacı,gerçek bir bilim insanı ve tıp uzmanı.. 2-) İnsan psikolojisini çok iyi anlayan harika bir insan, 3-) Her kontrol ve görüşmemizde sıcak, arkadaşça ilgisini bizden esirgemeyen, kendimizi çok rahat hissettiğimiz sosyal iletişimi de yüksek biri.. Kısaca karşımıza çıktığı için ailece kendimizi çok şanslı hissettiğimiz bir doktor ve insan.. Kendisine olan saygı ve sevgilerimizi her zaman dostlarımızla paylaştık, ancak uzun zamandır böyle yerlerde de yazmayı düşündüğüm halde, ihmal ettim.. Sayın Oir kez daha p. Dr. Celalettin Kocatürk'e sonsuz teşekkür ve sevgilerimle.. Kızı Ufuk Karamahmutoğlu 04-01-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Celalettin İbrahim Kocatürk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Celalettin İbrahim Kocatürk ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Celalettin İbrahim Kocatürk ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 38 09

Prof. Dr. Celalettin İbrahim Kocatürk için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Celalettin İbrahim Kocatürk için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Celalettin İbrahim Kocatürk için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Celalettin İbrahim Kocatürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Celalettin İbrahim Kocatürk Medicana Çamlıca Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Celalettin İbrahim Kocatürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Celalettin İbrahim Kocatürk Göğüs Cerrahisi, uzmanıdır. Timektomi, Bronkoskopi, Akciğer cerrahisi, Akciğer Kanseri, Akciğer ve plevra biyopsisi, Akciğer Zarı (Plevra) Hastalıkları, Anterior mediastinotomi, Trakeostomi alanlarında hizmet veriyor ve Akciğer Ca, Hiperhidrozis (Aşırı Terleme), Miyasteni (Myastenia Gravis), Allerjik Astım, Lenfoma hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Celalettin İbrahim Kocatürk için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Celalettin İbrahim Kocatürk muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Celalettin İbrahim Kocatürk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Celalettin İbrahim Kocatürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Celalettin İbrahim Kocatürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.