Prof. Dr. Aslıhan GÜRBÜZ, Ankara, Tıbbi Biyokimya

Prof. Dr. Aslıhan GÜRBÜZ

Tıbbi Biyokimya - Ankara

Genel Tıbbi Biyokimya, Hormon Tahlili, İdrar Kültürü

Randevu Al 0 (850) 811 65 10

Adres

Aktaş Mahallesi Plevne Caddesi No:5  Altındağ, Ankara
ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Otopark (Ücretsiz) Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Aslıhan GÜRBÜZ Kimdir?

Prof. Dr. Aslıhan Gürbüz, 1974 yılında Eskişehir'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültes'ini başarıyla tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. ihtisasını ise,1998de başlayan Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Biyokimya uzmanlık eğitimi sonrasında 2006 yılında Biyokimya ve Klinik Biyokimya alanında Doçentliğini alıp 2011 yılında Profesör oldu. Hastalıkların patogenezinde oksidan faktörler  hücresel antioksidan savunma sistemleri üzerinde yurt içi ve uluslar arası alanda bilimsel makaleleri ve kitap bölümleri mevcuttur. Hastalıkların oluşumunda hücrelerde gelişen biyokimyasal değişiklikler, bağırsak florasının tüm vücutta etkilediği sistemler ve hastalık süreçleri hakkında çalışmaları konferansları mevcuttur 

Sağlıklı beslenme, sağlımızın korunmasında ve hastalıkların tedavisi sırasında beslenme destekleri konusunda çalışmaları mevcuttur. Uluslar arası GAPS (Gut and Psycology) beslenme danışmanıdır. Beyin tümörlerinde kemoterapi sürecinde ve sonrasında sağlıklı beslenme danışmanlığı vermektedir. Akupunktur, GAPS  ve bioenerji alanlarında eğitim almış olup bu alanlarda bilimsel projelerde yer almıştır.

Ayrıca toksikoloji ve laboratuar ölçüm yöntemleri konusunda kitap çevirileri bulunmaktadır. 2017den itibaren akupunktur , aromaterapi ve GAPS danışmanlığı sertifikaları mevcuttur.Hastalıkların oluşumunda moleküler mekanizmalar ile oksidatif stresin vücutta etkileri ile nutrasötikler ve antioksidanların sağlık üzerine etkileri konularında 50yi aşkın yurt dışı makale ve kitap bölümleri ile 800ü aşkın bu eserlere ait yurt dışı atıfları mevcuttur.

Prof. Dr. Aslıhan Gürbüz, mesleki çalışmalarını Ankara Üniversitesi  Tıp  Fakültesi  Hastanesi'nde devam ettirerek hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

  • ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ANKARA ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

  • Genel Tıbbi Biyokimya
  • Hormon Tahlili
  • İdrar Kültürü
  • İdrar Tahlili
  • Kan Kültürü

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 65 10

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Aslıhan GÜRBÜZ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Aslıhan GÜRBÜZ ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Aslıhan GÜRBÜZ ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 65 10

Prof. Dr. Aslıhan GÜRBÜZ için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Aslıhan GÜRBÜZ için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Aslıhan GÜRBÜZ için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Aslıhan GÜRBÜZ nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Aslıhan GÜRBÜZ ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Aslıhan GÜRBÜZ hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Aslıhan GÜRBÜZ Tıbbi Biyokimya, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Genel Tıbbi Biyokimya, Hormon Tahlili, İdrar Kültürü, İdrar Tahlili, Kan Kültürü hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Aslıhan GÜRBÜZ için muayene ücreti nedir?

Prof. Dr. Aslıhan GÜRBÜZ muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Aslıhan GÜRBÜZ muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Aslıhan GÜRBÜZ hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. Aslıhan GÜRBÜZ hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.