Prof. Dr. Ali Alp Doğan

Ortopedi ve Travmatoloji - Antalya
5.0

Acl (Ön Çapraz Bağ) Yırtığı, Aksayan Çocuk, Artrit

“Prof. Dr. Ali Alp Doğan ile yaptığımız ilk görüşmede kendilerinin yaptığı açıklamalar, anlayışı, sev...” Devamı

Prof. Dr. Ali Alp Doğan

Antalya doğumlu. 1991 Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. 1991-1994 yılları arasında Batman ve Kaş’ ta pratisyen hekim olarak çalıştı. 1994-1999 yılları arasında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesinde Ortopedi ve Travmatoloji eğitimi aldı ve 1999 yılında uzman oldu. 1999-2001 yıllarında Kırıkkale Devlet Hastanesinde Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı olarak çalıştı. 2001-2010 yılları arasında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesinde öğretim üyesi olarak çalıştı. 12 Ocak 2009 tarihinde Ortopedi Doçenti oldu. 2010 yılında Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniğine atandı. 2011-2014 yılları arasında 2. Ortopedi ve Travmatoloji Klinik Şefliği, 2014-2021 yılları arasında Eğitim Görevlisi ve Eğitim Sorumlusu olarak görev yaptı. 26.04.2018 tarihinde Profesörlük kadrosuna atandı. 2021 yılında emekli olarak özel muayenehanesinde hizmet vermiştir. 2023 itibariyle Antalya Eğitim ve Araştırma Hastabesinden göreve başlamıştır.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Varlık Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi Muratpaşa/Antalya
Hizmetler
Eswt Kıkırdak nakli Kaynamayan kırıkların tedavisi Karpal tünel ve sinir basısı onarımı Kapalı manipülasyon Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Antalya doğumlu. 1991 Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. 1991-1994 yılları arasında Batman ve Kaş’ ta pratisyen hekim olarak çalıştı. 1994-1999 yılları arasında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesinde Ortopedi ve Travmatoloji eğitimi aldı ve 1999 yılında uzman oldu. 1999-2001 yıllarında Kırıkkale Devlet Hastanesinde Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı olarak çalıştı. 2001-2010 yılları arasında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesinde öğretim üyesi olarak çalıştı. 12 Ocak 2009 tarihinde Ortopedi Doçenti oldu. 2010 yılında Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniğine atandı. 2011-2014 yılları arasında 2. Ortopedi ve Travmatoloji Klinik Şefliği, 2014-2021 yılları arasında Eğitim Görevlisi ve Eğitim Sorumlusu olarak görev yaptı. 26.04.2018 tarihinde Profesörlük kadrosuna atandı. 2021 yılında emekli olarak özel muayenehanesinde hizmet vermiştir. 2023 itibariyle Antalya Eğitim ve Araştırma Hastabesinden göreve başlamıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.1999
Deneyim: 24 Yıl

İlgi Alanları

Acl (Ön Çapraz Bağ) Yırtığı Aksayan Çocuk Artrit Artroz Aşil Tendon Rüptürü Devamı

Deneyimler

Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (2023 - Devam ediyor)
Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği (2011 - 2021)
Prof. Dr. Ali Alp Doğan Özel Muayenehanesi (2005 - 2023)
Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesinde öğretim üyesi (2001 - 2010)
Kırıkkale Devlet Hastanesinde Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı (1999 - 2001)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 64 93

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
İB
İlk*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Prof. Dr. Ali Alp Doğan ile yaptığımız ilk görüşmede kendilerinin yaptığı açıklamalar, anlayışı, sevecenliği ile mesleki ehliyetinin en üst düzeyde olmasının yanında müstesna bir kişiliğe sahip mükemmel bir insan Bazı kişiler birden fazla teşekkürü hak ederler . Çok çok çok teşekkür ediyorum hocam

Ert*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Hocam anneme diz protezi ameliyatı yaptı. Annem çok memnun. Bunun sonucunda eş, dost hastalara tavsiye ediyorum. Çok ilgili, samimi kendisine buradan çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Kam*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Sayın Hocam öncelikle sizi çok seviyorum. Ben Vandan hastanız Kamuran ÇELİKTAŞ 2000 Yılında 20 yaşındayken bir trafik kazası sonucu sizi tanımış oldum. Yaklaşık 10 ameliyatımda bulundunuz. İlginiz alakanız babacan tavrınız beni ve benim gibi birçok hastayı mutlu ediyordu. Ozaman 20 yaşındayken şimdi 40 yaşındayım. Siz de beni çok seviyordunuz))) Antalya ya yolum düşerse şifa dağıtan elinizi öpmek için geleceğim. Sizi çok seviyorum. Sonsuz saygılar.

Prof. Dr. Ali Alp Doğan
Prof. Dr. Ali Alp Doğan 25 Ağustos 2021
Çok teşekkür ederim. İnşallah görüşmek dileğiyle. Saygılar
Nk
Nür*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Ön çapraz ameliyatimı yapti ellerine saglik. Hastalarına davranışı,ilgisi,güler yüzlü olmasi, ve tabiki tecrübesi ile insana öyle bir güven veriyor ki kesinlikle örnek gösterilecek bir doktor tam bir profesyonel. Kesinlikle içiniz rahat olsun. ÇOK BAŞARILI BIR PROFESÖR. Bu kadar alçak gönüllü ve insanlara gösterdiğiniz ilginiz içinde ayrica çok teşekkür ediyorum Ali alp hocam.

