Prof. Dr. Ali Gürlek, İstanbul, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Prof. Dr. Ali Gürlek

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Göğüs Estetiği, Kepçe Kulak Sorunu, Yağ Aldırma

Randevu Al0 (505) 292 44 79

Doktorun Adresi

Zeytinlik Mahallesi Halit Ziya Uşaklıgil Caddesi No:3/10 Ömer Lütfi Bey Apartmanı  Bakırköy, İstanbul
Prof. Dr. Ali GÜRLEK Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Ali Gürlek Hakkında

Ali Gürlek Kimdir?

Prof. Dr. Ali GÜRLEK, 1959 yılında Ankara - Beypazarı'nda doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1983 yılında üçüncülükle bitirmiş ve tıp doktoru unvanı almıştır. 1988-1993 yılları arasında SB. Ankara Numune Hastanesi Birinci Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği'nde ihtisasını yapmış ve Plastik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

16 Mayıs 1994 tarihinde Yardımcı Doçent ve Klinik Kurucusu olarak İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Türgut Özal Tıp Merkezi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı'nı kurmuş olan Prof. Dr. Ali GÜRLEK, 1 yıl boyunca burada öğretim üyesi olarak görev yaptıktan sonra mesleki bilgi ve tecrübesini arttırmak  amacıyla ABD'nin Houstan kentine gitmiştir. The Department of Plastic Surgery, The University of Texas. M.D. Anderson Cancer Center'da Observer (Gözleme), Researcher (Araştırmacı) ve Postdoctorai Fellow olarak çalışmalar yapmıştır. Yurtdışındaki 2,5 yıllık yoğun araştırma süreci sonrası 1997 yılında tekrar İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne Öğretim Üyesi olarak geri dönmüştür.

1998 yılında Doçent, 2004 yılında ise Profesörlüğe atanmış olan Prof. Dr. Ali GÜRLEK, halen İstanbul - Bakırköy'de bulunan özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Göğüs Estetiği
 • Kepçe Kulak Sorunu
 • Yağ Aldırma
 • Botoks Ve Dolgu
 • Lazer Epilasyon

Tedaviler

 • Cilt soyma
 • Leke tedavisi
 • Ulterapi
 • Kızlık zarı dikimi (himenoplasti)
 • Göz kapağı germe

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (505) 292 44 79

Son Cevapladığı Sorular

 • Zigoma plağının çıkarılması

  Hocam merhaba. 2 ay önce bir trafik kazası geçirdim sol göz altımdaki kemik kırıldı. doktor zigoma amerliyatı yaptı, plak takıldı gözaltıma. kırığım iyileşti dikiş izi de kalmadı ancak göz altımda bulunan plağı çıkarmak istiyorum iz kalır mı, göz altımda çekme olur mu veya herhangi bir sorun yaratır... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ali Gürlek

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kafa şekli

  Hocam merhaba, adım arda 27 yaşındayım sorunum kafamın arka tarafı düz içeri doğru basık yandan bakıldığında çok kötü görünüyor bu durumdan dolayı çok rahatsızım nasıl bir tedavi şekli uygulanıyor çözümü var mıdır? biraz bilgilendirebilir misiniz?

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ali Gürlek

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ali Gürlek ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Ali Gürlek ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (505) 292 44 79

Prof. Dr. Ali Gürlek için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Ali Gürlek için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Ali Gürlek için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Ali Gürlek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ali Gürlek Prof. Dr. Ali GÜRLEK Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Ali Gürlek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ali Gürlek Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Cilt soyma, Leke tedavisi, Ulterapi, Kızlık zarı dikimi (himenoplasti), Göz kapağı germe, Blefaroplasti, Popo estetiği, Yanık tedavisi, Karın germe - abdominoplasty (tummy tuck)(liposakşın), Redüksiyon mammoplasti (meme küçültme) alanlarında hizmet veriyor ve Göğüs Estetiği, Kepçe Kulak Sorunu, Yağ Aldırma, Botoks Ve Dolgu, Lazer Epilasyon hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Ali Gürlek için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Ali Gürlek muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ali Gürlek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Ali Gürlek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Ali Gürlek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Paz 09 Ağu
Pzt 10 Ağu
Sal 11 Ağu

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.