Prof. Dr. Aslıhan GÜRBÜZ

Genel Tıbbi Biyokimya, Hormon Tahlili, İdrar Kültürü

Prof. Dr. Aslıhan GÜRBÜZ

Prof. Dr. Aslıhan Gürbüz, 1974 yılında Eskişehir'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültes'ini başarıyla tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. ihtisasını ise,1998de başlayan Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Biyokimya uzmanlık eğitimi sonrasında 2006 yılında Biyokimya ve Klinik Biyokimya alanında Doçentliğini alıp 2011 yılında Profesör oldu. Hastalıkların patogenezinde oksidan faktörler  hücresel antioksidan savunma sistemleri üzerinde yurt içi ve uluslar arası alanda bilimsel makaleleri ve kitap bölümleri mevcuttur. Hastalıkların oluşumunda hücrelerde gelişen biyokimyasal değişiklikler, bağırsak florasının tüm vücutta etkilediği sistemler ve hastalık süreçleri hakkında çalışmaları konferansları mevcuttur 

Sağlıklı beslenme, sağlımızın korunmasında ve hastalıkların tedavisi sırasında beslenme destekleri konusunda çalışmaları mevcuttur. Uluslar arası GAPS (Gut and Psycology) beslenme danışmanıdır. Beyin tümörlerinde kemoterapi sürecinde ve sonrasında sağlıklı beslenme danışmanlığı vermektedir. Akupunktur, GAPS  ve bioenerji alanlarında eğitim almış olup bu alanlarda bilimsel projelerde yer almıştır.

Ayrıca toksikoloji ve laboratuar ölçüm yöntemleri konusunda kitap çevirileri bulunmaktadır. 2017den itibaren akupunktur , aromaterapi ve GAPS danışmanlığı sertifikaları mevcuttur.Hastalıkların oluşumunda moleküler mekanizmalar ile oksidatif stresin vücutta etkileri ile nutrasötikler ve antioksidanların sağlık üzerine etkileri konularında 50yi aşkın yurt dışı makale ve kitap bölümleri ile 800ü aşkın bu eserlere ait yurt dışı atıfları mevcuttur.

Prof. Dr. Aslıhan Gürbüz, mesleki çalışmalarını Ankara Üniversitesi  Tıp  Fakültesi  Hastanesi'nde devam ettirerek hastalarına hizmet vermektedir.

ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
Aktaş Mahallesi Plevne Caddesi No:5 Altındağ/Ankara

Hakkında

Prof. Dr. Aslıhan Gürbüz, 1974 yılında Eskişehir'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültes'ini başarıyla tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. ihtisasını ise,1998de başlayan Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Biyokimya uzmanlık eğitimi sonrasında 2006 yılında Biyokimya ve Klinik Biyokimya alanında Doçentliğini alıp 2011 yılında Profesör oldu. Hastalıkların patogenezinde oksidan faktörler  hücresel antioksidan savunma sistemleri üzerinde yurt içi ve uluslar arası alanda bilimsel makaleleri ve kitap bölümleri mevcuttur. Hastalıkların oluşumunda hücrelerde gelişen biyokimyasal değişiklikler, bağırsak florasının tüm vücutta etkilediği sistemler ve hastalık süreçleri hakkında çalışmaları konferansları mevcuttur  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

Görüşler

Bu uzman ile ilgili herhangi bir <br /> değerlendirme yapılmamış.
Bu uzman ile ilgili herhangi bir
değerlendirme yapılmamış.

Bu uzmanı tanıyor ya da hastalığınla ilgili ziyaret ettiysen görüşünü veya şikayetini yaz.

Görüş Ekle
Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Aslıhan GÜRBÜZ ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Aslıhan GÜRBÜZ için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Aslıhan GÜRBÜZ nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Aslıhan GÜRBÜZ ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Aslıhan GÜRBÜZ hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Aslıhan GÜRBÜZ Tıbbi Biyokimya uzmanıdır. Genel Tıbbi Biyokimya, Hormon Tahlili, İdrar Kültürü alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube