Prof. Dr. Bahriye İnci Gökalan

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Denizli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Saraylar, Hastane Cd. No:42, 20010 Denizli Merkez/Denizli  Denizli
Pamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bahriye İnci Gökalan Hakkında

Bahriye İnci Gökalan Kimdir?

Prof. Dr. Bahriye İnci Gökalan, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Bahriye İnci Gökalan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bahriye İnci Gökalan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Bahriye İnci Gökalan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Bahriye İnci Gökalan kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. B Gökalan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Bahriye İnci Gökalan için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. B Gökalan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Bahriye İnci Gökalan ile anlaşmalı?
Bahriye İnci Gökalan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Bahriye İnci Gökalan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Bahriye İnci Gökalan Pamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Bahriye İnci Gökalan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Bahriye İnci Gökalan Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır.

Prof. Dr. Bahriye İnci Gökalan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Bahriye İnci Gökalan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Bahriye İnci Gökalan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. B Gökalan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Bahriye İnci Gökalan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. B Gökalan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.