Doktorun Adresi

Kültür, Cumhuriyet Blv No:144, 35220 Konak/İzmir  İzmir
Dokuz Eylül Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Aylin Yaman Hakkında

Aylin Yaman Kimdir?

Prof. Dr. Aylin Yaman, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Aylin Yaman, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 15.04.1999)

Aylin Yaman Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ihaTanrikulu..eniz
Zamanlama
İlgi
Ortam

2003 doğumlu premature olarak dogan kızımız Asya Akdeniz in bir cok sorunu vardı. Bu sorunlardan biri şaşılıktı. 8 yıl gibi uzun suren sancılı sürecte bize cok destek oldu. muhtemelen 2 ameliyatla çözülecek sorunumuzu tek seferde çözmüştü. işini severek ve fedakarlıkla yapan doktorumuz şu an profesör olmus çok sevindim. Emeklerinin karşılığını almasını diliyorum. minnettarim .Her şey gönlünce oldun 28-07-2019

ner..�AN

Hem çoook iyi bir doktor hemde çoook iyi bir insan ALLAH Aylin hocamız gibi doktorları başımızdan eksik etmesin. 13-04-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Aylin Yaman tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Aylin Yaman kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Yaman ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Aylin Yaman için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Yaman şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Aylin Yaman ile anlaşmalı?
Aylin Yaman kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Aylin Yaman nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Aylin Yaman Dokuz Eylül Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Aylin Yaman hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Aylin Yaman Göz Hastalıkları, uzmanıdır.

Prof. Dr. Aylin Yaman için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Aylin Yaman muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Aylin Yaman hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Yaman ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Aylin Yaman hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Yaman hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.