Doktorun Adresi

Ardıçlı, İsmet Paşa Cd., 42250 Selçuklu/Konya  Konya
Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Banu Bozkurt Hakkında

Banu Bozkurt Kimdir?

Prof. Dr. Banu Bozkurt, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Banu Bozkurt, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 08.11.2000)

Banu Bozkurt Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ammed..
Zamanlama
İlgi
Ortam

2010 yılında ateşli s yaralanmasından Ereğli den meram tıp a sevk edildim yoğun bakım da 3 gün kaldım ve sayın çok değerli hocam yardımcı doçent Banu bozkurt ameliyat a girdi ve bu güne gelmemi sağladı sol gözü kaybettim ama sağ gözüm çok sağlıklı ve sol gözümün cild görünümü bozulmadı Banu hocam sayesinde Allah kendisinden binlerce razı olsun gönlüne göre versin inşallah 01-08-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Banu Bozkurt tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Banu Bozkurt kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. B Bozkurt ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Banu Bozkurt için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. B Bozkurt şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Banu Bozkurt ile anlaşmalı?
Banu Bozkurt kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Banu Bozkurt nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Banu Bozkurt Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Banu Bozkurt hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Banu Bozkurt Göz Hastalıkları, uzmanıdır.

Prof. Dr. Banu Bozkurt için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Banu Bozkurt muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Banu Bozkurt hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. B Bozkurt ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Banu Bozkurt hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. B Bozkurt hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.