Prof. Dr. Ali Alp Doğan
Prof. Dr. Ali Alp Doğan 25 Ağustos 2021
Teşekkür ederin Nurettin Hocam. Saygılar
NT
Nes*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Tavsiye uzerine esimin kolundaki kitli icin gitmistik, bir profesör bu kadar mi nazik, bu kadar mi alcakgonullu olur; oluyormuş demek ki.. isindeki uzmanligi zaten tartisilmaz. Sagolsun kopan baglarimin tedavisi ile de yakindan ilgilendi . Bence tum asistanlarin hatta doktorlarin bile örnek almasi gereken bir kisi. Hersey icin tesekkur ederiz. Var olun hocam?

Prof. Dr. Ali Alp Doğan
Prof. Dr. Ali Alp Doğan 25 Ağustos 2021
Çok teşekkür ederim. Sizin nezaketiniz. Saygılar
NP
Nur*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Merhaba hocam 20 gün önce maçta ön çapraz bağlarım koptu sizden 25 kasım için randevu aldım. çok güzel yorumlar aldım sizin hakkınızda inşallah sayenizde eskisi gibi olacagim çok umutluyum.

Prof. Dr. Ali Alp Doğan
Prof. Dr. Ali Alp Doğan 9 Aralık 2019
bir süre mesajlara giremedim. Uygun zaman da görüşmek üzere. Geçmiş olsun.
TK
Tek*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Bursada oturuyorum, 16 sene önce askerde çapraz bağ amaliyati olmustum. Ağrı ve aşırı şişlik nedeniyle Bursada üç ortopedi ve bir spor hekimine mr sonuçlarıyla birlikte muayene oldum. Tekrar capraz bağ amaliyati olmam gerektiğini söylediler. Ailem Antalya'da olduğu için amaliyati da Antalya'da olmayi dusundum.Bir vesileyle Ali hocamla tanistim, gerekli muayene , film, tomografi vs. den sonra, kemik eğriliğin düzeltilmesi ve çapraz bağ amaliyatimi 23 temmuz 2019 da gerçekleştirdi.Tedavi sürecim ve kontrollerim devam etmekte. Profesör doktor olmasına rağmen alçak gönüllülüğü, sakinliği, sonuca ulaşmak için sabir ve çabası takdir edilmesi ve örnek alınması gereken bir davranis. Hastasına dikkat ve titizlikle alci, pansuman yaptigina bile şahit oldum. Ekibi, asistanları da Ali hocami örnek aldıklarını hissetirmekteler. Basta Ali hocama ve ekibine sonsuz teşekkür ediyorum. Rabbim sizlerden razı olsun sayin hocam...

Prof. Dr. Ali Alp Doğan
Prof. Dr. Ali Alp Doğan 17 Ağustos 2019
Tekin Bey, Sizin sabır ve güveniniz bizi motive etti. En kısa zamanda sağlığınıza kavuşmanız dileklerimle. Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. Saygılar
FAT*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

22 Şubat 2019 tarihinde Halgus Valgus'dan ameliyatımı yaptı Ali Hoca. ilk ameliyatı Akdeniz üniv. yaptırmıştım ama parça sıkıntısından dolayı 2.ameliyatı yaptıramadım sürekli ertelendi. daha sonra Ali Hoca'yı buldum. Güler yüzü hastalarla iletişimi ve ilgisi için teşekkür ediyorum. Fatma Özcan

Prof. Dr. Ali Alp Doğan
Prof. Dr. Ali Alp Doğan 17 Ağustos 2019
Sizin güler yüzlü olmanız ve güzelliğiniz yansımıştır Fatma hanım. Teşekkür ederiz. Saygılar. .
ÖS
Öze*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Eşim Yaşar Samancı yedi yıl dizlerinden ağrı çekti gitmediğimiz hastane gitmediğimiz doktor kalmadı. Bir arkadaşın tavsiyesiyle Ali hocama gittik şükürler olsun ki kemiklerde eğrilmeyin teşhis ederek platin takviyesi ile bizi şükürler olsun kurtardı. Aynı zamanda asistanları mükemmel.

Prof. Dr. Ali Alp Doğan
Prof. Dr. Ali Alp Doğan 17 Ağustos 2019
Değerlendirmeniz için teşekkür ederim. Yardımcı olabildi ise ne mutlu bize. Saygılar.
SK
Saa*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Merhaba Kıymetli Hocam ve başarılı ekibiyle hastane ve ameliyat fobimi atlatmış bulunuyorum ekim 16 da hallukvalkus şikayetiyle operasyon geçirdim gerek operasyon esnasında gerek sonrasında ilgi alaka ve samimiyetinden dolayı 6 kişilik birbirinden değerli ekibindeki hocalarıma sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Henüz tedavi sürecim devam ediyor fakat Hocalarımın samimiyetinden ve ilgisinden operasyonun ilk gününden itibaren herşeyin daha güzel olacağına inanmıştım Çok teşekkür ediyorum hepinize ...sevgi ve saygılarımla S.KOÇAK

Prof. Dr. Ali Alp Doğan
Prof. Dr. Ali Alp Doğan 11 Nisan 2019
Teşekkürler. Sizin güzelliğiniz.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ali Alp Doğan ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Ali Alp Doğan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Ali Alp Doğan için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Ali Alp Doğan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504746493

Prof. Dr. Ali Alp Doğan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Ali Alp Doğan Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Ali Alp Doğan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Ali Alp Doğan Ortopedi ve Travmatoloji uzmanıdır. Acl (Ön Çapraz Bağ) Yırtığı, Aksayan Çocuk, Artrit alanlarında hizmet veriyor ve Eswt, Kıkırdak nakli, Kaynamayan kırıkların tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 474 64 93

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube