Prof. Dr. Ayşen Timurağaoğlu

Dahiliye - İç Hastalıkları, Hematoloji - İstanbul
5.0

Kanama ve Pıhtılaşma Bozuklukları, Miyelofibroz, Lenfoma (Lenf Bezi Kanseri)

5.0

“” Devamı

Prof. Dr. Ayşen Timurağaoğlu

Prof. Dr. Ayşen Timurağaoğlu, 1979 yılında Ankara Atatürk Anadolu Lisesinden mezun olup Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde Tıp eğitimine başlamıştır. 1985 yılında mezun olduktan sonra, Balıkesir’in Gönen ilçesinde iki yıl süreli mecburi hizmetini tamamlamıştır. 1992 yılında İstanbul Şişli Etfal hastanesinde İç hastalıkları, 1995 yılında ise İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hematoloji Bilim Dalında Hematoloji yan dal ihtisasını tamamlayarak hematoloji uzmanı olmuştur. Aynı yıl Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesine yardımcı doçent olarak atanmıştır. Aynı Üniversitede 2000 yılında Doçent olup, 2006 yılında da Profesör kadrosuna atanmıştır. 2002 yılında 6 ay süre ile Cardiff İngiltere’de moleküler hematoloji konusunda eğitim aldıktan sonra Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesinde merkez laboratuvarının bünyesinde bulunan hematoloji laboratuvarının moleküler hematoloji ünitesini kurmuş, geliştirmiş, Flow sitometri ünitesinin düzenlemesini yapmış olup, hematoloji laboratuvarı sorumlu öğretim üyesi olarak çalışmıştır. Aynı zamanda 5 yıl boyunca Hematoloji Bilim Dalı başkanlığı, Terapotik Aferez Ünitesi ve Kan Merkezi sorumluluğunu yapmıştır. Myelodisplastik sendrom (MDS) ilgi alanlarından biri olup 2006 -2010 yılları arasında Türk Hematoloji Derneği MDS alt komite Başkanlığı yapmıştır. Yurt İçi ve Yurt dışı çok sayıda yayını ve atıfı bulunmaktadır.

Prof. Dr. Ayşen Timurağaoğlu mesleki çalışmalarına özel muayenehanesinde devam etmektedir.

Prof. Dr. Ayşen Timurağaoğlu Muayenehanesi
Küçükbakkalköy, Abdülhamit Sokak No:15, 34750 Ataşehir/İstanbul

Hakkında

Prof. Dr. Ayşen Timurağaoğlu, 1979 yılında Ankara Atatürk Anadolu Lisesinden mezun olup Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde Tıp eğitimine başlamıştır. 1985 yılında mezun olduktan sonra, Balıkesir’in Gönen ilçesinde iki yıl süreli mecburi hizmetini tamamlamıştır. 1992 yılında İstanbul Şişli Etfal hastanesinde İç hastalıkları, 1995 yılında ise İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hematoloji Bilim Dalında Hematoloji yan dal ihtisasını tamamlayarak hematoloji uzmanı olmuştur. Aynı yıl Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesine yardımcı doçent olarak atanmıştır. Aynı Üniversitede 2000 yılında Doçent olup, 2006 yılında da Profesör kadrosuna atanmıştır. 2002 yılında 6 ay süre ile Cardiff İngiltere’de moleküler hematoloji konusunda eğitim aldıktan sonra Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesinde merkez laboratuvarının bünyesinde bulunan hematoloji laboratuvarının moleküler hematoloji ünitesini kurmuş, geliştirmiş, Flow sitometri ünitesinin düzenlemesini yapmış olup, hematoloji laboratuvarı sorumlu öğretim üyesi olarak çalışmıştır. Aynı zamanda 5 yıl boyunca Hematoloji Bilim Dalı başkanlığı, Terapotik Aferez Ünitesi ve Kan Merkezi sorumluluğunu yapmıştır. Myelodisplastik sendrom (MDS) ilgi alanlarından biri olup 2006 -2010 yılları arasında Türk Hematoloji Derneği MDS alt komite Başkanlığı yapmıştır. Yurt İçi ve Yurt dışı çok sayıda yayını ve atıfı bulunmaktadır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 08.1985
Deneyim: 38 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Kanama ve Pıhtılaşma Bozuklukları Miyelofibroz Lenfoma (Lenf Bezi Kanseri) Kök Hücre Nakli (Transplantasyonu) Hodgkin Lenfoma Devamı

Deneyimler

Özel Hisar İntercontinental Hospital (2016 - 2021)
Özel Emsey Hospıtal Hastanesi (2012 - 2016)
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi (1995 - 2012)
İstanbul Üniversitesi , Yandal Uzmanlık Eğitimi (1993 - 1995)
İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı (1985 - 1993)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SS
S S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ayşen Timurağaoğlu ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Ayşen Timurağaoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Ayşen Timurağaoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Ayşen Timurağaoğlu Prof. Dr. Ayşen Timurağaoğlu Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Ayşen Timurağaoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Ayşen Timurağaoğlu Dahiliye - İç Hastalıkları, Hematoloji uzmanıdır. Kanama ve Pıhtılaşma Bozuklukları, Miyelofibroz, Lenfoma (Lenf Bezi Kanseri) alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube