Prof. Dr. Aydın Tunçkale, İstanbul, Dahiliye - İç Hastalıkları

Prof. Dr. Aydın Tunçkale

Dahiliye - İç Hastalıkları - İstanbul

Gastrinoma (Zollinger Ellison Sendromu), Zehirlenmeler, Kemik İliği Kanseri

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Abide-i hürriyet cad No:166  Şişli, İstanbul
İstanbul Florence Nightingale Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Aydın Tunçkale Hakkında

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

üfer..rahoğlu

Kendisiyle yıllar önce tanıştım. O yıllarda hipertiroid hastalığımın tanısını koydu. Tedavi süreci çok uzundu. Hocam olmasaydı bu tedaviyi başaramazdım. Kendisinin hastalarına olan sabrı, ilgisi, yaklaşımları, mükemmel insani yanı ki mesleki bilgisi hiç tartışılmaz. Kendisine bir hayat bir can borçluyum. O olmasaydı bu tedaviyi asla başaramazdım. Şuan çok iyiyim. Sağlığım yerinde bu vesileyle hocama sonsuz teşekkür eder meslek hayatında başarılar dilerim. Selam ve sevgilerimle. Nilüfer Cerrahoğlu. 24-05-2020

ih..DIZ

Muayene olduğum 2 doktor sonrası kendisine yönlendirildim ve tanıştım. İlgisi, hastalığımın tanısı (vaskulit; damar iltihaplanması) ve tedavisi ile kısa sürede sıkıntılı bir hastalıktan kurtuldum, kendisine teşekkürü borç bilirim. Saygılarımla. 19-10-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Aydın Tunçkale tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Aydın Tunçkale kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Tunçkale ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Aydın Tunçkale için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Tunçkale şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Aydın Tunçkale nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Aydın Tunçkale İstanbul Florence Nightingale Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Aydın Tunçkale hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Aydın Tunçkale Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır. Kanser görüntüleme kanser deteksiyonu, Prp tedavisi, Transvenöz karaciğer biyopsisi, Puva tedavisi(fotokemoterapi), Eksternal radyoterapi alanlarında hizmet veriyor ve Gastrinoma (Zollinger Ellison Sendromu), Zehirlenmeler, Kemik İliği Kanseri, Korozif Özofajitler (Özafagus (Yemek Borusu) Yanıkları), Kalın Bağırsak (Kolon) Polipi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Aydın Tunçkale için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Aydın Tunçkale muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Aydın Tunçkale hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Tunçkale ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Aydın Tunçkale hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Tunçkale hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.