Prof. Dr. Ayşe Nur Yüceyar

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - İzmir - Konak

Multiple Skleroz, MS (Multipl Skleroz), Myastenia Gravis

Randevu Al 0 (850) 474 48 31

Doktorun Adresi

Alsancak, Mimar Sinan Mah, 1408. Sk. No:2 D:3  Konak, İzmir
Prof.Dr. Ayşe Nur Yüceyar Özel Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli)

Ayşe Nur Yüceyar Hakkında

Ayşe Nur Yüceyar Kimdir?

Prof. Dr. Ayşe Nur Yüceyar, İzmir Bornova Anadolu Lisesi'nde ortaokul ve lise eğitimini tamamlamıştır. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 1990 yılında mezun olmuştur. Narlıdere Eğitim Araştırma Sağlık Grup Başkanlığı Sağlık Ocağında ve Bostanlı Sağlık Ocağında mecburi hizmeti ardından 1991 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalında uzmanlık eğitimine başlamıştır.

1997 yılında uzmanlığını aldıktan sonra Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı’nın Multiple Skleroz ve Demiyelinizan Hastalıklar ve Nöromusküler Hastalıklar özel birimlerinde ve Kas Histopatoloji laboratuvarında nöroloji uzmanı olarak görev yapmıştır. 

Aynı üniversitede 2003 yılında Doçent, 2007 yılında Profesör ünvanlarını almıştır. Hala Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı MS ve Demiyelinizan Hastalıklar Ünitesi, Nöromusküler Hastalıklar Ünitesinde ve Genel Nöroloji Yataklı Servisinde sorumlu hekim statüsünde çalışmaktadır.

Türk Nöroloji Derneği Multiple Skleroz, Nöromusküler Hastalıklar, Nöroimmünoloji, Yaşam Kalitesi, Teletıp ve Nöronutrisyon Çalışma gruplarının üyesidir. Bilimsel çalışmalarını nöroimmunoloji, multiple skleroz, nöromyelitis optica, demiyelinizan hastalıklar, myastenia gravis, nöromusküler hastalıklar ve nadir hastalıklar alanında sürdürmektedir. Bugüne kadar ulusal ve uluslararası SCI, SCI Expanded tarafından taranan dergilerde yayınlanmış çok sayıda yayını ve ulusal ve uluslararası kongrelerde sunulmuş çok sayıda bildirileri bulunmaktadır.

Prof. Dr. Ayşe Nur Yüceyar, şuan bilimsel ve mesleki çalışmalarına Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalında ve mesai sonrası  Özel Muayenehanesinde devam etmektedir . 

1977-1984 Bornova Anadolu Lisesi   Ortaokul ve Lise eğitimi 

1984-1990 Ege Üniveristesi Tıp Fakültesi  Üniversite Eğitimi

1990-1991 Narlıdere EASGB Sağlık Ocağı, Bostanlı Sağlık Ocağı,  Mecburi Hizmet

1991-1997 Ege Üniversitesi Tıp FAkültesi Nöroloji Anabilim Dalı,  Uzmanlık Eğitimi 1997-2002  Ege Üniversitesi Tıp FAkültesi Nöroloji Anabilim Dalı, Nöroloji Uzmanı

2003  Ege Üniversitesi Tıp FAkültesi Nöroloji Anabilim Dalı,   Doçentlik Ünvanı 

2007 Ege Üniversitesi Tıp FAkültesi Nöroloji Anabilim Dalı,  Profesörlük Ünvanı 

2007- Ege Üniversitesi Tıp FAkültesi Nöroloji Anabilim Dalı,  Nöroloji Profesörü

Diploma aldığı kurum
  • EGE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
  • EGE ÜNIVERSITESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06 2007

Tecrübe: 14 yıl 5 ay

Deneyimler
  • Ege Üniversitesi (Iz
    06 2007 - Şu Anda
İlgilendiği Hastalıklar
  • Multiple Skleroz
  • MS (Multipl Skleroz)
  • Myastenia Gravis
  • Alzheimer Tipi Demans
  • Demans
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 48 31

Ayşe Nur Yüceyar Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok Memnunum 12-10-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ayşe Nur Yüceyar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ayşe Nur Yüceyar ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Ayşe Nur Yüceyar ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 48 31

Prof. Dr. Ayşe Nur Yüceyar için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Ayşe Nur Yüceyar için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Ayşe Nur Yüceyar için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Ayşe Nur Yüceyar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ayşe Nur Yüceyar Prof.Dr. Ayşe Nur Yüceyar Özel Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Ayşe Nur Yüceyar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ayşe Nur Yüceyar Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Multiple Skleroz, MS (Multipl Skleroz), Myastenia Gravis, Alzheimer Tipi Demans, Demans hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Ayşe Nur Yüceyar için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Ayşe Nur Yüceyar muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ayşe Nur Yüceyar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Ayşe Nur Yüceyar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Ayşe Nur Yüceyar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.