Prof. Dr. Ayşe Gürbüz

5.0

Onkoloji, Rahim Ağzı Kanseri, Endometriozis

“Tecrübeli ve çok bilgili bir doktor.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Türkiye de böyle doktorların artması...” Devamı

Prof. Dr. Ayşe Gürbüz

Prof. Dr. Ayşe GÜRBÜZ, 25 Eylül 1962 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ösym'de Türkiye 9. Olarak ilk tercihi İstanbul Tıp Fakültesi'nde eğitimine başlamış ve 1986 yılında Pekiyi derecesiyle tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1987 - 1991 yılları arasında Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaparak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

1991-1994 Yılları arasında Zeynep Kamil hastanesi perinatoloji Kliniğinde çalışmıştır. 1995 -2001 Yılları arasında infertilite ve Laparoskopi ünitesinde 2002 -20012 yılları arasında ürojinekoloji ve jinekolojik Onkoloji ünitesinde görev yapmıştır. 

Prof. Dr. Ayşe GÜRBÜZ, 2005 yılında Kadin Hastalıkları ve Doğum Doçenti olmuştur. Zeynep Kamil ÜYTEM merkezinde 6 aylık eğitimimi tamamalayarak IVF sertifikası almış ve 2010 yılında Jinekolojik Onkolojik Cerrahisi yan dal uzmanı olmuştur.

2011-2013 yılları arasında jinekolojik onkoloji yan dalında eğitim sorumlusu olarak görev yapmıştır. Uluslararası hakemli dergilerde yayınlanmıi bir çok makalesi bulunan Prof. Dr. Ayşe GÜRBÜZ, iyi derecede ingilizce bilmekte ve mesleki çalışmalarına İstanbul'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Göztepe Bağdat Cad./Mustafa Mazhar Bey Sok. Fahriye Apt. No:2, D:7 Kadıköy/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Riskli gebelik takibi Jinekolojik kanser cerrahisi Rahim ağzı kanseri tarama İnfertilite ve tüp bebek İdrar Kaçırma Ameliyatları Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Ayşe GÜRBÜZ, 25 Eylül 1962 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ösym'de Türkiye 9. Olarak ilk tercihi İstanbul Tıp Fakültesi'nde eğitimine başlamış ve 1986 yılında Pekiyi derecesiyle tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1987 - 1991 yılları arasında Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaparak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

Almanca, İngilizce

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 84 95

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
şp
şen*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
05.07.2019

Tecrübeli ve çok bilgili bir doktor.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Türkiye de böyle doktorların artmasını ümit ediyorum. Görüşü Şikayet Et

CK
Can*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
02.06.2018

Annemi once Allah sonra Ayse hanim iyilestirdi cok ilgili cok mutevazi ve cok bilgili bir doktor. Allah razi olsun. Görüşü Şikayet Et

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ayşe Gürbüz ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Ayşe Gürbüz için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Ayşe Gürbüz için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Ayşe Gürbüz ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504748495

Prof. Dr. Ayşe Gürbüz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Ayşe Gürbüz Prof. Dr. Ayşe GÜRBÜZ Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Ayşe Gürbüz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Ayşe Gürbüz Kadın Hastalıkları ve Doğum, Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi uzmanıdır. Onkoloji, Rahim Ağzı Kanseri, Endometriozis alanlarında hizmet veriyor ve Riskli gebelik takibi, Jinekolojik kanser cerrahisi, Rahim ağzı kanseri tarama hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube