Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Prof. Dr. Ayşe Öner, İstanbul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Prof. Dr. Ayşe Öner

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nefrolojisi - İstanbul

Hipertansiyon (Tansiyon Yüksekliği), Renal Replasman Tedavisi, Ayaktan Kan Basıncı Monitörizasyonu

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

İçmeler Mahallesi, Aydınlı Yolu Caddesi, Aydemir Sk. No:2  Tuzla, İstanbul
Okan Üniversitesi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Ayşe Öner Kimdir?

Prof.Dr.Ayşe ÖNER, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ankara Dr.Sami Ulus Çocuk Hastanesi'nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları üzerine yaparak Çocuk Nefrolojisi Uzmanı olmuştur.

Prof.Ayşe ÖNER, İstanbul Tuzla'da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

GÜL..�İÇEK

Merhaba, 11 yaşında oğlumun romatoid artrit şikayetiyle gittik.Hocam çok detaylı bir araştırma ve tetkik sürecinden sonra hastalığının romatoid artrit olmadığını anladı ve tanısını koydu.Tedavi sürecimizi başlattı.Doğru hoca sayesinde doktor doktor dolaşmak zorunda kalmadık.Bilgi ve birikimiyle insana güven veriyor.Doğru yerde olduğunuzu hissediyorsunuz.Kendisine çok teşekkür ediyorum.Saygılarımı sunuyorum. SONGÜL AKÇİÇEK 08-11-2017

o..ian

Ayşe hocam muhteşem bir doktor. Çocuğumuzun problemini net bir şekilde teşhis edip tedavi için yapmamız gerekenleri adım adım belirleyip bir rota çizdi. Hocamı bulduktan sonra içimiz o kadar rahatladı ki... Ne yaptığını bilen, bildiğini belli eden, inanılmaz güven veren bir doktor. Buradan da teşekkür ediyorum. Academic Hospital'da. T. Yılmaz 26-05-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ayşe Öner tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ayşe Öner kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. A Öner ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ayşe Öner için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. A Öner şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Ayşe Öner nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Ayşe Öner Okan Üniversitesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ayşe Öner hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Ayşe Öner Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Nefrolojisi uzmanıdır. Sanal kolonoskopi, Anti-ccp(sitrülin antikoru), Tüberkülin deri testi(tdt), Yenidoğan işitme taraması, Büyüme hormonu testi alanlarında hizmet veriyor ve Hipertansiyon (Tansiyon Yüksekliği), Renal Replasman Tedavisi, Ayaktan Kan Basıncı Monitörizasyonu, İdrarda Kan, Vezikovajinal Fistül (İdrar Kesesi İle Vajina Arasında Delik) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ayşe Öner için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ayşe Öner muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ayşe Öner hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. A Öner ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ayşe Öner hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. A Öner hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.