Prof. Dr. Ali Cem Yorgancıoğlu

4.8

Mitral Yetmezlik, Kalp Ritim Bozukluğu, Kalp Sıkışması

4.8

“80 ine merdiven dayamış annemin 3. kez kalp ameliyatı olması ve kalp kapagının üstelik en sıkıntılı ...” Devamı

Prof. Dr. Ali Cem Yorgancıoğlu

Prof Dr. Ali Cem Yorgancıoğlu 1960 yılında da Ankara ‘da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1984 yılında mezun olan Prof.Dr. Ali Cem Yorgancıoğlu, 1991 yılında Hacettepe Üniversitesi Göğüs Ve Kalp-Damar Cerrahisi bölümünü tamamlayarak Kalp ve Damar Cerrahisi dalında uzmanlığını aldı.2014 yılında ekibi ile birlikte Özel Memorial Ankara Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniğini kurdu. Prof Dr. Ali Cem Yorgancıoğlu Özel Memorial Ankara hastanesinde ve Çankaya'da yer alan muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Özel Memorial Ankara Hastanesi
Balgat Mahallesi, 1422. Sokak No: 4 Çankaya/Ankara
Hizmetler
Mitral kapak tamiri Kapalı kalp ameliyatı Kardiyak kateterizasyon Kardiyak stent Koltuk altı kalp ameliyatları Devamı
Prof Dr. Ali Cem Yorgancıoğlu Muayenehanesi
Cinnah Caddesi No:37/17 Çankaya Çankaya/Ankara
Hizmetler
Mitral kapak tamiri Kapalı kalp ameliyatı Kardiyak kateterizasyon Kardiyak stent Koltuk altı kalp ameliyatları Devamı

Hakkında

Prof Dr. Ali Cem Yorgancıoğlu 1960 yılında da Ankara ‘da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1984 yılında mezun olan Prof.Dr. Ali Cem Yorgancıoğlu, 1991 yılında Hacettepe Üniversitesi Göğüs Ve Kalp-Damar Cerrahisi bölümünü tamamlayarak Kalp ve Damar Cerrahisi dalında uzmanlığını aldı.2014 yılında ekibi ile birlikte Özel Memorial Ankara Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniğini kurdu. Prof Dr. Ali Cem Yorgancıoğlu Özel Memorial Ankara hastanesinde ve Çankaya'da yer alan muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.8

Zamanlama

4.5

İlgi

5.0

Ortam

5.0
öy
özl*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
26.01.2022
Prof Dr. Ali Cem Yorgancıoğlu Muayenehanesi

80 ine merdiven dayamış annemin 3. kez kalp ameliyatı olması ve kalp kapagının üstelik en sıkıntılı olan triküspit kapagının degişmesi gerekiyordu birçok doktor yapamam masada kalma ihtimali hem yaştan hem 3. ameliyat olması hemde en sıkıntılı kapak oldugu için çok yüksek dedi çok şükür annem Cem Beye 2 ay önce ameliyat oldu ve çıktı herşeyde mükemmel gidiyor .Cem Bey çok bilgili iyi ve düşünceli bir insan hastasıyla gerçekten çok ilgili bunu çok doktor gezmiş ve 3. ameliyatını olup çok tecrübe yaşamış bir insan olarak söylüyorum . Cem bey ameliyat çıkışı çagırdı herşeyi anlattı ve hergün günde en az bir kez ziyaretimize geldi (pazar günleri bile )dakikalarca ilgilendi ve bunu çok içten gelerek yaptı standart doktor hasta ilişkisi gibi degilde kendi annesi gibiymiş akrabası gibiymiş içten gelerek...Bunu sonuna kadar inanarak söylüyorum ameliyat esnasında ben doktor olsaydım annem için ne kadar ugraşırsam Cem Bey de benim annem için o kadar ugraşmıştır .İlk 2 ameliyatı uzun yıllar önce başka hastahanede başka doktorlara olmuştuk amaliyattan sonra nerdeyse doktorları görememiştik Cem Beyin bu ilgisine çok şaşkınız ve teşekkür ederiz mükemmel bir doktor . Ameliyattan 1 ay geçti annemin başka rahatsızlıgı vardı tekrardan o hastalık için hastaneye yattı kalp bölümüyle tamamen alakasız bir hastalıktı ama Cem Bey hergün hergün geldi anneme baktı durumunu sordu çogu doktor olsa bunu yapmazdı ama bizim doktorumuz gerçekten insanları seven deger veren iyi olmaları yaşamaları için sihirli ellerinden geleni yapanmükemmel bir cerrahtır. Ben cerrah olsam aman kalp ameliyatını yaptım iyide oldu başka hastalıgı çıktıysa banane derdim ama Cem bey hergün geldi baktı ilgilendi sordu GERÇEKTEN insanları yaşatmak için elinden gelen herşeyi yapıyor ugraşıyor bence bu ÇOOK ÖNEMLİ ...Annemin ameliyat öncesindede yıllardır olan ameliyat sonrasındada devam eden uykusuzluk sıkıntısı vardı hemşireler annemin uyuyamadıgını doktora söylemiş oda anneme dogal bir takviye önerdi ilacı bastırıp geçmedi bu daha dogal ve ilaç kadar zararlı degil dedi HANİ DEDİM YA CANI GÖNÜLDEN İNSANLARI İYİ ETMEYE ÇALIŞAN İNSANLAR İYİ OLSUN DİYE UGRAŞAN BİRİSİ VE BU BENCE ÇOK ÖNEMLİ VE ÇOK NADİR BULUNABİLEN BİR OLAY. Biz istanbulda yaşıyoruz annemin ameliyatı için saglık sektöründen kişilerden bilgi almanın dogru oldugunu anladım 3 doktora (1 tanesi kalp cerrahı ) sormaya karar verdim doktorların dedigi triküspit kapagıin degişmesindense tamir olmasını hasta açısından daha faydalı oldugunu ama her doktorun tamirle ugrasmayacagını direk degiştirmek isteyecegini söyledi. Doktorlara sizin anneniz olsa bu ameliyatı kime yaptırırdınız kim iyidir dedigimde 3 doktorda bana CEM YORGANCIOGLU nun adını verdi böylelikle istanbuldan ankaraya cem beyin yanına geldik.Hayatımızın en dogru kararını verdik annem çok iyi Cem Bey kapagı tamir etti degiştirmedi ve annem saglıgına kavuştu Cem beye bu derece iyi ve hastasıyla ilgilenen biri oldugu için çok teşekkür ederiz ömür boyu dualarımız sizinle. Görüşü Şikayet Et

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ali Cem Yorgancıoğlu ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Ali Cem Yorgancıoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Ali Cem Yorgancıoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Ali Cem Yorgancıoğlu Özel Memorial Ankara Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Ali Cem Yorgancıoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Ali Cem Yorgancıoğlu Kalp Damar Cerrahisi uzmanıdır. Mitral Yetmezlik, Kalp Ritim Bozukluğu, Kalp Sıkışması alanlarında hizmet veriyor ve Mitral kapak tamiri, Kapalı kalp ameliyatı, Kardiyak kateterizasyonMitral kapak tamiri, Kapalı kalp ameliyatı, Kardiyak kateterizasyon hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube