Prof. Dr. Ayşe Filiz Koç

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - Adana
5.0

Kas Hastalıkları, Myastenia Gravis, ALS

“Alanında en iyisi hiç tereddüt etmeden nörolojik bir sıkıntıda gidilecek ilk adres. Her şeyden önce ...” Devamı

Prof. Dr. Ayşe Filiz Koç

Prof. Dr. Ayşe Filiz Koç İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuş, 1993 -1999 tarihleri arasında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji AD’nda araştırma görevlisi olarak görev yapmış olup “Amyotrofik Lateral Sklerozda Klinik Bulguların Dağılımı” konulu tez ile 1999 yılında Nöroloji uzmanı olarak çalışmaya hak kazanmıştır. Aynı Ana Bilim Dalında 1999-2005 yılları arasında uzman, Mart 2005 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Ana Bilim Dalında doçent, 2012 yılında profesör unvanı alan Dr. Koç ÇÜ Tıp Fakültesinde Eğitimden sorumlu dekan yardımcılığı olmak üzere Ç.Ü. Rektörlüğünün ve Tıp Fakültesinin çeşitli bilimsel ve idarî kademelerinde çok sayıda görev yapmıştır.

Klinik Nörofizyoloji yan dalı bulunan Koç, Klinik Nörofizyoloji Bilim Dalı başkanlığını yürütmektedir. Ayrıca Biyoteknoloji AD öğretim ve temsil kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır. Tıpta Uzmanlık Kurulu (TUKMOS) üyesidir.

Türk Nöroloji Derneği, Türkiye Kas Hastalıkları Derneği, Geriatri Derneği, Çukurova Nörolojik Bilimler Derneğine üyedir. Türk Nöroloji Derneği çatısı altında kurulan Nöromüsküler, Nöropatik ağrı, Nörogenetik ve Nöronutrisyon çalışma grupları üyesidir. 2014 Beyin Yılı aktiviteleri çerçevesinde “Nöroloji öyküleri” adlı ulusal öykü yarışması ve “Beyin ve İnsan” konulu fotoğraf yarışması yanı sıra

Lokman Hekim Öyküleri, Hastalıkların İmgesi ve Nörogenetik hastalık öyküleri adlı ulusal yarışmaların düzenleyicilerindendir. Dr. Koç’un ulusal ve uluslararası çok sayıda makalesi bulunmaktadır. SCI kapsamında yer alan sekiz adet dergide hakem olarak görev almaktadır. “Degenerative Neurological and Neuromuscular Disease” dergisinde editorial board üyesidir. Aynı zamanda EFIAP unvanına sahip olan Dr. Koç Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümü mezunudur. Uluslararası fotoğraf yarışmalarında altın madalya ve sergileme ödülleri mevcuttur.

Prof. Dr. Ayşe Filiz Koç Özel Muayenehanesi
Çınarlı Mh. 61027 Sk. Sunar Nuri Çomu İş Merkez C Blok Kat:2 8/21 Seyhan/Adana
En Yakın Uygunluk
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Ayşe Filiz Koç İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuş, 1993 -1999 tarihleri arasında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji AD’nda araştırma görevlisi olarak görev yapmış olup “Amyotrofik Lateral Sklerozda Klinik Bulguların Dağılımı” konulu tez ile 1999 yılında Nöroloji uzmanı olarak çalışmaya hak kazanmıştır. Aynı Ana Bilim Dalında 1999-2005 yılları arasında uzman, Mart 2005 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Ana Bilim Dalında doçent, 2012 yılında profesör unvanı alan Dr. Koç ÇÜ Tıp Fakültesinde Eğitimden sorumlu dekan yardımcılığı olmak üzere Ç.Ü. Rektörlüğünün ve Tıp Fakültesinin çeşitli bilimsel ve idarî kademelerinde çok sayıda görev yapmıştır. Devamı

Uzmanlık Aldığı Kurum

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2007
Deneyim: 15 Yıl

İlgi Alanları

Kas Hastalıkları Myastenia Gravis ALS Polinöropati Parasomniler Devamı

Deneyimler

Çukurova Üniversitesi (2007 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 65 52

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Bir*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce
Prof. Dr. Ayşe Filiz Koç Özel Muayenehanesi

Alanında en iyisi hiç tereddüt etmeden nörolojik bir sıkıntıda gidilecek ilk adres. Her şeyden önce her yönüyle muhteşem bir insan. Tedavi ve muayene esnasında çok ilgili ve hastasını sürekli takip eden birisi. 8 yıllık bir hastası olarak şiddetle tavsiye ederim.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ayşe Filiz Koç ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Ayşe Filiz Koç için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Ayşe Filiz Koç için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Ayşe Filiz Koç ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504746552

Prof. Dr. Ayşe Filiz Koç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Ayşe Filiz Koç Prof. Dr. Ayşe Filiz Koç Özel Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Ayşe Filiz Koç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Ayşe Filiz Koç Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) uzmanıdır. Kas Hastalıkları, Myastenia Gravis, ALS alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube