Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - İstanbul

Taşlaşmış Dışkı (Fekal İmpaksiyon), Yağ Metabolizması Bozuklukları, Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi)

Randevu Al 0 (850) 474 46 32

Doktorun Adresi

İçmeler mah, Aydınlı Yolu Cd. No:2, 34947  Tuzla, İstanbul
İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Celal Ulaşoğlu Hakkında

Celal Ulaşoğlu Kimdir?

Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu lise eğitimini Tarsu Amerikan Koleji'nde tamamlamıştır. Lise öğreniminin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni başarı ile tamamlayarak tıp doktoru unvanını almıştır. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Gastroenterohepatoloji yan dal uzmanlığını tamamlamıştır.

Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde uzun yıllar Gastroenteroloji Kliniği'nde görev yapmıştır. Gastroenteroloji yan dal doçentliğini takiben profesör ataması yapılan Dr. Ulaşoğlu Avrupa Birliği Gastroenteroloji ve Hepatoloji Board Sertifikası sahibi olup Biomed Research International SciE dergisinde Gastroenteroloji Akademik Editörlüğü, Artifıcial Intelligence in Gastroenterology dergisinde Editorial Board üyesi ve Publon Yayın hakemliği sertifikası sahibidir. Gastroenterolojinin tüm konuları ile ilgili 36 uluslararası yayını ve diğer çalışmaları bulunmaktadır.

Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu mesleki çalışmalarına Okan Üniversitesi Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Taşlaşmış Dışkı (Fekal İmpaksiyon)
 • Yağ Metabolizması Bozuklukları
 • Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi)
 • Kolit
 • Crohn Hastalığı
Tedaviler
 • Hida taraması
 • M2 antijeni(antimitokondriyal antikor(ama))
 • Perkütan karaciğer biyopsisi
 • Karaciğer transplantasyonu
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 46 32

Celal Ulaşoğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.9)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 21-09-2021

Salih..anturk
Zamanlama
İlgi
Ortam

sn.Celal Ulaşoğlu kendi branşının yanında insani davranışları ile mükemmel bir insan.Tıb dünyasının hastasına gülen bir değerli yüzü. . teşekkür ediyor.ve kutluyorum. 04-06-2019

�kran..İM

Kaybettiğimiz sağlığımızı bizlere şifa sunarak yeniden Hediye eden siz Değerli Doktorumuz. Însani ve Kutsal bu mesleğe duyduğunuz sadakat, bağlılık ve sorumluluk duygusundan dolayı sizi kutlarim. Celal bey Mucize bu olsa gerek umut bekleyen insanlar için. Kimbilir kaç kişinin umudu yeşerdi böyle mükemmel doktorların elinde torbasında umut ,torbasında insana dair ne varsa... Sevgiler ... 17-03-2017

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Celal Ulaşoğlu Cevapladığı Sorular

 • Crohn

  Hocam yaşım 21, bana yaklaşık 2 sene önce crohn teşhisi konuldu. tedavi olarak ilk salofalk 500mg 3-3 öneridi. sonra ankara gata'da tedavi gördüm oradakı doktorlarda kolonoskopi sonucunda crohn oldugumu ve asacoll 800mg 1-3 önerdiler. şuan asacoll e devam etmekteyim. bu hastalıgı yenme şansım va... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Iyi günler. ben 17 yasındayım ve yüksek derecede mide agrısı ile bulantı ya

  Iyi günler. ben 17 yasındayım ve yüksek derecede mide agrısı ile bulantı yanma gibi rahatsızlıklarla doktora gittim. idrar tahlili yapıldı ve peptik ülser ile üriner sistem enfeksiyonu teshisi konuldu. lökosit 0-4 olması gerekirken 8 epitel ise 0-6 olması gerekirken 15mis. vucudumda strese baglı old... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 46 32

Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır. Hida taraması, M2 antijeni(antimitokondriyal antikor(ama)), Perkütan karaciğer biyopsisi, Karaciğer transplantasyonu alanlarında hizmet veriyor ve Taşlaşmış Dışkı (Fekal İmpaksiyon), Yağ Metabolizması Bozuklukları, Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi), Kolit, Crohn Hastalığı hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.