Prof. Dr. Ayşen Timurağaoğlu

Dahiliye - İç Hastalıkları, Hematoloji - İstanbul
5.0

Lenfoma (Lenf Bezi Kanseri), Non-Hodgkin Lenfoma, Kanama Bozuklukları

“” Devamı

Prof. Dr. Ayşen Timurağaoğlu

Prof. Dr. Ayşen Timurağaoğlu, 1979 yılında Ankara Atatürk Anadolu Lisesinden mezun olup Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde Tıp eğitimine başlamıştır. 1985 yılında mezun olduktan sonra, Balıkesir’in Gönen ilçesinde iki yıl süreli mecburi hizmetini tamamlamıştır. 1992 yılında İstanbul Şişli Etfal hastanesinde İç hastalıkları, 1995 yılında ise İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hematoloji Bilim Dalında Hematoloji yan dal ihtisasını tamamlayarak hematoloji uzmanı olmuştur. Aynı yıl Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesine yardımcı doçent olarak atanmıştır. Aynı Üniversitede 2000 yılında Doçent olup, 2006 yılında da Profesör kadrosuna atanmıştır. 2002 yılında 6 ay süre ile Cardiff İngiltere’de moleküler hematoloji konusunda eğitim aldıktan sonra Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesinde merkez laboratuvarının bünyesinde bulunan hematoloji laboratuvarının moleküler hematoloji ünitesini kurmuş, geliştirmiş, Flow sitometri ünitesinin düzenlemesini yapmış olup, hematoloji laboratuvarı sorumlu öğretim üyesi olarak çalışmıştır. Aynı zamanda 5 yıl boyunca Hematoloji Bilim Dalı başkanlığı, Terapotik Aferez Ünitesi ve Kan Merkezi sorumluluğunu yapmıştır. Myelodisplastik sendrom (MDS) ilgi alanlarından biri olup 2006 -2010 yılları arasında Türk Hematoloji Derneği MDS alt komite Başkanlığı yapmıştır. Yurt İçi ve Yurt dışı çok sayıda yayını ve atıfı bulunmaktadır.

Prof. Dr. Ayşen Timurağaoğlu mesleki çalışmalarına özel muayenehanesinde devam etmektedir.

Prof. Dr. Ayşen Timurağaoğlu Muayenehanesi
Küçükbakkalköy, Abdülhamit Sokak No:15, 34750 Ataşehir/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Ayşen Timurağaoğlu, 1979 yılında Ankara Atatürk Anadolu Lisesinden mezun olup Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde Tıp eğitimine başlamıştır. 1985 yılında mezun olduktan sonra, Balıkesir’in Gönen ilçesinde iki yıl süreli mecburi hizmetini tamamlamıştır. 1992 yılında İstanbul Şişli Etfal hastanesinde İç hastalıkları, 1995 yılında ise İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hematoloji Bilim Dalında Hematoloji yan dal ihtisasını tamamlayarak hematoloji uzmanı olmuştur. Aynı yıl Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesine yardımcı doçent olarak atanmıştır. Aynı Üniversitede 2000 yılında Doçent olup, 2006 yılında da Profesör kadrosuna atanmıştır. 2002 yılında 6 ay süre ile Cardiff İngiltere’de moleküler hematoloji konusunda eğitim aldıktan sonra Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesinde merkez laboratuvarının bünyesinde bulunan hematoloji laboratuvarının moleküler hematoloji ünitesini kurmuş, geliştirmiş, Flow sitometri ünitesinin düzenlemesini yapmış olup, hematoloji laboratuvarı sorumlu öğretim üyesi olarak çalışmıştır. Aynı zamanda 5 yıl boyunca Hematoloji Bilim Dalı başkanlığı, Terapotik Aferez Ünitesi ve Kan Merkezi sorumluluğunu yapmıştır. Myelodisplastik sendrom (MDS) ilgi alanlarından biri olup 2006 -2010 yılları arasında Türk Hematoloji Derneği MDS alt komite Başkanlığı yapmıştır. Yurt İçi ve Yurt dışı çok sayıda yayını ve atıfı bulunmaktadır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 12.1987
Deneyim: 34 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Lenfoma (Lenf Bezi Kanseri) Non-Hodgkin Lenfoma Kanama Bozuklukları Periferik Yayma Miyeloproliferatif Hastalıklar Miyelofibroz Kök Hücre Nakli (Transplantasyonu) Kolay Kanama Kemik İliği Nakli Kansızlık (Anemi) Hodgkin Hemogram (Kan Sayımı) Hematolojik Kanserler Trombosit Bozuklukları Lökosit Bozuklukları
Devamı

Deneyimler

Özel Hisar İntercontinental Hospital (2016 - 2021)
Özel Emsey Hospıtal Hastanesi (2012 - 2016)
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi (1995 - 2012)
İstanbul Üniversitesi , Yandal Uzmanlık Eğitimi (1993 - 1995)
İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı (1987 - 1993)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 05455674077

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SS
S S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ayşen Timurağaoğlu ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Ayşen Timurağaoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Ayşen Timurağaoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Ayşen Timurağaoğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: 05455674077

Prof. Dr. Ayşen Timurağaoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Ayşen Timurağaoğlu Prof. Dr. Ayşen Timurağaoğlu Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Ayşen Timurağaoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Ayşen Timurağaoğlu Dahiliye - İç Hastalıkları, Hematoloji uzmanıdır. Lenfoma (Lenf Bezi Kanseri), Non-Hodgkin Lenfoma, Kanama Bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube