Prof. Dr. Aydoğan Aydoğdu

Dahiliye - İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları - Ankara
4.9

Böbrek Üstü Bezi Hastalıkları (Adrenal Bez Hastalıkları, Sürrenal Bez Hastalıkları), Tiroid Bezi Hastalıkları ve Teşhisi, Tip-2 Diabet (İnsüline Bağımlı Olmayan Diyabet, Erişkin Tipi Diyabet)

4.9

“Çanakkale'den geliyorum. Troid,şeker,kolestrol gibi rahatsızlıklarım sebebiyle muayene oldum.İlgi al...” Devamı

Prof. Dr. Aydoğan Aydoğdu

Prof. Dr. Aydoğan Aydoğdu, Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde tamamlayıp Dahiliye-İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur. Yine aynı fakültede Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bilim Dalı' nda yan dal uzmanlık eğitimini de tamamlamıştır.

Mesleki çalışmalarına Medicana Ankara Hastanesi'nde evam etmektedir.

Medicana Ankara Hastanesi
Söğütözü Mah. 2176. Cad. No.3 Çankaya/Ankara
Hizmetler
Böbrek üstü bezi hastalıkları (adrenal gland hastalıkları) Diabetes mellitusta insülin tedavisi Diyabet (şeker hastalığı) (tip 1 diyabet, tip 2 diyabet, gebelik diyabeti) Diyabet tedavisi Guatr ve diğer tiroid hastalıkları (hipotiroidi, hipertiroidi , gebelikte guatr ve diğer tiroid hastalıkları) Devamı

Hakkında

Prof. Dr. Aydoğan Aydoğdu, Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde tamamlayıp Dahiliye-İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur. Yine aynı fakültede Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bilim Dalı' nda yan dal uzmanlık eğitimini de tamamlamıştır. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Böbrek Üstü Bezi Hastalıkları (Adrenal Bez Hastalıkları, Sürrenal Bez Hastalıkları) Tiroid Bezi Hastalıkları ve Teşhisi Tip-2 Diabet (İnsüline Bağımlı Olmayan Diyabet, Erişkin Tipi Diyabet) Polikistik Over Sendromu Osteoporoz (Kemik Erimesi) Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

4.8

Ortam

4.9
Sam*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce
Guatr ve diğer tiroid hastalıkları (hipotiroidi, hipertiroidi , gebelikte guatr ve diğer tiroid hastalıkları)
Medicana Ankara Hastanesi

Çanakkale'den geliyorum. Troid,şeker,kolestrol gibi rahatsızlıklarım sebebiyle muayene oldum.İlgi alaka sohbet tavsiye ve sıkılmadan dinlediği için çok teşekkür ederim. Böylesine güzel doktorlarımızın hala olduğunu görmek mutlu etti. Hocamızın Çukurambarda bulunan Muayenehanesinde ki personeline de güler yüzleri tatlı sohbetleri için çok teşekkürler

BS
Bur*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Gerçekten hastası olmaktan dolayı çok şanslı hissediyorum.İnsanlığı ve mesleki özellik/yeterlilikleriyle görmek istediğimiz doktor profilinin örneklerindendir kendisi.Sağlığınıza gösterdiğiniz özeni aynı derecede onun da gösterdiğinden yaklaşımlarındaki samimiyetten anlayabilirsiniz . B.S.

nb
Naz*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Aydoğan hocam konusuna çok hakim, ilgili ve kibar bir doktor. Ayrıntılı bir muayeneden sonra gerekli tetkikleri ister, asla ticari düşünmez, bütün çabası sadece iyileştirmek üzerinedir. Sonsuz teşekkürler kıymetli hocam.

MK
Mel*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Doktor Bey'in yaklaşımı ilgili, düşünceli ve güven veriyor. Düzenli endokrin takibi yaptırması gereken herkese tavsiye ederim.

DS
DİL*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Uzun yılardır görmediğim en güzel ilgi ve alakayı gösteren doktor. Son derece açıklayıcı, hasta hikayesini dinleyen titizlikle cevap veren, verdiği cevaplar son derece ikna edici. Son derece memnun kaldım Aydoğan hocadan.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Aydoğan Aydoğdu ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Aydoğan Aydoğdu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Aydoğan Aydoğdu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Aydoğan Aydoğdu Medicana Ankara Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Aydoğan Aydoğdu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Aydoğan Aydoğdu Dahiliye - İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır. Böbrek Üstü Bezi Hastalıkları (Adrenal Bez Hastalıkları, Sürrenal Bez Hastalıkları), Tiroid Bezi Hastalıkları ve Teşhisi, Tip-2 Diabet (İnsüline Bağımlı Olmayan Diyabet, Erişkin Tipi Diyabet) alanlarında hizmet veriyor ve Böbrek üstü bezi hastalıkları (adrenal gland hastalıkları), Diabetes mellitusta insülin tedavisi, Diyabet (şeker hastalığı) (tip 1 diyabet, tip 2 diyabet, gebelik diyabeti) hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube